Naprawy Elektryczne Revolt Kamil Skowron
4.8

Naprawy Elektryczne Revolt Kamil Skowron

Ks. Teodora Kubiny 28/10, 41-600 Świętochłowice
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Elektryk

Znalezienie rzetelnego specjalisty, który sprawnie upora się z każdym zleconym przez Ciebie zadaniem, nie należy do łatwych zadań. Jeśli chcesz zaoszczędzić sporą ilość czasu, jak najszybciej skontaktuj się z naszym elektrykiem. Usuwanie awarii elektrycznych, podłączanie płyt indukcyjnych, montaż alarmów, a przede wszystkim wykonanie instalacji elektrycznej w domu lub siedzibie firmy to zadania, których podejmiemy się od ręki. Nasz doświadczony zespół specjalistów poradzi sobie z każdym przekazanym przez Ciebie zleceniem. Wysokie kwalifikacje pozwalają na skrupulatne wykonywanie wszelkich zleconych przez klientów zadań. Dzięki znajomości nowoczesnych rozwiązań udaje nam się usuwać nawet najbardziej skomplikowane awarie elektryczne. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i zapomnij o usterkach w swoim domu. Zadzwoń!

Zakres usług
 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Instalacja lub naprawa systemu alarmowego
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
Zasięg
 1. Katowice
 2. Sosnowiec
 3. Gliwice
 4. Zabrze
 5. Bytom
 6. Ruda Śląska
 7. Tychy
 8. Dąbrowa Górnicza
 9. Chorzów
 10. Jaworzno
 11. Mysłowice
 12. Siemianowice Śląskie
 13. Tarnowskie Góry
 14. Będzin
 15. Piekary Śląskie
 16. Świętochłowice
 17. Czerwionka-Leszczyny
 18. Mikołów
 19. Knurów
 20. Czeladź
 21. Łaziska Górne
 22. Orzesze
 23. Bieruń
 24. Radzionków
 25. Lędziny
 26. Zbrosławice
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
16 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Witam serdecznie. Potrzebowałem w swoim domu pomiaru rezystancji izolacji. Zgłosiłem chęć pomiaru do Państwa serwisu. Jestem zadowolony z wykonanej usługi, ponieważ technik szybko przybył na miejsce, posiadał profesjonalny sprzęt, wykonał usługę rzetelnie. Na pewno jeszcze skorzystam z usługi zarówno tej, jak i innych, któe oferuje ten serwis. Pozdrawiam.
, Guido
ocena: 5
To bez wątpienia elektryk z uprawnieniami, któremu warto zaufać. Wszelkie prace elektryczne wykonał u nas solidnie i fachowo. Warto dodać, że w tym wypadku cena nie szła w parze z jakością - usługa wykonana została tanio, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy i polecamy gorąco.
, Ligota-Panewniki
ocena: 5
Z naprawą instalacji elektrycznej ten wykonawca nie miał najmniejszego problemu. Pracę wykonał należycie, to tego zaproponował rozsądną cenę, która była do przyjęcia. Jestem w 100% zadowolona z efektów jego pracy i na pewno jeszcze w przyszłości skorzystam z jego kompleksowego wsparcia. Telefon do kontaktu zapisuję sobie na przyszłość.
, Bykowina, Ruda Śląska
ocena: 5
Pilnie potrzebując pomoarów instalacji elektrycznej w moim domu, nie zastanawiając się, zadzwoniłam do Państwa serwisu i nie żałuję tej decyzji, ponieważ serwis od ręki, szybko, sprawnie profesjonalnie podszedł do sprawy. Chcę podziękować zarówno jemu, jak i firmie przekazującej to zlecenie, ponieważ krok po kroku wytłumaczył mi co mam zrobić. Polecam serdecznie z całego serca.
, Dąb, Katowice
ocena: 5
Potrzebowałem pilnie pomocy pogotowia elektrycznego, ponieważ część instalacji elektrycznej w mieszkaniu uległa zwarciu. Już podczas rozmowy telefonicznej zostałem zapewniony, że awaria zostanie usunięta jeszcze tego samego dnia i nie zawiodłem się. Panowie na miejscu zjawili się jeszcze tego samego dnia, pracę wykonali sumiennie, solidnie i odpowiedzialnie, do tego zaproponowali przystępną cenę.
, Maciejkowice, Chorzów
ocena: 5
Z podłączeniem płyty indukcyjnej ten wykonawca nie miał najmniejszego problemu. Pracę wykonał solidnie, sumiennie i odpowiedzialnie, do tego okazał się osobą godną polecenia i zaufania. Z usługi jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu w potrzebie, bo lepszego wykonawcy w okolicy na pewno nie znajdziecie.
, Osiedle Kopernika, Zabrze
ocena: 5
Solidne i godne polecenia pogotowie elektryczne, które okazało się jedynym sposobem na poradzenie sobie z poważną awarią elektryczną w moim mieszkaniu. Panowie na miejscu byli w niedługim czasie po otrzymaniu zgłoszenia, a pracę wykonali solidnie i sumiennie. Polecam za fachowość, rzetelność, uczciwość i atrakcyjne ceny.
, Łaziska Górne
ocena: 5
Potrzebowałam w swoim mieszkaniu pomiaru instalacji odgromowej, ponieważ częsta zmiana pogody na burzowe noce, sprawiła, że bałam się o swój prąd w mieszkaniu. Zgłosiłam się do waszego serwisu, myślałam, że małokto zajmuje się tego typu sprawami, jednak bardzo się zdziwiłąm, ponieważ uzyskałam pomoc w szybkim czasie. Ogólnie polecam serwis i technika.
, Sucha Góra, Bytom
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie ten wykonawca. Zarówno montaż rozdzielni, jak i instalacja domofonu przebiegły bez żadnych uwag - wszystko do dziś działa bezproblemowo. Polecam gorąco za rzetelne podejście do każdego klienta i fachowość w każdym calu.
, Baildona, Gliwice
ocena: 5
Fachowa i godna zaufania firma, której ze świecą w obecnych czasach szukać. Podłączenie płyty indukcyjnej nie stanowiło dla nich żadnego problemu, ponadto doskonale poradzili sobie z wymianą włącznika. Polecam wszystkim znajomym przede wszystkim za bogatą wiedzę, umiejętności oraz za przystępne ceny.
, Karb
ocena: 5
Przesympatyczny człowiek, który nie miał najmniejszego problemu z wykonaniem montażu oświetlenia na terenie mojej posesji. Przy okazji zajmował się również naprawą domofonu i tutaj również jestem bardzo zadowolony z jakości usługi. Polecam za profesjonalizm, nienaganną kulturę pracy, niskie ceny oraz za wzorowe podejście do człowieka w potrzebie!!
, Mikołów
ocena: 5
Tego wykonawcę znalazłam przez przypadek, jednak nie żałuję podjętej decyzji. Wykonawca z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, do tego okazał się osobą sumienną, rzetelną i odpowiedzialną. Usunięcie awarii elektrycznej nie zajęło mu wiele czasu, za to efekt widoczny był od razu. Dziękuję i polecam.
, Świętochłowice
ocena: 4
Witam. Potrzebowałem elektryka do pomiarów elektrycznych w moim domu. Z polecenia kolegi, dowiedziałem się o Państwa serwisie, któy zajmuje się pomiarami. Jestem wdzięczny koledze, waszej firmie i technikowi, który podjął się tych pomiarów, ponieważ cena jak na moją kieszeń była bardzo korzystna, czas usługi bardzo krótki, a technik bardzo uprzejmy. Bardzo polecam i polecać będę innym znajomym.
, Klimzowiec, Chorzów
ocena: 4
Jestem zadowolona z wykonanych pomiarów elektrycznych w moim domu. Z racji tego, że nie znam się na elektryce, gdyż jestem kobietą, zgłosilam się do waszego serwisu naprawczego, który wykonuje takie usługi. Serwisant szybko i psrawnie dokonał pomiarów, a zależało mi na czasie, więc jestem bardzo zadowolona z usługi. Polecam serdecznie osobom, które nie znają się na takich pomiarach.
, Trynek
ocena: 4
Rewelacja! Ten fachowiec z wymianą bezpieczników w mieszkaniu poradził sobie znakomicie. Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką dla mnie wykonał, a także z ceny, która okazała się bardzo przystępna, nawet dla mnie. Polecam serdecznie za kompleksowe podejście do zlecenia, profesjonalizm, uczciwość, a także za bardzo dobry kontakt z klientem od początku do końca współpracy.
, Siemianowice Śląskie
ocena: 4
Jestem dozorcą w bloku. Potrzebowałem elektryka z uprawnieniami, który dokonałby pomiarów elektrycznych w mieszkaniach. Zróciłem się do Waszego serwisu poprzez formularz i bardzo szybko otrzymałem wiaodomość zwrotną. Serwis przysłał technika z narzędziami i dokonał pomiarów elektrycznych. Chciałem podziękować za wykonaną usługę, ponieważ szybko, sprawnie i solidnie usługa została wykonana, polecam i raz jeszcze dziękuję w imieniu spółdzielni mieszkaniowej.
, Bielszowice, Ruda Śląska

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502