Revolta Renata Marzec
4.7

Serwis Elektryczny i Hydrauliczny Revolta Renata Marzec

Cedzyna 44b/28, 25-351 Górno
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Problem z prądem w mieszkaniu? Powodem takiej awarii może być przeciążenie instalacji elektrycznej, wynikające często z korzystaniu z kilku urządzeń o wysokiej mocy jednocześnie. A może nie możesz uporać się z awarią hydrauliczną? W takim przypadku lepiej będzie postawić na pomoc sprawdzonego specjalisty. Postaw na rzetelnego fachowca w swojej miejscowości i już teraz zadzwoń, by umówić się na wizytę. Ta firma to gwarancja skrupulatności i dokładności, a dodatkowym atutem są przystępne ceny.

Zakres usług

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Naprawa bojlera
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej

Hydraulik

 • Naprawa lub odpowietrzenie grzejnika
 • Wymiana, naprawa lub montaż spłuczki lub toalety
 • Wymiana, naprawa lub montaż kranu
 • Wymiana, naprawa lub montaż wodomierza lub zaworu
 • Montaż lub naprawa bojlera
 • Podłączenie pralki lub zmywarki
 • Usunięcie awarii hydraulicznej
 • Montaż lub naprawa centralnego ogrzewania
Zasięg
 1. Kielce
 2. Starachowice
 3. Skarżysko-Kamienna
 4. Daleszyce
 5. Pawłów
Mapa
Opinie
Ocena:
4.7
11 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Ten fachowiec rzetelnie podszedł do zlecenia, kiedy okazało się, że konieczne będzie naprawienie pękniętej rury. Okazało się, że przyczyną tej awarii były problemy ze zmiennym ciśnieniem wody, co również naprawił od ręki. Usługa od początku do końca wykonana jak na prawdziwego eksperta przystało, a to wszystko zwieńczone atrakcyjnym cennikiem i wysoką kulturą pana hydraulika. Polecam!
, Osiedle Świętokrzyskie, Kielce
ocena: 5
Właśnie zakończyła się modernizacja istniejącej już instalacji elektrycznej w moim domu. Trzeba było jeszcze sprawdzić poprawność jej działania. Wybór padł na tego elektryka. Niezbędne pomiary elektryczne zostały wykonane dokładnie i przede wszystkim zgodnie ze wszystkimi zaleceniami bezpieczeństwa. Cena także nie była wysoka. Serdecznie polecam usługi tego specjalisty!
, Skarżysko-Kamienna
ocena: 5
Zlecenie nie było specjalnie skomplikowane - ot, zwykły montaż skrzynki z bezpiecznikami. Prawdziwego fachowca można jednak poznać nie tylko po tym, jak podchodzi do łatwych zadań, ale również do tych ekstremalnie łatwych. Spodobało mi się zaangażowanie tego elektryka, połączone z dużą wiedzą i umiejętnościami. Numer już zapisałem sobie na wszelki wypadek.
, Osiedle Jagiellońskie
ocena: 5
Zadzwoniłem do tego hydraulika w pilnej sprawie, ponieważ sam nie mogłem sobie poradzić z usunięciem awarii hydraulicznej. Pan przyjechał w niecałe 45 minut. Problem rozwiązał bardzo szybko i do tego sprawnie. Pełen profesjonalizm widać było na każdym z etapów jego pracy. Polecam serdecznie tego pana.
ocena: 5
Przeprowadziłam się do nowego mieszkania i od razu jakieś problemy. Zleciłam udrażnianie rur temu hydraulikowi i jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej przez niego interwencji. Szybko, sprawnie, a do tego skutecznie. Dodatkowym atutem jest na pewno koszt usługi, który nie uderzył mocno w mój budżet.
, Bocianek
ocena: 5
Wróciłem do domu z pracy i okazało się, że mam awarię prądu. Było już dość późno, dlatego na cuda nie liczyłem. Na szczęście z pomocą przyszedł mi ten fachowiec. Naprawa w jego wykonaniu dała pożądane rezultaty, a prąd wrócił na swoje miejsce. Serdecznie dziękuję za pomoc w tej sprawie! Oczywiście ode mnie w pełni zasłużona piątka.
, Szydłówek
ocena: 5
Pan elektryk wykazał się niezwykłymi umiejętnościami, kiedy konieczna okazała się wymiana lampy w naszym mieszkaniu. Dotarł do nas po około 20 minutach po naszym telefonie, po czym sprawnie wykonał usługę. Sama obsługa bardzo sympatyczna. Polecam go serdecznie!
, Sady
ocena: 5
Szczerze polecam usługi tego elektryka. Już od rozmowy telefonicznej i pierwszego kontaktu Pan okazał się bardzo pomocny i cierpliwy. Widać było również pełen profesjonalizm i dokładność w działaniu. Bardzo dobrze poradził sobie z naprawą bojlera w łazience, jak również z naprawą włącznika w kuchni.
ocena: 4
To pogotowie kanalizacyjne wezwaliśmy do sprawdzenia stanu instalacji wodno-kanalizacyjnej, ponieważ zaczęły występować jakieś problemy. Panowie szybko zdiagnozowali usterkę, jak również sprawnie ją usunęli. Usługa nie zajęła im dużo czasu, a wisienką na torcie okazał się jej przystępny koszt.
, Zagórska Północ
ocena: 4
Świetny fachowiec. Zasłużył na bardzo dobrą ocenę, więc choć zwykle nie wystawiam opinii w Internecie, postanowiłem zrobić wyjątek. Przede wszystkim Pan był bardzo dyspozycyjny - zgodził się przyjechać do nas szybko i dostosował się do naszego wolnego czasu. Usługa, którą mu zleciliśmy, czyli wymiana WC, została wykonana bardzo solidnie i z dbałością o dokładność. Pan bardzo kulturalny i kompetentny. Polecam!
, Dąbrowa, Kielce
ocena: 4
Firmę polecił mi znajomy. Panowie okazali się niezwykle rzetelnymi i uczciwymi profesjonalistami, którzy asenizacją zajmowali się nie od dziś. Cenię ich za punktualność, wysoką kulturę osobistą oraz komunikatywność. Warto dodać, że ceny również mają przystępne, co widać chociażby po lokalnej konkurencji. Polecam serdecznie każdemu, kto ma przydomowe szambo.
, Starachowice

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502