Results Adrian Szczodry
4.8

Usługi Porządkowe i Dezynfekcji Results Adrian Szczodry

Piotrkowska 270, 90-361 Łódź

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej, która wyczyści Twoje mieszkanie albo biuro? Ta firma oferuje usługi z zakresu sprzątania i mycia. Specjalistyczne środki czyszczące i nowoczesny sprzęt, jakimi dysponują specjaliści, pomogą Ci w pozbyciu się niechcianych zabrudzeń i zadbają o odpowiednią pielęgnację mieszkania czy biura. Czyste biuro nie tylko wpłynie na estetykę jego wyglądu, ale również z pewnością poprawi wydajność pracowników. Firma przyjmuje zlecenia od klientów indywidualnych oraz biznesowych. Zadzwoń!

Zakres usług

Pranie Dywanów i Tapicerki

 • Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
 • Pranie lub czyszczenie dywanu u klienta
 • Pranie lub czyszczenie dywanu w zakładzie
 • Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
 • Pranie lub czyszczenie wykładziny

Dezynfekcja

 • Ozonowanie
 • Odkażanie
 • Odgrzybianie ścian
 • Sprzątanie po zalaniu

Czyszczenie kostki brukowej i elewacji

 • Czyszczenie kostki brukowej
 • Mycie elewacji

Usługi porządkowe

 • Sprzątanie mieszkania
 • Mycie okien
 • Sprzątanie biura
Zasięg
 1. Łódź
 2. Tomaszów Mazowiecki
 3. Piotrków Trybunalski
 4. Pabianice
 5. Zgierz
 6. Bełchatów
 7. Skierniewice
 8. Zduńska Wola
 9. Sieradz
 10. Kutno
 11. Radomsko
 12. Turek
 13. Łowicz
 14. Aleksandrów Łódzki
 15. Wieluń
 16. Koło
 17. Łask
 18. Ozorków
 19. Rawa Mazowiecka
 20. Koluszki
 21. Łęczyca
 22. Głowno
 23. Konstantynów Łódzki
 24. Sulejów
 25. Poddębice
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
36 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Usunięcie plam z dywanu w dużym pokoju zleciliśmy tej firmie i złego słowa nie możemy na nich powiedzieć. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, do tego okazali się osobami miłymi i kulturalnymi. Polecamy gorąco, a telefon zapisujemy w notatniku.
, Radomsko
ocena: 5
Usługa prania dywanów na sucho wykonana została starannie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonał dla nas ten pan i na pewno w przyszłości skorzystamy z jego kompleksowego wsparcia. Dziękujemy i polecamy gorąco każdemu.
ocena: 5
Generalne porządki raz do roku to już nasza tradycja. Co roku oddaję dywan do prania do tego zakładu. Pan usługi wykonuje dokładnie i sumiennie a cennik ma bardzo konkurencyjnie. Polecam jeśli szukacie godnej polecenia pralni dywanów.
, Polesie, Łódź
ocena: 5
Praca polegająca na praniu dywanów przebiegła bardzo szybko i przede wszystkim spełniła nasze oczekiwania - wszelkie zabrudzenia i plamy po napojach i jedzeniu zniknęły, a cena okazała się niezwykle konkurencyjna. Polecamy gorąco, a telefon do kontaktu zapisujemy na przyszłość.
ocena: 5
Z praniem dywanów z krótkim włosiem panowie poradzili sobie świetnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów ich pracy i na pewno będziemy polecać ich usługi znajomymi i rodzinie w potrzebie. Warto dodać, ze ceny również mają przystępne. Polecamy gorąco, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość.
, Tomaszów Mazowiecki
ocena: 5
Potrzebna nam była pilnie usługa czyszczenia dywanów, ponieważ nasz dywan był cały w sierści psa, a to tego miał plamy, z którymi nie radziły sobie tradycyjne środki. Panowie zadanie wykonali sumiennie i dokładnie - teraz dywan jest jak nowy, a cena z dojazdem była naprawdę przystępna. Polecamy serdecznie, a telefon zapisujemy.
ocena: 5
Profesjonalna obsługa i uczciwie wykonana usługa prania krzeseł kuchennych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, a także z przystępnej ceny i na pewno w przyszłości jeszcze wiele razy będziemy korzystać z pomocy tej firmy. Numer telefonu znalazł się już na liście naszych kontaktów.
ocena: 5
Fachowcy z prawdziwego zdarzenia. Zleciliśmy im usługę prania wykładziny na sucho, a oni zaskoczyli nas nie tylko jakością pracy, ale również ceną, która z dojazdem była naprawdę dobra. Polecamy gorąco wszystkim zainteresowanym, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość.
, Kutno
ocena: 5
Gorąco polecamy tą firmę. Czyszczenie tapicerki samochodowej przyniosło oczekiwany efekt, a panowie do pracy podeszli jeszcze tego samego dnia, do tego już podczas rozmowy telefonicznej okazali się osobami kontentymi i rzeczowymi. Cena była atrakcyjna, a usługa wykonana odpowiedzialnie.
ocena: 5
Wzorowo i niedrogo wykonana usługa, do tego bardzo dobry kontakt z firmą. Pranie kanapy przebiegło szybko i skutecznie, a panowie bardzo dobrze się zaprezentowali. Okazali się osobami życzliwymi i pracowitymi, do tego mieli duże poczucie humoru. Polecamy gorąco, telefon do kontaktu oczywiście zapisujemy sobie na przyszłość, by w razie potrzeby mieć się do kogo zwrócić.
ocena: 5
Pranie dywanów z długim włosiem przebiegło sprawnie i dokładnie. Ten pan to bez wątpienia profesjonalista w swoim fachu. Pracę wykonał solidnie i odpowiedzialnie, zabrudzenia i plamy z dywanu zniknęły szybciej niż się pojawiły, do tego pan zaproponował normalną stawkę. Polecamy z całego serca każdemu, a numer telefonu do wykonawcy oczywiście zapisujemy sobie na przyszłość!!
ocena: 5
Usługa dezynfekcji przeprowadzona została kompleksowo. Panowie w mieszkaniu zjawili się w ciągu dwóch dni roboczych od otrzymania wezwania, odpowiednio przygotowani, do tego ceny również mieli przystępne. Warto dodać, że każde zlecenie traktują indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem dobierają sposób pozbycia się problemu. Polecamy serdecznie ich kompleksowe usługi, a numer telefonu do kontaktu zapisujemy.
ocena: 5
Pranie foteli od początku do końca stało na bardzo wysokim poziomie. Panowie do pracy przystąpili następnego dnia od zakończenia rozmowy telefonicznej. Usługa prania foteli nie zajęła im wiele czasu, jednak końcowy rezultat był naprawdę rewelacyjny.
ocena: 5
Czyszczenie kanapy przebiegło szybko, sprawnie i bez większych problemów. Jestem zadowolony z usługi, która nie kosztowała mnie dużo pieniędzy, a pozwoliła zaoszczędzić cenny czas i cieszyć się czystym siedziskiem. Polecam, również za komunikację przed i w trakcie trwania usługi na najwyższym poziomie.
, Zgierz
ocena: 5
Ten zakład dezynfekcji doskonale poradził sobie z pracą polegającą na odkażaniu pomieszczeń w domu po przebytej przez jednego z członków naszej rodziny chorobie. Generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci specjaliści oraz z obsługi, chociaż cena mogła być niższa. Polecamy serdecznie każdemu, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość.
, Wieluń
ocena: 5
Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z jakości usługi, jak i z podejścia do klienta. Kontakt z wykonawcą bardzo dobry, do tego szczegółowe informacje. Pan dokładnie opowiedział o metodach dezynfekcji i wybraliśmy wspólnie najbardziej korzystną dla nas.
, Górna, Łódź
ocena: 5
Pranie tapicerki wykonane zostało na miejscu. Pan okazał się osobą miłą i sympatyczną o nienagannej kulturze pracy, a za usługę nie wziął majątku. Wszystkie prace zostały wykonane bardzo starannie oraz terminowo. Polecamy gorąco, telefon do kontaktu zachowujemy i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z jego kompleksowego wsparcia w przyszłości.
, Skierniewice
ocena: 5
Usługa czyszczenia dywanów wykonana została solidnie i rzetelnie. Cena była atrakcyjna, a pan okazał się osobą sumienną i kulturalną. Polecamy serdecznie i sami również będziemy korzystać z jego fachowych usług w przyszłości.
ocena: 5
Gorąco polecamy tą firmę. W przyszłości, jeśli tylko będzie taka konieczność, to na pewno skorzystamy z ich kompleksowych usług ponownie. Potrzebna nam była pilnie usługa ozonowania, czyli usługa, w której czynnikiem biobójczym jest ozon. Polecamy serdecznie, a telefon zapisujemy i na pewno będziemy polecać usługi tej firmy wszystkim naszym znajomym.
ocena: 5
Dezynfekcja przebiegła szybko i bardzo fachowo, a cena również była bardzo atrakcyjna w porównaniu do konkurencji. Wykonanie pierwsza klasa, do tego wysoka kultura osobista wykonawcy. Polecam wszystkim serwisom jako wzór fachowości, kultury oraz szybkość działania. Telefon oczywiście sobie zapisuję!!
, Sieradz
ocena: 5
Dezynfekcja wykonana została fachowo, rzetelnie i dokładnie, bez konieczności powtarzania zabiegu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci specjaliści i na pewno będziemy polecać ich usługi znajomym, bo lepszych w okolicy na pewno nie znajdziemy. Panowie, jak sami stwierdzili, od wielu lat stosują skuteczne oraz wyłącznie sprawdzone metody fizyczne, chemiczne oraz termiczno-chemiczne.
, Łowicz
ocena: 5
Usługa, jaką wykonywała dla mnie ta firma, to dekontaminacja. Termin oczekiwania nie był przesadnie długi - myślę, że zdecydowanie do zaakceptowania. Sama usługa wykonana jak należy, z dużą dokładnością i zaangażowaniem. Cena również nie należała do najwyższych. Polecam serdecznie.
ocena: 5
Jeśli nie najlepszy, to na pewno jeden z najlepszych serwisów DDD w okolicy. Ceny za usługi dezynfekcji mają dość niskie, błyskawicznie reagują na wezwanie, czas realizacji mają bardzo szybki, do tego pracę wykonują z uśmiechem na twarzy. Polecamy gorąco wszystkim, bo lepszych w regionie nie znajdziecie. Z takimi ludźmi na pewno warto współpracować.
ocena: 5
Dezynfekcja przebiegła szybko i sprawnie, a panowie dali się poznać jako osoby sumienne, rzeczowe, słowne i terminowe. Pracę wykonali zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, a praca nie okazała się dla nich żadnym wyzwaniem. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, a my śmiało możemy polecać ich usługi znajomym i rodzinie, bo lepszych na pewno w najbliższej okolicy nie znajdą. Cena również była w porządku.
ocena: 5
Taki serwis dezynfekcji znać powinien każdy. Panowie dali się poznać jako osoby sumienne, rzetelne, odpowiedzialne, fachowe, ponadto byli bardzo kulturalni i mili. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką dla nas wykonali i na pewno w przyszłości również będziemy korzystać z ich wsparcia, chociaż cena za wykonaną pracę mogła być odrobinę niższa. Generalnie jesteśmy jednak zadowoleni.
, Pabianice
ocena: 5
Super, super i jeszcze raz super. Namiary do tej firmy dostaliśmy od znajomego, który bardzo ją chwalił. Okazało się, że panowie oferują również usługę prania krzeseł. Do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, do tego ceny z dojazdem również mieli atrakcyjne. Pracę wykonali w mgnieniu oka, a efekt nas zamurował. Dziękujemy za sprawnie wykonaną usługę i na pewno będziemy polecać tą firmę naszym znajomym.
, Polesie, Łódź
ocena: 5
Czyszczenie tapicerki samochodowej przebiegło szybko i sumiennie. Panowie do zadania podeszli odpowiedzialnie, do tego zaproponowali niezwykle atrakcyjny cennik. Warto korzystać z usług takich profesjonalistów, bo lepszych wykonawców w okolicy na pewno nie ma. Polecamy serdecznie, telefon do kontaktu zachowujemy sobie na przyszłość.
, Bełchatów
ocena: 5
Usługa czyszczenia tapicerki samochodowej przebiegła bez zarzutów. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, do tego zaoferowali przystępne ceny, które w żaden sposób nie uszczupliły naszego domowego budżetu. Warto dodać, że cena była naprawdę przystępna, dzięki czemu nie ucierpiał na tym nasz domowy budżet.
, Piotrków Trybunalski
ocena: 4
Z czyszczeniem dywanów ten wykonawca poradził sobie bardzo dobrze. Praca od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie. Jestem zadowolony z wykonanej w ekspresowym tempie usługi - plamy po napoju i ślady po pisakach zniknęły. Jeszcze raz dziękuję i polecam gorąco. Kontakt zapisuję, bo od tej pory będę korzystał wyłącznie z jego pomocy.
ocena: 4
Czyszczenie kanapy przebiegło szybko i sprawnie. Pan do zadania podszedł sumiennie i wykonał je bardzo dokładnie. Warto dodać, że usługa była pilna, a pan z terminami nie miał problemu. Polecamy serdecznie, a telefon zapisujemy i na pewno jeszcze wiele razy będziemy korzystać z ich wsparcia.
ocena: 4
Wszystko ok. Pranie krzeseł przyniosło oczekiwany efekt. Panowie do pracy podeszli sumiennie i odpowiedzialnie. Usługa była pilna, a wykonawcy nie mieli żadnego problemu z wykonaniem jej jeszcze tego samego dnia. Nie pozostaje nam nic innego jak polecać ich kompleksowe i niedrogie usługi wszystkim znajomym i rodzinie w potrzebie. Warto dodać, że cena była rewelacyjna, a obsługa stała na najwyższym poziomie.
ocena: 4
Z praniem wykładzin panowie poradzili sobie rewelacyjnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów prania - usługa wykonana została profesjonalnie i sprawnie, do tego komunikacja przed i w trakcie pracy na najwyższym poziomie. Polecamy!
, Pabianice
ocena: 4
Z ozonowaniem pomieszczeń panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Jesteśmy w 100% zadowoleni z efektów pracy, którą wykonali u nas w domu. Profesjonalne przygotowanie, nowoczesny sprzęt i sprawdzone metody. Czego chcieć więcej od dzisiejszych fachowców. Do tego cena również była w porządku. Nie pozostaje nam nic innego, jak polecać usługi tych fachowców wszystkim naszym znajomym.
, Skierniewice
ocena: 4
Z czyszczeniem wykładzin panowie poradzili sobie znakomicie. Pracę wykonali na miejscu, do tego ceny mieli bardzo atrakcyjne. Polecamy gorąco wszystkim zainteresowanym, a telefon do kontaktu zachowujemy na przyszłość. Warto również dodać, że byli mili i kulturalni.
ocena: 4
Z czyszczeniem krzeseł panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Pracę wykonali znakomicie, a cena z dojazdem w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Polecamy gorąco, telefon zapisujemy!
ocena: 4
Polecam gorąco za szybko i sprawnie wykonaną usługę. Dezynfekcja na miejscu przebiegła szybko i solidnie, bez żadnych zastrzeżeń. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a cena za usługę okazała się bardzo przystępna. Dziękujemy za zaangażowanie oraz poświęcony czas i z czystym sumieniem będziemy polecać wszystkim naszym znajomym i rodzinie.
Serwis niedostępny
Serwis niedostępny

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 061