Revival Krzysztof Wojciechowski
4.9

Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Revival Krzysztof Wojciechowski

Runowska 12, 05-504 Złotokłos
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Zwalczanie szkodników na własną rękę może się okazać mało skuteczne. Jeśli chcesz uniknąć rozczarowania, jak najszybciej skontaktuj się ze specjalistami, którzy mają doświadczenie w tej dziedzinie. Decydując się na usługi tej firmy nie musisz obawiać się o efektywność przeprowadzanych działań. Wybierane przez fachowców metody są nie tylko skuteczne, ale również w pełni bezpieczne. Nie pozwolą oni by w Twoim domu rozprzestrzeniły się szkodniki. Pamiętaj, że ogromne znaczenie ma w tym przypadku Twoja niezwłoczna reakcja. Zadzwoń właśnie teraz, a zapomnisz o wszystkich kłopotach!

Zakres usług

Dezynfekcja

 • Ozonowanie
 • Odkażanie
 • Dezodoryzacja
 • Sprzątanie po zmarłych
 • Sprzątanie po zalaniu
 • Odgrzybianie klimatyzacji

Dezynsekcja

 • Usuwanie Os
 • Usuwanie Szerszeni
 • Odpluskwianie
 • Zwalczanie Karaluchów
 • Zwalczanie Prusaków
 • Odkomarzanie
 • Zwalczanie Kleszczy
 • Fumigacja
Zasięg
 1. Warszawa
 2. Piaseczno
 3. Pruszków
 4. Mińsk Mazowiecki
 5. Skierniewice
 6. Legionowo
 7. Wołomin
 8. Grodzisk Mazowiecki
 9. Sochaczew
 10. Otwock
 11. Żyrardów
 12. Wyszków
 13. Ząbki
 14. Marki
 15. Płońsk
 16. Nowy Dwór Mazowiecki
 17. Lesznowola
 18. Radzymin
 19. Łomianki
 20. Góra Kalwaria
 21. Brwinów
 22. Grójec
 23. Ożarów Mazowiecki
 24. Konstancin-Jeziorna
 25. Pułtusk
 26. Kobyłka
 27. Piastów
 28. Raszyn
 29. Błonie
 30. Tłuszcz
 31. Nasielsk
 32. Sulejówek
 33. Stare Babice
 34. Warka
 35. Zielonka
 36. Milanówek
 37. Halinów
 38. Karczew
 39. Wieliszew
 40. Serock
Obsługiwane dzielnice Warszawy
 1. Bemowo
 2. Białołęka
 3. Bielany
 4. Mokotów
 5. Ochota
 6. Praga Południe
 7. Praga Północ
 8. Rembertów
 9. Śródmieście
 10. Targówek
 11. Ursus
 12. Ursynów
 13. Wawer
 14. Wesoła
 15. Wilanów
 16. Włochy
 17. Wola
 18. Żoliborz
Mapa
Opinie
Ocena:
4.9
32 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Bardzo szybka reakcja ze strony firmy w odpowiedzi na moją sytuacją kryzysową (nagła śmierć w rodzinie). W ciągu jednej rozmowy telefonicznej ustalone zostały konkretne metody uprzątnięcia pokoju po tacie, dokonano wstępnej wyceny, poinformowano o kolejnych etapach działania. Usługę sprzątania po zmarłym oceniam jak najbardziej na plus. Personel firmy potraktował sprawę z powagą, jakiej oczekiwałam w trudnej dla mnie sytuacji.
, Ursynów
ocena: 5
Zgłosiłem się do tej firmy, ponieważ poprzednia mnie zawiodła. Od usługi odkomarzania minęły 3 miesiące i problem nie powrócił. Wszystkim gorąco polecam tego fachowca. Fachowość, terminowość i przystępne ceny.
, Ochota
ocena: 5
Doskonała współpraca, wystawiam z przyjemnością w pełni zasłużoną pozytywną opinię. Polecam wszystkim, którzy szukają rzetelnego i profesjonalnego kompleksowego odpluskwiania. Dodatkowo chciałabym dodać, że właściciel jest przesympatycznym człowiekiem. Dziękuję i pozdrawiam.
, Ursynów
ocena: 5
Najskuteczniejsza firma zajmująca się ozonowaniem, z której korzystałem. Widać, że właściciel ma dużą wiedzę i doświadczenie. Zdecydowanie polecam i dziękuję za profesjonalną pomoc.
, Ursynów
ocena: 5
Jeśli poszukujecie jakiejś dobrej firmy, która usunie karaczany w waszym mieszkaniu to dobrze trafliście. Ten fachowiec wie co robi. W oka mgnieniu, błyskawicznie pozbyć się prusaków z mojej sypialni. Nie potrafię ubrać w słowa jak bardzo jestem wdzięczna za tak ekspresową pomoc. Pan znalazł dla mnie szybki termin dzięki czemu nie musiałam długo męczyć się z tymi insektami.
, Orężna
ocena: 5
Dziękuję za szybkie zlikwidowanie karaluchów! Nie musiałam długo czakać na termin bo panowie zjawili się już następnego ranka a problem zgłosiłam wieczorem. Usługa została wykonana dobrze, mam nadzieje że te małe karaczany już nigdy nie wrócą. pozdrawiam
, Chyliczki, Piaseczno
ocena: 5
Firma godna polecenia. Panowie do pracy przystąpili odpowiednio przygotowani, a dezynfekcja pomieszczeń nie zajęła im wiele czasu. Generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi i na pewno będziemy polecać ten zakład najbliższym. Telefon zachowaliśmy, bo pewnie jeszcze będziemy z niego korzystać.
, Sochaczew
ocena: 5
Metoda ozonowania przyniosła oczekiwany efekt. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości pracy tych panów i na pewno będziemy polecać ich usługi znajomym i rodzinie. Warto dodać, ze cena ostateczna była naprawdę przystępna. Polecamy gorąco, a telefon do kontaktu zapisujemy i na pewno będziemy do nich wracać, bo innych wykonawców nie ma sensu już szukać.
ocena: 5
Usługa dezynfekcji wykonana została prawidłowo, a pan dał się poznać jako osoba sumienna, odpowiedzialna i dokładna. Praca przyniosła oczekiwany efekt - od razu dało się zauważyć, że pan zna się na swojej pracy. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy na przyszłość, bo naprawdę warto mieć takich wykonawców pod ręką.
, Ursynów, Warszawa
ocena: 5
Dekontaminacja przebiegła szybko, solidnie i sumiennie. Panowie okazali się osobami odpowiedzialnymi, do tego posiadali odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, które pozwoliły im osiągnąć zamierzony sukces. Do samej pracy nie mamy żadnych zastrzeżeń, chociaż panowie na miejscu pojawili się nieco po czasie, co tłumaczyli korkami. Generalnie jesteśmy jednak zadowoleni i będziemy polecać ich również innym.
, Nowy Dwór Mazowiecki
ocena: 5
Usługi dezynsekcji świadczone przez tą firmę DDD mogę z czystym sumieniem polecić każdemu, kto ma problem z komarami, prusakami, wszami, mrówkami oraz innymi nieproszonymi gośćmi. Do zadania podeszli odpowiedzialnie, sumiennie i rzetelnie, a zastosowane metody okazały się w 100% skuteczne. Polecam za wysoką jakość i atrakcyjny cennik usług i z pewnością jeszcze nie raz zadzwonię do niego, kiedy tylko będzie taka potrzeba.
, Wołomin
ocena: 5
Panowie wykonali jakiś czas temu dla nas usługę dekontaminacji w mieszkaniu. Dawno nie byliśmy tak zadowoleni z wykonanej pracy, której w naszej ocenie lepiej wykonać się już chyba nie dało. Wszystko przebiegło zgodnie z przedstawionym wcześniej harmonogramem, do tego panowie dali się poznać jako osoby sumienne, rzetelne i odpowiedzialne. Cena końcowa była taka sama, jak wcześniej ustalona. Polecamy!!!
ocena: 5
Odrobaczanie wykonali dla mnie ci specjaliści od DDD i mogę z czystym sumieniem rzec, że tak dobrze i sprawnie zrealizowanej usługi w życiu nie widziałem. Panowie na miejsce przybyli punktualnie, szybko i skutecznie zajęli się problemem, do tego doszedł jeszcze atrakcyjny cennik, który w żaden sposób nie uszczuplił mojego domowego budżetu. Zastosowali metody, które okazały się skuteczne i bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Polecam.
, Płońsk
ocena: 5
Usługi dezynsekcji zleciłem tym specjalistom od DDD i panowie nie zawiedli moich oczekiwań. Mieli pozbyć się pluskiew z mojego mieszkania i zadanie wykonali w 100%. Nie miałem powodów, by doczepić się do czegokolwiek. Wszystko przebiegło w miłej atmosferze, do tego panowie byli kulturalni i mili oraz mieli poczucie humoru. Polecam z ręką na sercu.
, Gołków-Letnisko
ocena: 5
Panowie usługę dezynfekcji przeprowadzili przy użyciu najnowszych technologii w oparciu o bogatą wiedzę i wieloletnie doświadczenie, ponadto dokładanie zadbali o bezpieczeństwo i jakość zabiegu. Polecamy każdemu, komu potrzebna jest pilna usługa, a telefon zapisujemy sobie na przyszłość i na pewno jeszcze kiedyś skorzystamy z ich kompleksowego wsparcia.
ocena: 5
Jesteśmy w 100% zadowoleni z usługi, jaką wykonali dla nas ci panowie. Z pracą nie mieli najmniejszego problemu, w mieszkaniu zjawili się jeszcze tego samego dnia, w 2 godziny po otrzymaniu wezwania, odpowiednio przygotowani. Ozonowanie pomieszczeń przebiegło ekspresowo i bardzo dokładnie, a na efekt długo nie musieliśmy czekać. Polecamy gorąco, a telefon pozostawiamy w razie potrzeby.
, Zalesinek
ocena: 5
Usuwanie gniazda os w wykonaniu tego specjalisty przebiegło szybko i sprawnie, a pan okazał się godnym polecenia specjalistą, który do zadania podszedł sumiennie i odpowiedzialnie. Pracę wykonał z uśmiechem na twarzy, chociaż do prostych i przyjemnych nie należała. Polecam każdemu, kto znajdzie się w potrzebie.
, Sochaczew
ocena: 5
Ci panowie usługę wykonali na najwyższym poziomie, oferując profesjonalne zwalczanie prusaków, kiedy te pojawiły się w domu. Specjaliści do zadania podeszli solidnie i rzetelnie je wykonali, czego efektem jest dom wolny od insektów. Myślałem, że nie wypłacę się za tak szybko i skutecznie przeprowadzoną dezynsekcję, jednak okazało się, że cena była naprawdę przystępna. Polecam.
ocena: 5
W Internecie znalazłem mnóstwo porad, które miały służyć eliminacji mrówek, jednak w rzeczywistości okazało się, że przyniosły one tylko chwilową poprawę, a po pewnym czasie mrówki znów pojawiły się w moim otoczeniu. Dopiero ci panowie pokazali mi, jak skutecznie zwalczać mrówki w domu. Zastosowali sprawdzoną metodę, która przyniosła oczekiwany efekt już następnego dnia. Polecam!
ocena: 5
Zwalczanie pluskiew kosztowało mnie wiele czasu i pieniędzy, a ostatecznie i tak nie przyniosło oczekiwanych efektów. W końcu postanowiłem wezwać na pomoc specjalistę od DDD, który z zadaniem poradził sobie doskonale. W pełni zasługuje na rekomendację. Telefon oczywiście znalazł się na liście moich kontaktów, a za wykonaną pracę serdecznie mu dziękuję.
ocena: 5
Z przyjemnością polecamy usługi DDD świadczone przez tych wykonawców. Panowie do zadania podeszli bardzo odpowiedzialnie, terminy mieli akurat wolne, a sama usługa wykonana została błyskawicznie i co dla nas najważniejsze - przyniosła oczekiwany efekt. Polecamy serdecznie, a telefon do kontaktu zapisujemy i na pewno będziemy korzystać z ich kompleksowych usług!!!
ocena: 5
Fachowo, szybko, skutecznie i z gwarancją. Usunięciem gniazda os zajmowali się dla mnie ci specjaliści i muszę przyznać, że jestem miło zaskoczony efektami ich pracy. Zadanie wykonali nie dość, że ekspresowo, to jeszcze skutecznie. Jestem im bardzo wdzięczny za tak szybką interwencję i jeszcze szybsze pozbycie się problemu, zdecydowanie polecam na przyszłość.
, Mińsk Mazowiecki
ocena: 5
Z dezodoryzacją ci panowie poradzili sobie znakomicie. Do pracy podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, do tego byli życzliwi, mili i bardzo kulturalni. Termin oczekiwania nie był szczególnie długi, sama usługa została wykonana z dużą dokładnością, z kolei cena z dojazdem była do zaakceptowania.
, Wołomin
ocena: 5
Już myślałam, że tych ohydnych robaków, które zagościły niedawno w moim domu, nie da się pozbyć. Pomoc tego pana okazała się jednak nieoceniona. Specjalista na szczęście bardzo szybko dotarł na miejsce, wykonał oprysk i teraz mam już nareszcie spokój! Trochę obawiałam się o cenę, jednak ta okazała się niezwykle atrakcyjna. Polecam serdecznie usługi dezynsekcji tego pana.
, Praga-Północ, Warszawa
ocena: 5
Usługa dezynfekcji wykonana została poprawnie i przyniosła oczekiwany efekt. Panowie okazali się osobami sumiennym i rzetelnymi. Pracę wykonali poprawnie i szybko, a stawki zaoferowali naprawdę dobre. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam kompleksowe usługi tych wykonawców, a telefon do kontaktu zapisuję sobie na przyszłość, bo w tym momencie innych fachowców nie ma już sensu szukać.
ocena: 5
Nigdy nie przypuszczałem, że przyjdzie taki czas, że będę musiał zgłosić się do specjalisty od DDD. Niestety kiedy w moim najbliższym otoczeniu pojawiły się karaczany, od razu zareagowałem i wezwałem tego pana. Ten zaproponował sprawdzoną metodę dezynsekcji, która okazała się bardzo dobrym rozwiązaniem. Polecam za profesjonalizm i komunikatywność!!!
, Skierniewice
ocena: 5
Ten zakład dezynfekcji z problemem poradził sobie bardzo dobrze. Panowie dali się poznać jako osoby sumienne, rzetelne i odpowiedzialne, które pracę wykonują z uśmiechem na twarzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi wykonanej w mieszkaniu. Dziękujemy i na pewno jeszcze skorzystamy w przyszłości z ich kompleksowego wsparcia. Usługa przeprowadzona została solidnie i skutecznie.
ocena: 5
Fachowość, solidność i doskonała znajomość metod i technik oraz środków - tak w skrócie można ocenić ten serwis DDD. Widać, że panowie nie pierwszy raz wykonują tego typu prace. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości pracy i na pewno będziemy polecać ich usługi znajomym w potrzebie.
ocena: 5
Zwalczanie pluskiew powierzyłem tej firmie od DDD i jestem pod wrażeniem kompetencji tych panów oraz ich szerokiej wiedzy i doświadczenia. Usługę usuwania insektów wykonali przy użyciu bezpiecznego i atestowanego preparatu, który okazał się rozwiązaniem w 100% skutecznym. Pracę panów oceniam na piątkę z pulsem, chociaż cena mogła być nieco niższa. Polecam gorąco z ręką na sercu!
, Wyszków
ocena: 5
Dzień dobry. Piszę ten komentarz bo jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy i chciałabym podziękować tym technikom którzy 3 tygodnie temu mnie odwiedzili. Nigdy nie myślałam że pozbycie się karaluchów może być tak szybkie w internecie bardzo straszyli tym że jest to długotrwały proces. Panowie pokazali że można to zrobić dobrze i szybko.
, Mokotów, Warszawa
ocena: 4
Skuteczne wytępienie karaczanów to tylko tutaj. Miałam obawy zamawiając fachowca znalezionego w internecie, ale się nie zawiodłam. W błyskawicznym tępie pozbyto się uciążliwych prusaków z mojego domu. Jestem zadowlona ponieważ problem został skutecznie rozwiązany i nie muszę już przejmować się tym robactwem.
, Wilanów, Warszawa
ocena: 4
Szczerze przyznaję, że ci panowie to bez wątpienia eksperci w zwalczaniu wszelkiego rodzaju owadów biegających i latających. Polecam ich za ekspresową interwencję, profesjonalizm oraz przystępny cennik usług, który w żaden sposób nie uszczuplił mojego domowego budżetu. Likwidacja owadów przebiegła sprawnie, a ja nie muszę więcej martwić się o nieproszonych gości. Polecam i jeszcze raz polecam wszystkim!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502