Selection Energy Szymon Ejsmont
5

Elektryk Selection Energy Szymon Ejsmont

Wesoła 20A, 16-400 Suwałki
Darmowy dojazd
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Czeka Cię wymiana lub naprawa instalacji elektrycznej? To wyzwanie, które lepiej zostawić rzetelnym fachowcom! Firma ta oferuje profesjonalne usługi elektryczne klientom indywidualnym oraz firmom i instytucjom. Naprawa bojlera? Podłączenie płyty indukcyjnej? To tylko część problemów, z jakimi pomogą Ci się uporać ci wykwalifikowani specjaliści. Stawiają oni na doświadczenie i rzetelność. Jeśli szukasz solidnego fachowca w atrakcyjnej cenie, zadzwoń i dołącz do zadowolonych klientów!

Zakres usług

Elektryk

  • Podłączenie płyty indukcyjnej
  • Naprawa bojlera
  • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
  • Pomiary elektryczne
  • Instalacja lub naprawa systemu alarmowego
  • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
  • Usunięcie awarii elektrycznej
  • Instalacja lub naprawa domofonu
Zasięg
  1. Suwałki
Mapa
Opinie
Ocena:
5
5 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Kupiłem dość stary dom do remontu, załatwiłem już wszystko poza sprawdzeniem instalacji elektrycznej. Zaprosiłem tego pana do siebie by wykonał niezbędne pomiary i sprawdził poprawność instalacji. Pan przyjechał punktualnie o wyznaczonej godzinie. Pomiary wykonał dość szybko za usługę zapłaciłem i sie z panem pożegnałem. Tak jestem zadowolony i ten serwis polecam jak będzie taka potrzeba to na pewno znów skorzystam z usług tego pana.
, Osiedle Piastowskie, Suwałki
ocena: 5
Pech chciał, że przy remoncie jedno z gniazdek w korytarzu zostało uszkodzone i konieczna była jego wymiana. Z braku wiedzy i w obawie o własne bezpieczeństwo postanowiłem zwrócić się o pomoc do tego elektryka. Pan stanął na wysokości zadania i profesjonalnie wymienił gniazdko. Zaskoczyła mnie niska cena usługi.
, Suwałki
ocena: 5
W mieszkaniu mieliśmy dużą awarię elektryczną. Potrzebowaliśmy szybko wymiany domofonu, ponieważ doszło do zwarcia w przewodach domofonu i niestety sprzęt przestał działać. Znaleźliśmy Pana, który zjawił się u nas bardzo szybko i dokonał potrzebnych napraw. Całe szczęście koszty nie były duże bo jesteśmy przed wypłatą. Polecam szczerze usługi tego Pana.
, Suwałki
ocena: 5
Skontaktowałem się z tym elektrykiem, bo chciałem, żeby naprawił uszkodzony przewód. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego jego pracy, który jest nawet lepszy, niż się tego spodziewałem. W dodatku ma przystępny cennik, który nie naciąga klienta na nie wiadomo jakie kwoty. Polecam, bo o dobrych fachowców naprawdę trudno w tych czasach.
, Osiedle Niepodległości
ocena: 5
Wymianę bezpiecznika zleciłem temu fachowcowi i złego słowa na temat jego pracy nie mogę powiedzieć. Przyjechał na miejsce zgodnie z telefonicznymi ustaleniami i od razu przystąpił do wykonywania usługi. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Wykonanie było bardzo solidne i porządne, zaś zaangażowanie, z jakim elektryk podszedł do zadania, z pewnością zasługuje na pochwałę. Polecam!
, Ustronie

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502