Jacek Ryta
4.6

Serwis AGD i RTV Jacek Ryta

Konrada Guderskiego 53 lok. 6, 80-180 Gdańsk
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Działalność tego serwisu opiera się na zaangażowaniu i sumienności pracujących tutaj specjalistów. Naprawiając Twoją zmywarkę, pralkę czy też telewizor fachowcy zawsze starają się zwracać uwagę na wszystkie szczegóły, by efekty takiej naprawy były trwałe. Powierzone im urządzenia z pewnością będą mogły funkcjonować jeszcze długie lata. Zadzwoń już teraz i przekaż wszystkie zadania z tego zakresu! Ta firma to gwarancja dobrze i skutecznie wykonanej pracy.

Zakres usług

Serwis AGD

 • Naprawa suszarki do ubrań
 • Naprawa pralki
 • Naprawa płyty indukcyjnej
 • Naprawa zmywarki
 • Naprawa piekarnika
 • Naprawa kuchenki elektrycznej

Serwis RTV

 • Naprawa telewizora
Zasięg
 1. Gdańsk
 2. Gdynia
 3. Pruszcz Gdański
 4. Żukowo
 5. Sopot
 6. Kolbudy
Mapa
Opinie
Ocena:
4.6
62 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Pan z serwisu zmywarki przyjechał na ustaloną godzinę i od ręki zajął się problemem. Ta praca była dla niego przyjemnością, a pan okazał się solidnym, uczciwym i godnym zaufania fachowcem. Z czystym sumieniem mogę polecić jego kompleksowe usługi, a telefon do pana oczywiście pozostawiam, bo pewnie jeszcze nieraz mi się przyda.
, Obłuże
ocena: 5
Bardzo dobry serwis RTV - moim zdaniem najlepszy, z jakim do tej pory przyszło mi współpracować. Panowie już dwa razy wykonywali dla mnie usługi i za każdym razem stawali na wysokości zadania, dlatego jeśli będę musiał skorzystać jeszcze kiedyś z pomocy, to na pewno zgłoszę się do nich. Fachowa diagnoza i jeszcze lepsza naprawa.
ocena: 5
Próbowaliśmy już na wiele sposobów ustawić kanały, jednak żaden nie przyniósł oczekiwanego efektu. Dopiero ci panowie pomogli nam rozwiązać problem szybko i skutecznie. Widać było do razu, że to specjaliści z prawdziwego zdarzenia, przed którymi sprzęt TV nie ma żadnych tajemnic. Wezwaliśmy ich również, kiedy telewizor SmartTV przestał działać i tutaj również nas nie zawiedli.
, Sopot
ocena: 5
Jesteśmy w 100% zadowoleni z pracy, jaką wykonał dla nas ten serwis kina domowego. Pracę panowie wykonali sumiennie i odpowiedzialnie, a cena za usługę w żaden sposób nie wpłynęła na nasz domowy budżet. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i na pewno jeszcze w przyszłości skorzystamy z kompleksowego wsparcia tych specjalistów. Telefon oczywiście zapisujemy sobie na przyszłość.
, Cisowa
ocena: 5
Naprawa zmywarki do zabudowy przebiegła szybko, skutecznie i co najważniejsze, przyniosła oczekiwany efekt. Do tego Pan okazał się solidnym i sumiennym specjalistą, który z wymianą elektrozaworu poradził sobie bardzo dobrze. Praca nie była dla niego żadnym wyzwaniem, a cena była w porządku. Szczerze polecam rodzinie i znajomym.
, Sopot
ocena: 5
Naprawa płyty indukcyjnej przebiegła bez zarzutów, a panowie okazali się sumiennymi i rzetelnymi specjalistami, którzy z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze. Praca nie zajęła im wiele czasu, za to ja mogę się cieszyć sprawnym sprzętem. Polecam każdemu w potrzebie i dodam, że prace wykonują u klienta.
, Grabówek, Gdynia
ocena: 5
Ten serwis pralki automatycznej doskonale wie, o co chodzi w tej pracy i jak sobie z nią radzić. Do zadania podszedł sumiennie, rzetelnie i odpowiedzialnie, a cena za wykonaną pracę nie uszczupliła w żaden sposób mojego budżetu. Jestem wdzięczna za okazaną pomoc i polecam gorąco wszystkim moim znajomym, bo lepszego serwisu w okolicy z pewnością nie znajdziecie.
ocena: 5
Naprawa lodówki nie może czekać - sprawa była pilna. Tym bardziej cieszę się, że trafiłem na tego specjalistę, bo potraktował mój problem priorytetowo i przyjechał po godzinach, by wybawić mnie z opresji. Cena usługi nie była wygórowana, a mój problem został rozwiązany od ręki.
, Pruszcz Gdański
ocena: 5
Nie mogłem chyba lepiej trafić. Nie dość, że pan od razu odpowiedział na moje wezwanie, to jeszcze tego dnia podjął się naprawy pola grzewczego, z którym poradził sobie świetnie, chociaż muszę przyznać, że patrzyłem mu trochę na ręce. Polecam ten serwis kuchenki wolnostojącej każdemu w potrzebie, a kontakt telefoniczny do tego pana oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość.
, Leszczynki
ocena: 5
Serwis indukcji 230V z prawdziwego zdarzenia. Panowie specjaliści sumienni i odpowiedzialni, do tego bardzo dobrze przeszkoleni do wykonania tego typu spraw. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy i na pewno będziemy polecać ich kompleksowe usługi znajomym i rodzinie, jeśli tylko znajdą się w potrzebie. Ci panowie to niewątpliwie profesjonaliści w każdym calu.
ocena: 5
Potrzebny nam był pilnie serwis indukcji, ponieważ od jakiegoś czasu płyta samoistnie się włączała, a także wyłączała podczas pracy. Pan szybko zdiagnozował przyczynę usterki, zaproponował najtańsze i jednocześnie najlepsze rozwiązanie, do tego był miły i miał duże poczucie humoru. Polecamy z całego serca i sami również chętnie skorzystamy z jego wsparcia.
, Jasień, Gdańsk
ocena: 5
Z wymianą zasilacza ten pan nie miał najmniejszego problemu. Problemem nie była dla niego również naprawa telewizora LED u kuzyna. Zadania wykonał solidnie i sumiennie, do tego cena okazała się bardzo przystępna. Polecamy gorąco, a telefon pozostawiamy na przyszłość i na pewno skorzystamy jeszcze z jego kompleksowego wsparcia.
, Orunia
ocena: 5
Z naprawą anteny ci specjaliści poradzili sobie bardzo dobrze - wcześniej zanikały kanały, do tego obraz dziwnie skakał. Panowie pracę wykonali odpowiedzialnie, a cena z dojazdem była naprawdę przystępna. Od razu wiedzieli, jak zająć się problemem, do tego dali się poznać jako osoby miłe, życzliwe, o wysokiej kulturze osobistej. Polecamy gorąco, a telefon do kontaktu pozostawiamy sobie na przyszłość.
, Brętowo, Gdańsk
ocena: 5
Serwis indukcji 230V z prawdziwego zdarzenia, jakiego w okolicy nie znajdziecie. Panowie byli uprzejmi, a pracę wykonali niemal z zamkniętymi oczami. Sprzęt działa jak nowy, a cena z dojazdem była naprawdę przystępna. Takich fachowców powinno się tylko polecać, bo po co marnować swój cenny czas na nierzetelnych wykonawców.
, Pruszcz Gdański
ocena: 5
Z naprawą kuchenek na miejscu ci panowie nie mieli większego problemu, choć początkowo myśleliśmy, że praca zajmie im przynajmniej dwa dni. Uszkodzeniu uległ automatyczny moduł sterowania, a panowie wykazali się ogromną wiedzą techniczną, która pozwoliła im szybko i sprawnie rozwiązać sprawę. Polecam gorąco!!
, Sopot
ocena: 5
Moje zlecenie to pilna naprawa pralki, która zalała mi pół łazienki. Nie bardzo mogłam czekać, a Pan to zrozumiał i obiecał, że przyjedzie jeszcze tego samego dnia, żeby zobaczyć, w czym problem. Już po kilku chwilach wiedział, jaka jest przyczyna awarii, ponadto okazało się, że jest w stanie naprawić ją od ręki.
, Sopot
ocena: 5
Bardzo kompetentny fachowiec, który dobrze wie, na czym polega wymiana zegara w nowoczesnym sprzęcie i nie boi się komplikacji z tym związanych. Swój serwis piekarnika gazowego wycenił uczciwie, co również się chwali, więc z przyjemnością polecam wszystkim.
, Mały Kack
ocena: 5
Naprawa pralki z dojazdem nie kosztowała mnie majątku, za to usługa stała na najwyższym poziomie. Jestem bardzo wdzięczny za otrzymaną pomoc. Dziękuję za fachowość, sumienność, odpowiedzialność, solidność oraz atrakcyjne ceny. Polecam gorąco każdemu, kto znajdzie się w potrzebie.
, Działki Leśne
ocena: 5
Specjalistyczna wiedza na temat naprawy tv.
ocena: 5
Pan perfekcyjnie poradził sobie z naprawą.
ocena: 5
Pan jest pełen rzeczowości, kompetencji, a także niesamowitej wiedzy.
ocena: 5
Fachowa robota - polecam każdemu.
ocena: 5
Usługi RTV mają świetnie opanowane. Rewelacja.
ocena: 5
Bardzo mi miło jest pozytywnie ocenić usługi tego Pana.
ocena: 5
Będę polecać tego Pana każdemu. Konkretny i rzetelny fachowiec. Cena naprawy niewygórowana. Już gdy zgłaszałam usterkę dało się wyczuć ,że Pan zna się na rzeczy
ocena: 5
Wymieniałem u was łożysko w pralce Ariston. Już pół roku minęło, a sprzęt chodzi jak trzeba.
ocena: 5
Telewizor miał na 100% być naprawiony w domu, a został naprawiony w serwisie. Dla mnie to jeszcze lepiej.
ocena: 5
Serwis bardzo mi pomógł i naprawił płytę indukcyjną.
ocena: 5
Technik naprawę przeprowadził szybko, nie pozostawił po sobie bałaganu jak to mają w zwyczaju niektórzy fachowcy.
ocena: 5
Dobra robota. Natychmiastowa reakcja, zmywarka naprawiona od ręki. Super.
ocena: 5
Najważniejsze to przystępne ceny. Polecam
ocena: 5
Profesjonalne podejście do problemu z dużym zaangażowaniem w naprawę mojego tv.
ocena: 5
Gdybym odrazu trafiła na ten serwis to zaoszczędziła bym sporo czasu i pieniędzy. Bardzo dziękuję za pomoc i napewno zachowam kontakt do tego Pana, polecając go z czystym sumieniem znajomym.
ocena: 5
Technik wzbudził moje zaufanie fachową naprawą pralki.
ocena: 5
Jako jedyny serwis podjął się naprawy płyty indukcyjnej i faktycznie naprawił.
ocena: 5
Polecam w ciężkich naprawach. Bardzo dziękuję za pomoc.
ocena: 5
Sprawnie i niedrogo naprawili mój telewizor, jestem zadowolona, polecam ten serwis swoim znajomym.
ocena: 4
Już od rozmowy wstępnej przez telefon ten wykonawca okazał się osobą konkretną i rzeczową. Potrzebna mi była pilna naprawa pralki, a tutaj otrzymałem fachowe wsparcie i solidnie wykonaną usługę. Polecam między innymi za fachowość, solidność, sumienność i przystępne ceny - na każdą kieszeń. Naprawa bębna przyniosła efekt w postaci działającego do dziś urządzenia. To bez wątpienia godny polecenia wykonawca.
ocena: 4
Naprawą zmywarki zajmował się dla mnie ten specjalista i śmiało mogę polecić jego usługi bliskim i znajomym za profesjonalny kontakt oraz ekspresowo wykonaną usługę wraz z zamówieniem niezbędnych części. Jestem również zadowolony z ceny końcowej, która nie odbiła się znacząco na zawartości mojego portfela.
, Nowy Port, Gdańsk
ocena: 4
Serwis zmywarki na miejscu okazał się dla mnie bardzo dobrym rozwiązaniem. Panowie do zadania podeszli odpowiedzialnie, a wymiana hydrostatu przebiegła tak szybko, że dobrze nie zdążyłem zaparzyć im kawy. Polecam gorąco przede wszystkim za profesjonalizm i rzetelność, a także za uczciwość i atrakcyjne ceny!
, Pruszcz Gdański
ocena: 4
Dawno nie widziałem tak sprawnie wykonanej pracy. Pan z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a cena za usługę okazała się przystępna. Polecam za fachowość, solidność, sumienność, a także za fachową obsługę. Dodam, że pan był bardzo kulturalny i miły, a za pracę nie wziął wiele pieniędzy. Polecam gorąco, a kontakt do pana pozostawiam, bo o taki serwis kuchenki wolnostojącej dziś ciężko!
, Rudniki
ocena: 4
Taki serwis TV zawsze warto mieć pod ręką. Panowie do zadania podeszli odpowiedzialnie i sumiennie, a cena za usługę była przystępna. Wymiana płyty głównej nie zajęła im wiele czasu, za to przyniosła oczekiwany efekt. Polecamy gorąco każdemu, a telefon do panów oczywiście sobie zapisujemy i na pewno jeszcze wiele razy będziemy w przyszłości korzystać z ich kompleksowych usług.
, Dąbrowa
ocena: 4
Naprawa sprzętu AGD nie była dla tego pana problemem. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ okazało się, że prace naprawcze wykonuje u klienta, do tego dał się poznać jako osoba sumienna, rzetelna i uczciwa, a przede wszystkim kompetentna. Polecam z całego serca za krótki czas realizacji i sprawnie wykonaną usługę.
, Nowy Port, Gdańsk
ocena: 4
Polecam z całego serca ten serwis pralki z dojazdem, który zleconą pracę wykonał sumiennie i odpowiedzialnie, do tego zaoferował ceny na każdą kieszeń. Doceniam między innymi za fachowość, sumienność, rzetelność i odpowiedzialność, a także za solidnie wykonaną naprawę urządzenia AGD. Warto również wspomnieć o wysokiej kulturze osobistej fachowca oraz dobrej znajomości zasady działania sprzętów.
, Żabianka
ocena: 4
Z naprawą kina domowego panowie nie mieli najmniejszego problemu. Widać było, że ręce palą się im do roboty, której lepiej już chyba nie mogli wykonać. Wszystko działa, jak w zegarku, a my jesteśmy zadowoleni, do nie musieliśmy kupować nowego sprzętu (wcześniejsi fachowcy sugerowali wymianę urządzenia na nowe).
ocena: 4
Rzetelny, skrupulatny i uśmiechnięty specjalista. Naprawiał piekarnik elektryczny w moim domu i choć zadania nie miał łatwego, to poradził sobie z nim wyśmienicie. Pan bardzo kulturalny i rzeczowy, a przy tym widać, że ma ogromne doświadczenie i wiedzę, którą chętnie się dzieli.
, Sopot
ocena: 4
Z naprawą pola grzewczego ten specjalista poradził sobie bardzo dobrze, chociaż przyznam, że patrzyłam mu trochę na ręce, bo wiadomo to jak to jest z dzisiejszymi fachowcami. Jak się później okazało, niepotrzebnie, bo naprawa kuchenki elektrycznej wykonana została wzorowo. Szczerze polecam kontakt do tego specjalisty, bo o takiego dziś ciężko.
, Pruszcz Gdański
ocena: 4
Praca polegająca na naprawie płyty indukcyjnej 400V nie zajęła tym wykonawcom wiele czasu. Panowie do zadania w domu podeszli już następnego dnia od wezwania. Wszystko przebiegło zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, do tego serwisanci chętnie dzielili się z nami wiedzą. Szczerze polecamy, kontakt zachowujemy.
, Witomino, Gdynia
ocena: 4
Panowie okazali się fachowcami z prawdziwego zdarzenia - pracę wykonali z przyjemnością, do tego dali się poznać jako osoby sumienne, rzetelne i odpowiedzialne. Wymiana płyty głównej przebiegła bardzo sprawnie. Polecamy gorąco, a telefon do tego serwisu telewizorów LED pozostawiamy sobie na przyszłość.
, Pruszcz Gdański
ocena: 4
Z wymianą zegara w piekarniku ten pan nie miał najmniejszego problemu. Praca wykonana została solidnie, sumiennie i odpowiedzialnie, a cena usługi w żaden sposób nie uszczupliła mojego budżetu. Taki solidny i odpowiedzialny serwis piekarników elektrycznych zawsze warto mieć przy sobie.
ocena: 4
Ten serwis piekarników elektrycznych uratował nas przed dużą inwestycją, jaką byłby zakup nowego sprzętu. Po oględzinach fachowca okazało się, że usterka nie należy może do najłatwiejszych w naprawie, jednak jak najbardziej można ją wyeliminować, by sprzęt nadal mógł nam służyć. Oczywiście przystaliśmy na tą opcję, a Pan naprawił urządzenie.
, Zaspa
ocena: 4
Szybka reakcja.
ocena: 4
Dokładna naprawa ledwo pracującej pralki.
ocena: 4
Zamawiałem serwis do mojej pralki i płyty indukcyjnej. Naprawa wykonana solidnie.
ocena: 4
Bez zastrzeżeń - wszystko ok.
ocena: 4
Polecam. Sympatyczny i konkretny z profesjonalnym sprzętem, widać, że zna się na swojej pracy.
ocena: 4
Po opisaniu awarii przyjechał fachowiec na umówioną godzinę i praktycznie tylko upewnił się w swojej telefonicznej ocenie sytuacji.
ocena: 4
Dobry specjalista od piekarników.
ocena: 4
Ja korzystałam z usług fachowca z polecenia. Termin był odległy, lecz teraz wiem, że warto było czekać.
ocena: 4
Wyrazy najwyższego uznania. Pan rozkręcił cały telewizor i złożył na nowo. Wszystko się udało. Działa.
ocena: 4
To jedyny dobry serwis AGD w Gdańsku.
ocena: 4
Wszystko było na plus.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502