Royalmaids Ilona Hanczaruk
4.8

Usługi Sprzątające oraz Pranie Dywanów i Tapicerek Royalmaids Ilona Hanczaruk

Kiełczowska 62, 51-315 Wrocław
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Kompleksowe usługi sprzątające dla klientów indywidualnych oraz małych i dużych firm. Fachowcy z tej firmy zadbają o porządek w Twoim mieszkaniu, biurze, a także w innych budynkach użyteczności publicznej. Nie masz czasu na porządki, a może potrzebujesz serwisu, który zajmie się regularnym sprzątaniem w Twojej firmie? Jesteś w dobrym miejscu. Eksperci pomogą również z praniem zabrudzonych dywanów i tapicerek, a także usługą taką jak odkażanie. Postaw na sprawdzoną firmę, cenioną na lokalnym rynku. Zadzwoń i ciesz się czystością!

Zakres usług

Pranie Dywanów i Tapicerki

  • Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
  • Pranie lub czyszczenie dywanu u klienta
  • Pranie lub czyszczenie dywanu w zakładzie
  • Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
  • Pranie lub czyszczenie wykładziny

Dezynfekcja

  • Ozonowanie

Usługi porządkowe

  • Sprzątanie mieszkania
  • Mycie okien
  • Sprzątanie biura
Zasięg
  1. Wrocław
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
5 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Dzień dobry państwu. Wybrudzoną wykładzinę zawiozłem do serwisu w piątek bo żona zrobiła na niej plamę od szminki, nie wiem czy jej ta szminka spadła czy co ale była na niej widoczna czerwona plama. Pranie wykładziny poszło szybko bo na następny dzień już mogłem ją odebrać, plama zniknęła. Żona jest zadowolona a to najważniejsze. W tym serwisie nie było też jakoś specjalnie drogo, w innych chcieli sobie więcej policzyć za wykonanie usługi.
, Psie Pole, Wrocław
ocena: 5
Pranie dywanów na sucho przyniosło oczekiwany efekt. Praca została wykonana sumiennie i rzetelnie, a pan był bardzo miły i sympatyczny. Usługa przebiegła na miejscu, w miłej atmosferze, a cena za wykonaną pracę była przystępna. Dziękujemy serdecznie za fachowo wykonaną robotę i na pewno będziemy jeszcze korzystać z pomocy tego wykonawcy w przyszłości.
, Krzyki, Wrocław
ocena: 5
Solidnie i rzetelnie wykonana dezynfekcja na miejscu. Pan z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, do tego okazał się osobą kulturalną i miłą, o nienagannej kulturze pracy. Widać, że siedzi w tym zawodzie już od dłuższego czasu, bo profesjonalizm widać było na każdym etapie pracy. Jeszcze raz dziękujemy za kompleksowo i niedrogo wykonaną usługę i na pewno kontaktów nie zerwiemy.
, Fabryczna, Wrocław
ocena: 5
Pranie kanapy przyniosło oczekiwany efekt, a pan okazał się osobą sumienną i rzetelną. Pracę wykonał już następnego dnia, w miłej atmosferze, a przy tym był bardzo miły, kulturalny i rozmowny. Polecamy serdecznie za fachowość, terminowość, słowność oraz indywidualne podejście.
, Śródmieście, Wrocław
ocena: 4
Profesjonalnie wykonane ozonowanie dużych powierzchni lokalowych, ceny dużo niższe niż u konkurencji, poza tym bardzo sympatyczny kontakt. Usługa zrealizowana z najwyższą starannością.
, Psie Pole, Wrocław

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502