Eugeniusz Ryta
4.8

Serwis Sprzętu AGD Eugeniusz Ryta

Wyspiańskiego 52, 84-230 Rumia
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Poszukujesz w fachowca, który przywróci do życia Twoją pralkę, zmywarkę lub inny sprzęt AGD? Zastanawiasz się, czy taka usługa nie zrujnuje Twojego portfela? Twój sprzęt z pewnością trafi w ręce profesjonalisty, który z należytą dokładnością wykona diagnozę, wymieni niesprawną część i naprawi każde urządzenie. Ten fachowiec działa w branży od lat, dlatego śledzi nowinki technologiczne i zmieniające się systemy elektroniczne, by jak najskuteczniej zadbać o Twoją pralkę, suszarkę czy kuchenkę. Nie zwlekaj, tylko zadzwoń już teraz!

Zakres usług

Serwis AGD

 • Naprawa suszarki do ubrań
 • Naprawa pralki
 • Naprawa zmywarki
 • Naprawa piekarnika
 • Naprawa kuchenki elektrycznej
Zasięg
 1. Gdańsk
 2. Gdynia
 3. Wejherowo
 4. Pruszcz Gdański
 5. Rumia
 6. Żukowo
 7. Sopot
 8. Reda
 9. Szemud
 10. Kolbudy
 11. Kosakowo
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
40 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Moje zlecenie dotyczyło pilnego serwisu kuchenki. Nie ukrywam, że czas odgrywał tutaj znaczącą rolę, dlatego cieszę się, że ten serwisant dysponował wolnymi terminami i nie kazał mi na siebie czekać w nieskończoność. Zastosowane przez niego działania dały pozytywny rezultat, urządzenie już działa bez zarzutu. Polecam!
, Sopot
ocena: 5
Poprosiłam tego fachowca, by wykonał dla mnie serwis pralki, która już od dłuższego czasu sprawiała problemy. Pan trafnie rozpoznał źródło usterki i błyskawicznie je usunął, co tylko potwierdza jego doświadczenie i dużą wiedzę w zakresie napraw tego typu sprzętów. Jestem miło zaskoczona również ceną, która ostatecznie okazała się naprawdę korzystna. Polecam!
ocena: 5
Fachowiec wykonał serwis zmywarki z dojazdem z zadania wywiązał się bardzo dobrze. Minusem jest niestety długi czas oczekiwania, ale rozumiem, że pan miał dużo pracy, dlatego nie mógł przyjechać wcześniej. Na szczęście wynagrodził wszystko swoją kompetencją i znajomością tematu. Wymiana filtrów przebiegła niezwykle szybko i sprawnie. Jestem zadowolona z tej interwencji i z pewnością będę polecać firmę dalej.
, Sopot
ocena: 5
Moje zlecenie dotyczyło serwisu pralki z dojazdem i jestem zadowolona. Fachowcy przyjechali do mnie zgodnie z telefonicznymi ustaleniami i od razu przystąpili do pracy. W efekcie na rezultat ich działań nie trzeba było długo czekać. Polecam każdemu, kto zmaga się z niesprawnym urządzeniem.
, Kąpino Dolne, Wejherowo
ocena: 5
Godny polecenia fachowiec, który na moje wezwanie zajął się serwisem kuchenki na miejscu. Choć miał nieznaczne opóźnienie, to jednak przy tak dobrze wykonanej pracy jestem skłonny mu je wybaczyć. W dodatku cena okazała się być dla mnie miłym zaskoczeniem. Polecam z czystym sercem!
, Puck
ocena: 5
Naprawa kuchenki z opcją u klienta przebiegła bez najmniejszych zastrzeżeń. Cieszę się, że ten pan dysponował wolnym czasem, bo nie ukrywam, zależało mi na szybkiej interwencji. Ucieszyła mnie także cena, która w moim odczuciu była bardzo korzystna jak na zakres wykonanej pracy. Polecam gorąco!
ocena: 5
Polecam gorąco naprawę sprzętu kuchennego w wykonaniu tych fachowców. Panowie są bardzo kompetentni, sprawnie rozwiązują usterki, w dodatku mają atrakcyjne ceny, które nie naciągają klienta na zbędne wydatki. Wiem o tym, bo współpracuję z nimi już od dłuższego czasu w zakresie napraw AGD i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Bardzo rzetelna, skuteczna i profesjonalna firma, którą warto mieć pod ręką.
, Cementownia, Wejherowo
ocena: 5
Serwis kuchenki z dojazdem przebiegł zgodnie z moimi oczekiwaniami. Pan przyjechał na miejsce punktualnie i miał ze sobą specjalistyczne narzędzia. Naprawa urządzenia to była zaledwie kwestia czasu. Dzięki wysokim kompetencjom i umiejętnościom tego fachowca urządzenie śmiga obecnie jak nowe. Polecam z czystym sumieniem, bo warto mieć kogoś takiego pod ręką. Numer już oczywiście widnieje na liście moich kontaktów.
, Dąbrowa, Gdynia
ocena: 5
Polecam gorąco naprawę pralkosuszarki w wykonaniu tej firmy. Fachowcy mają dużą wiedzę w temacie napraw tego typu sprzętu, co widać na pierwszy rzut oka. Na dodatek mają bardzo atrakcyjne ceny, co jest miłym zaskoczeniem, patrząc chociażby po ofercie konkurencji. Serdecznie dziękuję za pomoc, a numer oczywiście już sobie zapisałam.
, Puck
ocena: 5
Długo szukałam fachowca, który wykonałby dla mnie serwis zmywarki na miejscu. W końcu natrafiłam na tego pana i zdecydowanie nie żałuję swojego wyboru. To bardzo kompetentny specjalista, dla którego wymiana hydrostatu nie stanowiła dużego problemu. Dodatkowy plus należy się za kulturę osobistą i życzliwe nastawienie do klienta. Z pewnością będę tutaj wracać w przyszłości. Polecam!
, Cementownia, Wejherowo
ocena: 5
Moje zlecenie dotyczyło naprawy zmywarki, ponieważ ta od pewnego czasu nie domywała naczyń do końca. Ten fachowiec od razu wiedział, gdzie leży problem, a na efekty jego działań nie trzeba było długo czekać. To bardzo kompetentny i zdolny specjalista, dla którego żaden sprzęt AGD nie ma tajemnic. Polecam gorąco, jeśli zależy Państwu na kimś solidnym i rzetelnym. Z pewnością nie pożałujecie swojego wyboru.
, Redłowo, Gdynia
ocena: 5
Szybko, sprawnie i fachowo! Pan serwisant od razu wiedział jak podejść do naprawy i bez najmniejszego trudu znalazł przyczynę usterki w moim urządzeniu. Wymiana grzałki przebiegła niezwykle sprawnie, a poza tym specjalista udzielił mi kilku odpowiedzi na pytania dotyczące innych części. Serwis zmywarki oceniam więc jak najbardziej na plus. Warto mieć kogoś takiego pod ręką.
, Puck
ocena: 5
Ten serwis piekarników wolnostojących z wykonaniem pracy nie miał najmniejszego problemu. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, do tego mieli niezwykle atrakcyjne ceny - na każdą kieszeń. Polecam przede wszystkim za fachowość, rzetelność, sumienność i kompleksowe podejście do każdej sprawy.
ocena: 5
Serdecznie dziękuję za pomoc w walce z usterką w moim piekarniku elektrycznym marki Electrolux. Problem polegał na tym, że urządzenie nie osiągało zadanej temperatury i żeby zrobić ciasto, należało je uruchomić na długo przed pieczeniem. Teraz wszystko działa bez najmniejszych zastrzeżeń. Polecam gorąco tę firmę.
, Puck
ocena: 5
Zleciłem temu serwisantowi naprawę kuchenki wolnostojącej i jestem bardzo zadowolony ze swojego wyboru. Nie dość, że usługę wykonał szybko, to jednak najważniejsze w tym wszystkim jest to, że dzięki jego interwencji urządzenie działa obecnie jak nowe. Okazało się, że problem był trywialny, ale jak się człowiek nie zna na AGD, to lepiej skorzystać z pomocy kogoś bardziej doświadczonego. Polecam!
, Zamek
ocena: 5
W moim piekarniku w kuchence gazowej Teka pojawił się dym i zależało mi na błyskawicznej interwencji fachowca. Szczęśliwie udało mi się znaleźć numer do serwisu tego pana, który nie widział żadnego problemu w tym, by przyjechać na miejsce jeszcze tego samego dnia. Dzięki zastosowanym przez niego działaniom udało się poskromić awarię urządzenia, a ja nareszcie mogę normalnie z niego korzystać. Dziękuję!
, Osiedle Kaszubskie
ocena: 5
Serwis pralki automatycznej w wykonaniu tego fachowca to pełen profesjonalizm. Pan bardzo kompetentny, życzliwy i cierpliwy - każde swoje działanie objaśniał na bieżąco, dzięki czemu wiedziałam, że nie naciąga mnie na dodatkowe koszty. Cena za naprawę okazała się nawet niższa niż początkowo zakładałam, co bardzo mnie ucieszyło. Polecam jak najbardziej!
, Cisowa, Gdynia
ocena: 5
Ten serwis kuchenki wolnostojącej mogę polecić z całego serca każdemu, komu zależy na sprawnie wykonanej usłudze. Od ich interwencji urządzenie działa już poprawnie, do tego panowie fachowo doradzili, jak w przyszłości unikać podobnych problemów. Polecam wszystkim ten serwis kuchenki wolnostojącej, bo z własnego doświadczenia wiem, że o takich fachowców w dzisiejszych czasach naprawdę trudno
ocena: 5
Usługa przez ten serwis pralki wykonana została ekspresowo. Panowie przyjechali jeszcze tego samego dnia, chociaż była niedziela, szybko postawili diagnozę i na następny dzień przyjechali z częścią. Widać było od razu, że praca jest dla nich przyjemnością, a za robotę nie wzięli dużych pieniędzy. Polecam!
ocena: 5
Naprawę zmywarki wykonał dla mnie ten specjalista i jestem bardzo zadowolony z jakości pracy oraz przystępnej ceny. Wykonanie zadania nie zajęło mu wiele czasu, a pracę wykonał na medal. Cieszy mnie również, że usługi naprawcze wykonują w domu u klienta. Z pewnością będę polecał tego pana każdemu, kto będzie miał podobny problem.
, Rumia
ocena: 5
Naprawa zmywarki z dojazdem nie stanowiła dla tych panów żadnego problemu. Z wymianą programatora poradzili sobie znakomicie, a za pracę nie wzięli dużych pieniędzy. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam, a kontakt tel. do panów oczywiście pozostawiam, bo nigdy nic nie wiadomo.
, Pruszcz Gdański
ocena: 5
W domu popsuła nam się zmywarka - i to przed samymi Świętami. Siostra poleciła mi kontakt z tym fachowcem i był to strzał w dziesiątkę. Pan przyjechał punktualnie, a usługa wykonana została bez zastrzeżeń. Ucieszyło mnie też, że naprawa zmywarki ostatecznie nie uszczupliła mocno mojego portfela, o co dość mocno się martwiłem - już same Święta są kosztowne. Zdecydowanie polecam.
, Pruszcz Gdański
ocena: 5
Naprawa zmywarki do zabudowy przebiegła szybko, sprawnie i co najważniejsze, nie ucierpiał na tym mój domowy budżet. Panowie stanęli na wysokości zadania, pracę wykonali sumiennie i rzetelnie, a cena za usługę w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Polecam ich kompleksowe usługi, a numer telefonu zapisuję i na pewno będę z niego jeszcze skorzystał.
, Rumia
ocena: 5
Naprawa zmywarki wolnostojącej była dla tych specjalistów ogromnym wyzwaniem. Praca nie zajęła im wiele czasu, a wymiana filtrów przyniosła oczekiwane efekty. Polecam gorąco, a kontakt do panów pozostawiam sobie na przyszłość, bo takich fachowców warto mieć zawsze pod ręką.
ocena: 5
Polecam z ręką na sercu ten serwis kuchenki wolnostojącej. Urządzenie wcześniej nie chciało się włączyć, a ja niestety fachowcem nie jestem, dlatego postanowiłem z problemem zgłosić się do tych specjalistów. Pracę wykonali uczciwie, a cena również moim zadaniem była w porządku. Polecam gorąco.
, Wzgórze Mickiewicza
ocena: 5
Specjalistą od naprawy kuchenek wolnostojących niestety nie jestem, dlatego w momencie, kiedy, urządzenie nie chciało się uruchomić, postawiłem wezwać na pomoc tego fachowca od AGD. Pan już podczas rozmowy przez telefon wydał mi się osobą kompetentną i uczciwą, co zresztą potwierdził po przyjeździe na miejsce. Z zadaniem nie miał żadnych problemów, a praca przyniosła oczekiwane efekty. Polecam serdecznie każdemu!!!
, Reda
ocena: 5
Fachowiec okazał się osobą punktualną, pralkę naprawił bardzo szybko i sprawnie. Urządzenie teraz działa jak nowe, do tego cena usługi również okazała się bardzo rozsądna. Polecam z całego serca ten serwis pralki na miejscu, który z problemem poradził sobie rewelacyjnie, a numer telefonu do niego znalazł się już na mojej liście.
ocena: 5
Polecam w 100% ten serwis kuchenki wolnostojącej za bardzo dobry kontakt i ekspresową naprawę pola grzewczego. Panowie do zadania podeszli odpowiedzialnie i sumiennie, a usługę wykonali z uśmiechem na twarzy. Kontakt do panów pozostawiam sobie na przyszłość i pewnie jeszcze nieraz skorzystam z ich fachowych i przystępnych cenowo usług.
ocena: 5
Jeśli kogokolwiek z Państwa interesuje naprawa piekarników wolnostojących, z całego serca polecam usługi tej firmy. W naszym przypadku diagnoza była dość poważna, gdyż konieczna okazała się wymiana termostatu, ale dla tych specjalistów nie było to żadnym problemem, co bardzo doceniam.
ocena: 5
Ci panowie jako jedyni podjęli się naprawy AGD i muszę przyznać, że to bez wątpienia fachowcy z powołania, jakich na próżno szukać w dzisiejszych czasach. Pracę wykonali na medal, a za zadanie nie wzięli dużych pieniędzy. Polecam za profesjonalizm, bardzo dobre podejście do klienta oraz atrakcyjny cennik usług. Numer telefonu oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość.
, Nowy Port
ocena: 5
Wymiana grzałki ekspresowa i w bardzo atrakcyjnej cenie, co również było dla mnie bardzo ważnym kryterium wyboru. Warto dodać, że była to naprawa piekarnika na miejscu, więc udało nam się zaoszczędzić sporo czasu. Fachowiec kompetentny i uczciwy, polecam.
ocena: 4
Piekarnik do zabudowy firmy Amica się nie domykał, więc zadzwoniłam do serwisu. Choć zlecenie nie było bardzo skomplikowane, zaimponowało mi zaangażowanie fachowca, z jakim podszedł do wykonania swojego zadania. Cena usługi również była niczego sobie. Polecam z czystym sumieniem!
, Sopot
ocena: 4
Polecam gorąco ten serwis zmywarek! Moje urządzenie strasznie hałasowało przy pracy i nie wiedziałam, w czym tkwi problem, póki wszystkiego nie objaśnił mi ten fachowiec. To bardzo kulturalny i kompetentny specjalista, który w branży nie siedzi od wczoraj. Od razu wiedział, jak naprawić usterkę. Serdecznie dziękuję za pomoc w tej sprawie!
, Grabówek
ocena: 4
Zależało mi na pilnej naprawie piekarnika do zabudowy firmy Samsung, dlatego cieszę się, że fachowcy dosponowali wolnymi terminami i zgodzili się wykonać usługę jeszcze tego samego dnia. Na efekty ich działań nie trzeba było długo czekać, bo od razu odkryli, dlaczego urządzenie nierówno piecze i wiedzieli, jak naprawić tę usterkę. Bardzo dziękuję za pomoc!
, Kamienna Góra
ocena: 4
Zależało mi na pilnej naprawie sprzętu AGD, więc na wiadomość o tym, że fachowiec może przyjechać jeszcze w tym samym dniu, bardzo się ucieszyłam. Interwencja przebiegła dokładnie tak, jak ją sobie wyobrażałam, a moje urządzenie pracuje obecnie nawet lepiej niż przed awarią. Serdecznie dziękuję za pomoc!
, Sopot
ocena: 4
Długo szukałem firmy, która zajmie się naprawą pralki z dojazdem i w końcu trafiłem na tych specjalistów. Jestem im wdzięczny za tak dobrze wykonaną pracę w tak niskiej cenie i z pewnością jeszcze nieraz skorzystam z ich kompleksowych i niedrogich usług. Polecam każdemu!!!!!!
ocena: 4
Ten serwis zmywarki okazał się bardzo dobrym rozwiązaniem, kiedy okazało się, że spaleniu uległa grzałka. Pan sumiennie podszedł do problemu. Wszystko wykonał na spokojnie i dokładnie. Do tego cena była rewelacyjna, za co bardzo mu dziękuję i polecam!!!
, Oliwa
ocena: 4
Już podczas rozmowy telefonicznej okazało się, że mam do czynienia ze specjalistą z prawdziwego zdarzenia, który do zadania podszedł niezwykle odpowiedzialnie, a praca nie sprawiła mu żadnego problemu - z wymianą łożysk poradził sobie bardzo dobrze. Polecam za niewygórowany cennik usług oraz fachowe podejście do sprawy, a telefon do serwisu pralki oczywiście pozostawiam i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z jego pomocy.
, Letnica, Gdańsk
ocena: 4
Polecam serdecznie ten serwis AGD, bo słowo "pilnie" traktują poważnie i faktycznie priorytetowo. Pracujący tutaj fachowcy nie zawiedli, gdy byłem w potrzebie, za co jestem im niezmiernie wdzięczny. Choć usterka była dość poważna, poradzili sobie doskonale, a za usługę nie policzyli bardzo dużo. Uważam, że jakość ich usług jest wysoka.
ocena: 4
Już nie będę szukać innego serwisu piekarników na miejscu, gdyż ten spełnił wszystkie moje oczekiwania co do jakości usługi, czasu jej realizacji i ceny ostatecznej. Dzięki swojej ogromnej wiedzy dali drugie życie mojemu piekarnikowi, choć nie było to łatwe. Wszystkim Państwu również polecam tą profesjonalną firmę, bo dziś wcale nie tak łatwo trafić na podobnych specjalistów.
, Śródmieście

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502