4.8

RAFAŁ ROGULSKI INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE I USŁUGI REMONTOWE

Kombatantów 5/8, 11-500 Giżycko
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Ceny od 79 zł
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Awaria elektryczna? Jeszcze dzisiaj zgłoś się do doświadczonych, odpowiednio wykwalifikowanych elektryków z firmy Rafał Rogulski i oczekuj na szybką realizację przekazanego zlecenia. W zakres wykonywanych przez nas usług wchodzi m.in. podłączanie płyt indukcyjnych, naprawa bojlera lub domofonu, czy instalacje elektryczne Zapewniamy, że wykonamy wszelkie niezbędne prace w sposób bezpieczny i profesjonalny. Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Jeszcze dziś zadzwoń i umów się na szybki, solidny i fachowy montaż!

 

Zakres usług
  • Podłączenie płyty indukcyjnej
  • Naprawa bojlera
  • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
  • Pomiary elektryczne
  • Instalacja lub naprawa systemu alarmowego
  • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
  • Usunięcie awarii elektrycznej
  • Instalacja lub naprawa domofonu
Zasięg
  1. Giżycko
  2. Węgorzewo
Opinie
Ocena:
4.8
4 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 4
Od jakiegoś czasu działanie bojlera wydawało nam się być nieprawidłowe, więc zadzwoniliśmy po elektryka, który po oględzinach stwierdził, że konieczna jest nie tylko naprawa bojlera, ale także usunięcie zwarcia, które ten niesprawny sprzęt wywołał. Na szczęście Pan doskonale znał się na swojej pracy, więc zajął się tym profesjonalnie i wkrótce po problemach zostało wspomnienie.
ocena: 5
Usługa wykonana bez zarzutu, więc z czystym sumieniem rekomenduję tego fachowca. Lekko się spóźnił, ale zadzwonił z trasy, że stoi w korku, więc siła wyższa. Sama wymiana lampy przebiegła już natomiast bardzo sprawnie - nawet się nie obejrzałem, a było już po wszystkim. Pan o bardzo miłym usposobieniu - z takimi ludźmi aż chce się współpracować. Polecam.
Mrągowo
ocena: 5
Temu Panu elektrykowi powierzyłem podłączenie płyty indukcyjnej i nie zawiodłem się. Nie zawiódł moich oczekiwań również przy naprawie domofonu. Oceniam go na piątkę z dużym plusem m.in. za bardzo profesjonalne podejście do klienta oraz idealne wykonanie usługi. Serdecznie polecam.
Bartoszyce
ocena: 5
Z przyjemnością chcę zarekomendować usługi tego elektryka. Zleciłem mu montaż oświetlenia w remontowanym przyziemiu, z czym poradził sobie oczywiście bezbłędnie, mimo niewielkich komplikacji, które pojawiły się po drodze. Pan bardzo kompetentny i widać, że bardzo doświadczony, więc był przygotowany na każdą ewentualność. Za usługę też dużo nie policzył, więc podsumowując jestem bardzo zadowolony, że go wybrałem.
Giżycko
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502