Revolt Kamil Skowron
4.8

Naprawy Elektryczne Revolt Kamil Skowron

Ks. Teodora Kubiny 28/10, 41-600 Świętochłowice
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Znalezienie rzetelnego specjalisty, który sprawnie upora się z każdym zleconym przez Ciebie zadaniem, nie należy do łatwych zadań. Jeśli chcesz zaoszczędzić sporą ilość czasu, jak najszybciej skontaktuj się z tym elektrykiem. Usuwanie awarii elektrycznych, podłączanie płyt indukcyjnych, montaż alarmów, a przede wszystkim wykonanie instalacji elektrycznej w domu lub siedzibie firmy to zadania, których podejmie się od ręki. Wysokie kwalifikacje pozwalają na skrupulatne wykonywanie wszelkich zleconych przez klientów zadań. Zadzwoń!

Zakres usług

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Instalacja lub naprawa systemu alarmowego
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
Zasięg
 1. Katowice
 2. Gliwice
 3. Zabrze
 4. Bytom
 5. Ruda Śląska
 6. Chorzów
 7. Siemianowice Śląskie
 8. Świętochłowice
 9. Mikołów
 10. Łaziska Górne
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
28 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Zlecenie dotyczyło instalacji trójfazowej w moim domu. Należało ją sprawdzić, czym na moje wezwanie zajął się ten fachowiec. Muszę powiedzieć, że to profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Aż miło było popatrzeć, jak wykonuje usługę. W dodatku cechuje go nienaganna kultura osobista i życzliwe podejście do klienta. Polecam!
, Śródmieście
ocena: 5
Witam serdecznie. Potrzebowałem w swoim domu pomiaru rezystancji izolacji. Zgłosiłem chęć pomiaru do Państwa serwisu. Jestem zadowolony z wykonanej usługi, ponieważ technik szybko przybył na miejsce, posiadał profesjonalny sprzęt, wykonał usługę rzetelnie. Na pewno jeszcze skorzystam z usługi zarówno tej, jak i innych, któe oferuje ten serwis. Pozdrawiam.
, Guido
ocena: 5
To bez wątpienia elektryk z uprawnieniami, któremu warto zaufać. Wszelkie prace elektryczne wykonał u nas solidnie i fachowo. Warto dodać, że w tym wypadku cena nie szła w parze z jakością - usługa wykonana została tanio, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy i polecamy gorąco.
, Ligota-Panewniki
ocena: 5
Najlepszy elektryk w okolicy! Zadzwoniłem do tego pana w celu usunięcia zwarcia. Okazało się, że miałem przepalone przewody, więc fachowiec od ręki zajął się naprawą. Zaproponowane przez niego czynności przyniosły pożądany efekt. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez niego pracy i na pewno będę polecać dalej. Serdecznie dziękuję za pomoc w tej sprawie!
, Bogucice, Katowice
ocena: 5
Z naprawą instalacji elektrycznej ten wykonawca nie miał najmniejszego problemu. Pracę wykonał należycie, to tego zaproponował rozsądną cenę, która była do przyjęcia. Jestem w 100% zadowolona z efektów jego pracy i na pewno jeszcze w przyszłości skorzystam z jego kompleksowego wsparcia. Telefon do kontaktu zapisuję sobie na przyszłość.
, Bykowina, Ruda Śląska
ocena: 5
Pilnie potrzebując pomoarów instalacji elektrycznej w moim domu, nie zastanawiając się, zadzwoniłam do Państwa serwisu i nie żałuję tej decyzji, ponieważ serwis od ręki, szybko, sprawnie profesjonalnie podszedł do sprawy. Chcę podziękować zarówno jemu, jak i firmie przekazującej to zlecenie, ponieważ krok po kroku wytłumaczył mi co mam zrobić. Polecam serdecznie z całego serca.
, Dąb, Katowice
ocena: 5
Ten elektryk całodobowy zajął się naprawą przeciętego przewodu w instalacji i z zadania spisał się bezbłędnie. Na dodatek zaproponowana cena była bardzo atrakcyjna, w porównaniu do stawek konkurencji. Jak najbardziej mogę Państwu zarekomendować ten serwis, bo są solidni i niedrodzy.
, Pniaki
ocena: 5
Chciałem zmodernizować moją dosyć już starą instalację elektryczną, więc powierzyłem to zadanie temu fachowcowi. Pan przyjechał na usługę punktualnie, zgodnie z telefonicznymi ustaleniami, a na efekty jego pracy nie trzeba było długo czekać. Polecam za zaangażowanie, sumienność i kulturalne podejście do klienta.
, Dąbrówka Mała
ocena: 5
Wymianę skrzynki z bezpiecznikami powierzyłem tej firmie elektrycznej i jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. To jeden z lepszych serwisów, z jakimi miałem styczność, a wiem co mówię, bo wielu już fachowców miałem okazję gościć w progach mojego domu. Na plus zasługuje także kultura fachowca i podejście do klienta.
, Sucha Góra, Bytom
ocena: 5
Potrzebowałem pilnie pomocy pogotowia elektrycznego, ponieważ część instalacji elektrycznej w mieszkaniu uległa zwarciu. Już podczas rozmowy telefonicznej zostałem zapewniony, że awaria zostanie usunięta jeszcze tego samego dnia i nie zawiodłem się. Panowie na miejscu zjawili się jeszcze tego samego dnia, pracę wykonali sumiennie, solidnie i odpowiedzialnie, do tego zaproponowali przystępną cenę.
, Maciejkowice, Chorzów
ocena: 5
Z podłączeniem płyty indukcyjnej ten wykonawca nie miał najmniejszego problemu. Pracę wykonał solidnie, sumiennie i odpowiedzialnie, do tego okazał się osobą godną polecenia i zaufania. Z usługi jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu w potrzebie, bo lepszego wykonawcy w okolicy na pewno nie znajdziecie.
, Osiedle Kopernika, Zabrze
ocena: 5
Solidne i godne polecenia pogotowie elektryczne, które okazało się jedynym sposobem na poradzenie sobie z poważną awarią elektryczną w moim mieszkaniu. Panowie na miejscu byli w niedługim czasie po otrzymaniu zgłoszenia, a pracę wykonali solidnie i sumiennie. Polecam za fachowość, rzetelność, uczciwość i atrakcyjne ceny.
, Łaziska Górne
ocena: 5
Potrzebowałam w swoim mieszkaniu pomiaru instalacji odgromowej, ponieważ częsta zmiana pogody na burzowe noce, sprawiła, że bałam się o swój prąd w mieszkaniu. Zgłosiłam się do waszego serwisu, myślałam, że małokto zajmuje się tego typu sprawami, jednak bardzo się zdziwiłąm, ponieważ uzyskałam pomoc w szybkim czasie. Ogólnie polecam serwis i technika.
, Sucha Góra, Bytom
ocena: 5
W firmie nastąpiło wybicie bezpiecznika. Skontaktowałam się z tym fachowcem zachęcona pozytywnymi opiniami na stronie i jestem szczerze zadowolona z przeprowadzonej interwencji. Pan na miejscu stawił się zgodnie z telefonicznymi ustaleniami, poprawnie wykonał naprawę, na dodatek cechował się nienaganną kulturą osobistą. Cena mogłaby być nieco niższa, ale poza tym nie mam żadnych uwag. Polecam!
, Bojków
ocena: 5
Pan elektryk zajął się montażem skrzynki z bezpiecznikami i złego słowa nie mogę powiedzieć. Zależało mi na terminie, dlatego cieszę się, że fachowiec tak szybko zareagował na moje zgłoszenie i zgodził się wykonać usługę już na następny dzień. Gorąco polecam!
, Trynek, Gliwice
ocena: 5
Zadzwoniłem do tego elektryka, by zajął się awarią elektryczną. Miałem uszkodzone przewody i niestety sam nie umiałem sobie z tym poradzić. Jednak od czego są fachowcy? I to w dodatku tak solidni jak ten pan. Jestem bardzo zadowolony z jego usług, a kontakt już sobie zapisałem w telefonie.
, Grzybowice
ocena: 5
Zlecenie dotyczyło podłączenia instalacji elektrycznej. Numer do tej firmy otrzymałam od siostry i muszę powiedzieć, że panowie elektrycy z zadania wywiązali się znakomicie. Byli bardzo kompetentni i od razu wiedzieli, co należy zrobić. Widać, że mają za sobą już niejedną taką usługę. Cena też była do zaakceptowania, więc jak najbardziej mogę polecić.
, Ruda
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie ten wykonawca. Zarówno montaż rozdzielni, jak i instalacja domofonu przebiegły bez żadnych uwag - wszystko do dziś działa bezproblemowo. Polecam gorąco za rzetelne podejście do każdego klienta i fachowość w każdym calu.
, Baildona, Gliwice
ocena: 5
Fachowa i godna zaufania firma, której ze świecą w obecnych czasach szukać. Podłączenie płyty indukcyjnej nie stanowiło dla nich żadnego problemu, ponadto doskonale poradzili sobie z wymianą włącznika. Polecam wszystkim znajomym przede wszystkim za bogatą wiedzę, umiejętności oraz za przystępne ceny.
, Karb
ocena: 5
Przesympatyczny człowiek, który nie miał najmniejszego problemu z wykonaniem montażu oświetlenia na terenie mojej posesji. Przy okazji zajmował się również naprawą domofonu i tutaj również jestem bardzo zadowolony z jakości usługi. Polecam za profesjonalizm, nienaganną kulturę pracy, niskie ceny oraz za wzorowe podejście do człowieka w potrzebie!!
, Mikołów
ocena: 5
Tego wykonawcę znalazłam przez przypadek, jednak nie żałuję podjętej decyzji. Wykonawca z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, do tego okazał się osobą sumienną, rzetelną i odpowiedzialną. Usunięcie awarii elektrycznej nie zajęło mu wiele czasu, za to efekt widoczny był od razu. Dziękuję i polecam.
, Świętochłowice
ocena: 4
W biurze wyrzucało nam ciągle korki, dlatego postanowiliśmy wreszcie skorzystać z pomocy pogotowia elektrycznego. Panowie przyjechali do nas zgodnie z telefonicznymi ustaleniami i wszystkim bardzo dokładnie się zajęli. Byli znakomicie przygotowani do pracy, na dodatek cechowała ich nienaganna kultura osobista. Cena też była całkiem przystępna. Serwis elektryczny z pewnością godny uwagi i polecenia.
, Szombierki
ocena: 4
Skorzystałem z pomocy tego elektryka, bo wyrzuciło mi różnicówkę w mieszkaniu (całą na cały dom). Jestem pod wrażeniem wysokich kompetencji i umiejętności tego fachowca. Od razu wiedziałem, że mam do czynienia z kimś rzetelnym, kiedy tylko zobaczyłem, w jaki sposób ten pan pracuje. Profesjonalizm widać na każdym etapie jego działań. Polecam!
, Halemba, Ruda Śląska
ocena: 4
Ta firma zajęła się montażem instalacji elektrycznej w nowo wybudowanym domku jednorodzinnym. Choć na usługę trzeba było trochę poczekać, to jednak było warto, bo została ona wykonana naprawdę solidnie. W dodatku cena była bardzo atrakcyjna, gdyż konkurencja oferowała podobną usługę znacznie drożej. Polecam, a numer do elektryka już zapisałem sobie w telefonie.
, Grzybowice
ocena: 4
Witam. Potrzebowałem elektryka do pomiarów elektrycznych w moim domu. Z polecenia kolegi, dowiedziałem się o Państwa serwisie, któy zajmuje się pomiarami. Jestem wdzięczny koledze, waszej firmie i technikowi, który podjął się tych pomiarów, ponieważ cena jak na moją kieszeń była bardzo korzystna, czas usługi bardzo krótki, a technik bardzo uprzejmy. Bardzo polecam i polecać będę innym znajomym.
, Klimzowiec, Chorzów
ocena: 4
Jestem zadowolona z wykonanych pomiarów elektrycznych w moim domu. Z racji tego, że nie znam się na elektryce, gdyż jestem kobietą, zgłosilam się do waszego serwisu naprawczego, który wykonuje takie usługi. Serwisant szybko i psrawnie dokonał pomiarów, a zależało mi na czasie, więc jestem bardzo zadowolona z usługi. Polecam serdecznie osobom, które nie znają się na takich pomiarach.
, Trynek
ocena: 4
Rewelacja! Ten fachowiec z wymianą bezpieczników w mieszkaniu poradził sobie znakomicie. Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką dla mnie wykonał, a także z ceny, która okazała się bardzo przystępna, nawet dla mnie. Polecam serdecznie za kompleksowe podejście do zlecenia, profesjonalizm, uczciwość, a także za bardzo dobry kontakt z klientem od początku do końca współpracy.
, Siemianowice Śląskie
ocena: 4
Jestem dozorcą w bloku. Potrzebowałem elektryka z uprawnieniami, który dokonałby pomiarów elektrycznych w mieszkaniach. Zróciłem się do Waszego serwisu poprzez formularz i bardzo szybko otrzymałem wiaodomość zwrotną. Serwis przysłał technika z narzędziami i dokonał pomiarów elektrycznych. Chciałem podziękować za wykonaną usługę, ponieważ szybko, sprawnie i solidnie usługa została wykonana, polecam i raz jeszcze dziękuję w imieniu spółdzielni mieszkaniowej.
, Bielszowice, Ruda Śląska

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502