4.8

PUH RADOSŁAW REK

Drewnowska 182/33, 91-085 Łódź
Ceny od 150 zł

Dezynfekcja

PUH Radosław Rek to profesjonalna firma zajmująca się usługami dezynsekcji. Chcesz usunąć niechciany zapach z wnętrza swojego mieszkania lub samochodu? Skorzystaj z usług firmy i ciesz się czystym powietrzem wolnym od zarazków, pyłków czy grzybów. Specjaliści zajmują się odkażaniem i ozonowaniem – usługą polegającą na wprowadzeniu do pomieszczenia cząsteczek ozonu o wysokim stężeniu, które wyeliminują wszelkie niechciane mikroorganizmy z powietrza. To ważne, by powierzyć to zadanie odpowiedzialnemu serwisowi. Zadzwoń i umów się na wizytę!

Dezynsekcja

Szkodliwe owady spędzają Ci sen z powiek? Wiemy jak uciążliwe potrafi być pojawienie się pluskiew, pcheł, karaluchów i innych szkodników, szczególnie w przestrzeni domowej. Na szczęście PUH Radosław Rek to sprawdzony serwis, który zwalczaniem owadów zajmuje się od wielu lat. Doświadczenie, wiedza i stosowanie odpowiednich preparatów – dzięki tym atrybutom dezynsekcja nigdy nie była łatwiejsza. Skontaktuj się z nami, a pracownik firmy oddzwoni do Ciebie i przedstawi ofertę najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb.

Deratyzacja

Nie wiesz, jak pozbyć się kuny z Twojego garażu? Próbowałeś już wszystkich dostępnych na rynku metod, a kret nadal zostawia kopce na Twoim podwórku? Trafiłeś w odpowiednie miejsce. PUH Radosław Rek to firma zajmująca się profesjonalnymi usługami deratyzacji, czyli zwalczaniem gryzoni. Za pomocą najbardziej dopasowanej metody pozbędą się szczurów, myszy, kun, czy innych niechcianych lokatorów, które wtargnęły na teren Twojego domostwa. Zadzwoń do nas, a pracownik firmy zadzwoni do Ciebie, by omówić szczegóły wizyty. 

Zakres usług
 • Usuwanie gniazd os i szerszeni
 • Zwalczanie kleszczy
 • Deratyzacja
 • Zwalczanie kretów
 • Odstraszanie ptaków
 • Fumigacja
 • Dezynsekcja
 • Zamgławianie
 • Zwalczanie kun
 • Zwalczanie pluskiew
 • Odkomarzanie
 • Dezynfekcja Odkażanie
 • Ozonowanie
Zasięg
 1. Łódź
 2. Pabianice
 3. Zgierz
 4. Aleksandrów Łódzki
 5. Łask
 6. Ozorków
 7. Koluszki
 8. Głowno
 9. Konstantynów Łódzki
Opinie
Ocena:
4.8
71 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Profesjonalnie, bez zwłoki. Polecamy serdecznie usługi dekontaminacji tego zakładu deratyzacyjnego, bo te stały na bardzo wysokim poziomie. Panowie pracę wykonali sumiennie i rzetelnie, a cena także okazała się przystępna. W domu byli punktualnie, do tego mieli poczucie humoru. Polecamy serdecznie, a telefon zapisujemy sobie na przyszłość.
Górna, Łódź
ocena: 5
Nigdy nie myślałem, że będę zlecać likwidację gryzoni komukolwiek. Niestety na własnej skórze przekonałam się, że jedna myszka w krótkim czasie zamienia się w ogromną populację myszy. Bardzo się cieszę jednak, że trafiłam na tych specjalistów od DDD, bo uporali się z problemem bardzo sprawnie i skutecznie. Polecam!
ocena: 4
Profesjonalizm w działaniu tego specjalisty od usuwania pluskiew widać było na każdym kroku - począwszy od rozmowy telefonicznej, aż po wykonanie usługi. Pan doskonale znał się na swojej pracy, która jak sam mówił, sprawiała mu ogromną przyjemność. Polecam za bardzo dobre podejście do klienta, a także za przystępny cennik. Pozwoliłem sobie również zachować telefon do tego pana.
Bełchatów
ocena: 5
Dezynsekcja w wykonaniu tych specjalistów wcale nie była taka straszna. Panowie usługę wykonali w oparciu o profesjonalne produkty, które są bezpieczne dla ludzi oraz dla zwierząt domowych. Zastosowana metoda przyniosła oczekiwane efekty, a ja mogę spokojnie spać, bez niepotrzebnego stresu. Polecam z pełną odpowiedzialnością za fachowość i uczciwość.
ocena: 5
Dekontaminacja została zastosowana w celu usunięcia groźnych dla naszego zdrowia patogenów. Panowie pracę w domu wykonali sumiennie i rzetelnie, na miejscu byli zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Widać było od razu, że nie pierwszy raz wykonują tego typu prace. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników oraz ceny, która była do zaakceptowania. Polecamy serdecznie.
Stegny
ocena: 5
Osy zawsze mnie przerażały, dlatego kiedy na terenie posesji pojawiło się gniazdo os, od razu złapałam za telefon i zadzwoniłam do tego pana. Usuwanie gniazda os nie było dla niego żadnym wyzwaniem, za to efekt był natychmiastowy. Wszystko wykonał idealnie i bezpiecznie. Polecam, a telefon do tego pana oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość, bo nigdy nie wiadomo, kiedy ponownie się przyda!
Aleksandrów Łódzki
ocena: 5
Ci panowie dołożyli wszelkich starań, by raz na zawsze pozbyć się nieoproszonych gości - usługa dezynfekcji była pilna, a panowie dali się poznać jako osoby sumienne i rzetelne, dla których na pierwszym miejscu jest zawsze dobro klienta. Polecamy, a telefon kontaktowy zapisujemy.
ocena: 4
Likwidacją owadów zajmowali się dla mnie ci specjaliści z zakładu dezynsekcyjnego i choć początkowo miałem pewne obawy (po wcześniejszych przejściach z "fachowcami"), to okazały się one zupełnie niepotrzebne. Panowie z ogromnym zaangażowaniem podeszli do problemu, który rozwiązali szybko i skutecznie. Obawiałem się trochę o cenę, jednak ta również okazała się przystępna. Polecam!!!
Legionowo
ocena: 5
W okolicy zaczęły pojawiać się szerszenie, a ja jestem uczulona na jad tych owadów, dlatego wezwałam na pomoc specjalistę. Pan na miejsce przybył w wyznaczonym terminie i po oględzinach znalazł gniazdo szerszeni na poddaszu. Na szczęście był przygotowany na taką ewentualność i miał ze sobą odpowiedni ubiór ochronny oraz sprzęt, który wykorzystał do usunięcia gniazda szerszeni. Jestem mu bardzo wdzięczna i poleciłam go już znajomym i rodzinie.
Grodzisk Mazowiecki
ocena: 4
Kto by się spodziewał kun w bloku. A jednak - pojawiły się w piwnicy oraz na klatce, uszkadzając przy okazji część kabli. Nie mając wiedzy na temat zwalczania kun, postanowiliśmy zadzwonić do firmy deratyzacyjnej. Panowie punktualnie przybyli na miejsce i szybko rozwiązali problem. Polecamy.
Pabianice
ocena: 4
Jestem zadowolony z pracy, jaką wykonali dla mnie ci panowie od DDD. Kiedy w mieszkaniu pojawiły się owady, od razu zadzwoniłem po pomoc do tego specjalisty, który okazał się solidnym, rzetelnym, uczciwym i odpowiedzialnym fachowcem. Usunięcie gniazda szerszeni nie było dla niego żadnym wyzwaniem. Polecam!
Piotrków Trybunalski
ocena: 5
Pluskwa w domu to poważny problem, a przynieść ją można z hotelu czy szpitala, a nawet z kina. Kiedy po powrocie ze szpitala okazało się, że w moim łóżku są pluskwy, od razu zadzwoniłem do tego Pana z prośbą o interwencję. Usuwanie pluskiew wykonał solidnie i uczciwie, a cena w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Polecam!
ocena: 5
Zamgławianie ULV przyniosło oczekiwany efekt. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci fachowcy - w mieszkaniu zjawili się na następny dzień od otrzymania wezwania. Do zadania podeszli rzeczowo, a cena za usługę była naprawdę przystępna. Polecamy gorąco, a telefon zapisujemy i w razie potrzeby będziemy z niego jeszcze korzystać.
Radomsko
ocena: 5
Wbrew pozorom, zwalczanie szczurów nie jest prostym zadaniem. Szczury to zwierzęta inteligentne, a sposób walki z nimi powinien być odpowiednio przemyślany. Dlatego zadanie to postanowiliśmy zlecić firmie DDD, która wywiązała się z niego idealnie. Wszystko przebiegło sprawnie i w przystępnej cenie.
Złotno
ocena: 5
No może nie najtańsze zwalczanie gryzoni, z jakim miałem do czynienia, ale zdecydowanie jedno z najlepiej przeprowadzonych, jeśli chodzi o efektywność i czas działania. Z czystym sumieniem mogę zatem polecić Państwu usługi deratyzacyjne tej firmy, bo warte są swojej ceny w 100%.
ocena: 4
Najwyższej jakości świadczone usługi odkażania na miejscu w niezwykle przystępnej cenie. Generalnie nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń do wykonanej pracy, a cena razem z dojazdem była naprawdę atrakcyjna. Polecamy gorąco za profesjonalizm i wysoką skuteczność, a telefon zapisujemy na przyszłość.
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonej przez tego specjalistę od DDD deratyzacji. Chodziło o myszy w mieszkaniu, które sprawiały coraz większe problemy. W obawie przed wzrostem ich populacji postanowiłem wezwać tego pana, który zadanie wykonał sumiennie i uczciwie.
Wołomin
ocena: 4
Firmę wezwałem do zwalczania szczurów, które zalęgły się w mojej stodole. Próbowałem samodzielnie z nimi walczyć, ale szybko się namnożyły i skapitulowałem. Na szczęście trafiłem na tych specjalistów od DDD, bo wiedzieli doskonale, co robić i jak robić to skutecznie. Polecam!
Żyrardów
ocena: 5
Usuwanie pluskiew dla tego pana było pestką. Wszystko przez cały czas miał pod kontrolą, zadanie wykonał solidnie, sumiennie i uczciwie, a za wykonaną pracę nie wziął wielkich pieniędzy. Polecam za jakość i atrakcyjny cennik. Numer telefonu oczywiście trafił na listę moich kontaktów i na pewno do niego wrócę, kiedy będzie taka potrzeba.
ocena: 4
Praca wykonana została nawet lepiej niż powinna, a panowie z serwisu dezynfekcji okazali się wykwalifikowanymi technikami, dla których nie ma pracy, z którą nie byliby w stanie dobie poradzić. Cena była ok, a panowie chętnie dzielili się z nami naszą wiedzą. Polecamy, a telefon do fachowców zapisujemy sobie na przyszłość i sami również będziemy do nich wracać.
ocena: 5
W mieszkaniu pojawiły się prusaki, więc koniecznie trzeba było się ich pozbyć. Zwalczanie prusaków powierzyliśmy tej firmie DDD i musimy przyznać, że zadanie wykonali bardzo starannie, a efekt końcowy był zadowalający. Do tego doszła jeszcze atrakcyjna cena, która nie wpłynęła znacząco na mój domowy budżet. Szczerze polecamy wszystkim naszym znajomym!
Zgierz
ocena: 5
Odszczurzanie postanowiłem zlecić tej firmie deratyzacyjnej. Choć nie było ono proste, panowie specjaliści poradzili sobie z nim znakomicie. Zaskoczyła mnie również niewygórowana cena, która w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Numer zachowuję i polecam serdecznie!
Sieradz
ocena: 5
No ręce mi opadły, gdy mój piękny trawnik w ogrodzie wraz z pierwszymi promieniami słońca zamienił się w zgromadzenie kopców różnej wielkości. Próbowałem sam odstraszaczami dźwiękowymi, ale skutki były marne, więc zwróciłem się do tej firmy. Żałuję. Tzn. żałuję, że tak późno zadzwoniłem, bo z likwidacją kretów uporali się perfekcyjnie. Polecam!
Mińsk Mazowiecki
ocena: 5
W mieszkaniu od dłuższego czasu męczyłem się z pluskwą domową, która nie dawała mi żyć. Próbowałem już wielu metod, jednak żadne nie przynosiły efektów. W końcu zdecydowałem się skorzystać z pomocy tego specjalisty od odpluskwiania i na efekty nie musiałem długo czekać. Zadanie wykonał sumiennie i uczciwie, a cennik usług miał przystępny. Polecam!
Sochaczew
ocena: 5
Nie wiesz, co odstrasza szczury? Ja też nie i myślałem, że nie będzie mi taka wiedza potrzebna, a jednak. Na szczęście ta firma wie to doskonale, o czym sam się przekonałem. To rewelacyjni fachowcy o ogromnej wiedzy w zakresie walki z gryzoniami. Stanęli na wysokości zadania bez dwóch zdań.
Nowy Dwór Mazowiecki
ocena: 5
Bardzo cieszy mnie końcowy efekt pracy, jaką zleciłem temu specjaliście od deratyzacji. Pan kulturalny i uczciwy na miejscu zjawił się jeszcze tego samego dnia, odpowiednio przygotowany. Ze szczurami poradził sobie doskonale, a ja nie muszę już niczego się obawiać. Od tej pory w kwestii odstraszania szczurów będę ufał wyłącznie jemu.
ocena: 5
Już podczas odebrania zgłoszenia panowie przeprowadzili wywiad, by uzyskać jak najwięcej informacji o problemie. Na miejscu byli następnego dnia, następnie zaproponowali najbardziej optymalne metody zwalczania mrówek i ustalili plan działania. Zadanie wykonali solidnie i uczciwie. Polecam.
ocena: 5
Usługa była pilna, a panowie z zakładu dezynfekcji okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi. Do pracy wykorzystali certyfikowany sprzęt, do tego mieli stosowne uprawnienia oraz wiedzę i umiejętności, jakich konkurencja mogła tylko pozazdrościć. Polecamy, a telefon kontaktowy sobie zapisujemy.
ocena: 5
Próbowałem pozbyć się kretów z mojego trawnika, jednak za każdym razem te powracały. Likwidację kretów zleciłem więc tej firmie deratyzacyjnej, do której namiary dostałem od znajomego. Panowie pokazali się z bardzo dobrej strony, ekspresowo radząc sobie z nieproszonymi gośćmi. Jestem bardzo zadowolony z wyników pracy i polecam szczerze tych fachowców.
ocena: 5
Z odkażaniem w domu panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Pracę wykonali należycie, wszystko przebiegło zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, a metoda okazała się w 100% skuteczna. Widać, że panowie do perfekcji opanowali metody zwalczania tych groźnych dla naszego zdrowia drobnoustrojów. Polecamy serdecznie, a telefon do kontaktu zapisujemy i na pewno jeszcze z niego skorzystamy.
ocena: 5
Widać, że ten zakład deratyzacyjny posiada prawdziwych specjalistów, dla których nie ma zadań nie do wykonania. Kiedy w mieszkaniu pojawiły się gryzonie, panowie od razu zareagowali i jeszcze tego samego dnia przystąpili do pracy. Zadanie wykonali idealnie. Telefon do panów zapisałem i szczerze polecam ich kompleksowe usługi.
ocena: 4
Jestem bardzo zadowolony z jakości usług w wykonaniu tej firmy DDD. Panowie wykonywali dla mnie odpluskwianie i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony jakością ich usług. Odpluskwianie przebiegło szybko i solidnie, a najważniejsze - przyniosło oczekiwany efekt. Polecam serdecznie.
Górna
ocena: 5
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonał dla nas ten zakład dezynfekcji. Panowie stanęli na wysokości zadania i bez większych problemów poradzili sobie z drobnoustrojami. Zadanie wykonali perfekcyjnie, a cena była do zaakceptowania. Dziękujemy i na pewno będziemy jeszcze do nich wracać. Telefon zapisujemy i polecamy gorąco.
Zalesie Dolne
ocena: 5
Odszczurzanie poleciłem tym specjalistom od DDD, ponieważ sam miałem wstręt do tych stworzeń, a poza tym nie miałem pojęcia, jak pozbyć się niechcianych gości. Panowie od razu wiedzieli, co zrobić, by pozbyć się intruzów. Usługę wykonali profesjonalnie i rzetelnie, a cena w mojej ocenie była uczciwa. Panów poleciłem już znajomym.
Aleksandrów Łódzki
ocena: 5
Usługa dezynfekcji wykonana została zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Panowie na miejscu byli punktualnie, a do pracy podeszli odpowiednio przygotowani, a cena za usługę stała na najwyższym poziomie. Dziękujemy, zwłaszcza że konkurencja oferowała znacznie wyższe ceny.
ocena: 5
Tym fachowcom zleciłem odszczurzanie, bo moje pomieszczenia gospodarcze po zalaniu opanowała plaga szczurów. Panowie punktualnie zjawili się na miejscu i do tego rzetelnie i uczciwe zajęli się problemem. Polecam serdecznie ich kompleksowe usługi każdemu.
Grodzisk Mazowiecki
ocena: 5
Panowie raz na zawsze uwolnili mnie od problemu z owadami w domu. Do zadania przystąpili jeszcze w tym samym dniu od otrzymania wezwania, do tego okazali się godnymi zaufania specjalistami, dla których dezynsekcja to codzienna praca, którą zawsze starają się wykonywać na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie każdemu, a numer telefonu oczywiście pozostawiam na przyszłość.
Sieradz
ocena: 5
Zwalczanie prusaków zleciłem tym specjalistom od DDD i muszę przyznać, że panowie stanęli na wysokości zadania, które wykonali solidnie i sumiennie. Nie miałem do czego się doczepić, chociaż cena usługi mogła być nieco niższa. Ogólnie jestem jednak zadowolony i śmiało mogę polecić ich kompleksowe usługi dalej.
ocena: 5
Jestem zadowolony z pracy tych panów. Poleciłem im odszczurzanie, ponieważ te gryzonie poczyniły poważne starty w moim domu, niszcząc między innymi część przewodów elektrycznych i zanieczyszczając podłogę odchodami. Fachowcy do zadania podeszli odpowiedzialnie i sumiennie, skutecznie pozbywając się gryzoni. Polecam serdecznie ich kompleksowe usługi!
Stary Żoliborz
ocena: 5
Odrobaczanie powierzyłem temu specjaliście i zostałem bardzo miło zaskoczony, zwłaszcza że wcześniejsi "eksperci" tylko połowicznie radzili sobie z problemem, który po jakimś czasie ponownie wracał. Z tym panem było inaczej - zadanie wykonał perfekcyjnie, stosując nowoczesne metody, które okazały się w 100% skuteczne. Polecam.
Nowe Świdry, Warszawa
ocena: 5
Jesteśmy zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci panowie z firmy DDD. Potrzebna nam była dezynfekcja pomieszczeń, a panowie zaproponowali metodę zamgławiania ULV, która przyniosła zamierzony efekt. Polecamy gorąco ich skuteczne i sprawdzone metody.
ocena: 5
Odkażanie przebiegło bez zastrzeżeń z naszej strony. Panowie z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, a i ceny również mieli bardzo atrakcyjne. Polecamy gorąco ich usługi, a telefon zachowujemy, bo pewnie jeszcze wiele razy skorzystamy z ich kompleksowego wsparcia. Szkoda tylko, że nie było możliwości płatności kartą na miejscu, ale to już mały szczegół.
Sieradz
ocena: 5
Usługa dezynfekcji wykonana była starannie, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Panowie okazali się osobami sumiennymi, a cena z dojazdem była bardzo przystępna. Takich wykonawców należy się trzymać, zwłaszcza że są elastyczni jeśli chodzi o terminy i potrafią dostosować się do możliwości czasowych klienta. Polecamy serdecznie wszystkim.
Nowy Dwór Mazowiecki
ocena: 5
Odkomarzanie zleciłem temu specjaliście i muszę z ręką na sercu przyznać, że zadanie wykonał solidnie i uczciwie, a praca przyniosła efekty. Cena również nie była wysoka, jak na okolicę. Jestem zaskoczony tak ekspresowym tempem i z ręką na sercu polecam usługi tego pana.
ocena: 5
Panowie specjaliści z dezynsekcją poradzili sobie bardzo dobrze, ponadto zapewnili mi pełną dyskrecję i anonimowość podczas wykonywania usługi. Mieli ze sobą nowoczesny sprzęt do zwalczania insektów, do tego zastosowali sprawdzone i bezpieczne metody, które okazały się w 100% skuteczne. Poleciłem ich już swoim znajomym i rodzinie, a telefon zapisałem.
Zalesinek, Piaseczno
ocena: 5
Zleciłem tej firmie odszczurzanie i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z efektów. Lekko nie było, bo i problem urósł do rangi poważnego przez zaniedbanie poprzedniego właściciela działki, ale widać było, że Panowie bardzo dobrze znają się na swoim fachu i nie takie rzeczy widzieli. Zdecydowanie polecam ich profesjonalne usługi każdemu, bo i cena nie była zbyt wygórowana.
ocena: 5
Owady w moim zakładzie pracy stanowiły naprawdę uciążliwy problem. Niestety tradycyjne metody zawiodły, dlatego odpluskwianie postanowiłem powierzyć profesjonalistom. Panowie szybko zażegnali zagrożenie, dostosowując się do specyfiki problemu i dokładając wszelkich starań, by interwencja przyniosła oczekiwany efekt. Jestem zadowolony z efektów, a panów poleciłem już znajomym.
ocena: 5
Przeprowadzając się na wieś, byłam gotowa na wiele, jednak muszę przyznać, że kuna dość mocno uprzykrzyła nam życie. Mąż próbował zniechęcić ją do wizyt "domowymi sposobami", ale uparte zwierzę miało więcej cierpliwości niż my. Dopiero ci fachowcy wiedzieli, jak zwalczyć kuny, by wygrać nie tylko walkę, ale i wojnę.
Legionowo
ocena: 5
Zwalczanie gryzoni? Bez przesady. Ok, ludzie walczą ze szczurami czy myszami, ale przecież mnie to nie musi dotyczyć, bo w końcu mieszkam w mieście. - nic bardziej mylnego, o czym przekonałam się na własnej skórze. Dobrze, że trafiłam na tych specjalistów, bo byłoby kiepsko. Zaczęło się niewinnie, ale szybko problem zrobił się poważny, więc jestem ogromnie wdzięczna za tak profesjonalną pomoc. Polecam!
Sochaczew
ocena: 5
Zwalczanie gryzoni zleciłem temu specjaliście, a ten zadanie wykonał solidnie, rzetelnie i co najważniejsze dla mnie - intruzi do tej pory nie byli już widziani w okolicy. Urzekła mnie również atrakcyjna cena oraz wysoka kultura osobista tego pana. Polecam serdecznie jego usługi każdemu, kto ma problem z gryzoniami!
Zalesie Dolne
ocena: 5
Odrobaczanie budynku postanowiliśmy zlecić tej firmie, do której namiary dostaliśmy od znajomego. Panowie zastosowali nowoczesne metody, gwarantując trwałe rozwiązanie problemu. Robaki do tej pory nie pojawiły się, a my jesteśmy im bardzo wdzięczni za tak szybko i sprawnie wykonaną pracę, która nie uszczupliła znacząco budżetu. Szczerze polecamy i na pewno będziemy jeszcze współpracować!
ocena: 4
Jeśli potrzebujesz pilnie serwisu DDD, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Ci panowie z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, pracę wykonali sumiennie i odpowiedzialnie, a cena była naprawdę przystępna. Dziękujemy za wykonaną usługę zamgławiania ULV i polecamy serdecznie.
ocena: 5
Usługa dezynfekcji przebiegła solidnie i fachowo, do tego panowie okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką dla nas wykonali, a także z przystępnej ceny i na pewno jeszcze w przyszłości będziemy korzystać z ich fachowego wsparcia.
Wołomin
ocena: 5
Usługa dezynfekcji przebiegła solidnie i sumiennie, a cena okazała się przystępna. Panowie byli sumienni i rzetelni oraz wykorzystali najnowsze metody, które przyniosły w niedługim czasie oczekiwany efekt. Telefon do panów zapisujemy i na pewno jeszcze skorzystamy z ich fachowej pomocy w przyszłości. My odzyskaliśmy spokój, a osobom przerażonym niechcianymi lokatorami polecamy z całego serca!
ocena: 4
Dezynsekcja była koniecznością, kiedy pluskwy zaczęły namnażać się w zastraszająco szybkim tempie, a do tego pojawiły się jeszcze prusaki. Wezwani na pomoc panowie w domu pojawili się jeszcze tego samego dnia, od razu przystępując do pracy. Zadanie wykonali solidnie i sumiennie, natomiast zaskoczeniem była dla mnie cenią, która jak na tak dobrze wykonaną pracę była naprawdę niska.
Kutno
ocena: 5
Zakład dezynfekcji, o jaki w okolicy naprawdę ciężko. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci doświadczeni fachowcy i na pewno będziemy polecać ich usługi znajomym oraz rodzinie. Widać od razu, że odkażanie nie jest dla nich obcym zagadnieniem. Polecamy gorąco każdemu, bo lepszych fachowców w okolicy nie ma.
Legionowo
ocena: 5
Odszczurzanie zleciłem tej firmie deratyzacyjnej, kiedy w piwnicy pojawił się nieprzyjemny zapach, a część pomieszczenia została dodatkowo zanieczyszczona odchodami. Panowie okazali się prawdziwymi specjalistami -usługę zrealizowali bardzo szybko i solidnie. W przyszłości jeszcze na pewno skorzystam z ich usług, jeśli będzie taka potrzeba.
Bełchatów
ocena: 5
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonał dla nas ten serwis dezynfekcji na miejscu. Bardzo nam się podobało podejście do pracy, widać było, że dla tych panów najważniejsze jest dobro klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy i na pewno będziemy jeszcze korzystać z ich wsparcia.
ocena: 5
Z mojej strony mogę napisać, że szczerze polecam usługi tego specjalisty od DDD. Pan okazał się godnym zaufania fachowcem, dla którego usuwanie gryzoni to codzienna praca. Jedna zaproponowana przez niego metoda w zupełności wystarczyła, by pozbyć się problemu z natrętnymi gryzoniami. Cena także ok. Z czystym sumieniem polecam usługi tego pana, a telefon pozostawiam w pogotowiu.
ocena: 4
W firmie pojawiły się myszy, więc trzeba było szybko zareagować, by problem nie powiększał się. Wybór tego specjalisty od usuwania gryzoni okazał się jak najbardziej słuszny. Usługę wykonał dość sprawnie, chociaż cena nie należała do najniższych. Dziękuję serdecznie i szczerze polecam!
Pruszków
ocena: 5
W domu panowie zjawili się jeszcze tego samego dnia od wezwania, do tego okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi, które mają pomysł na rozwiązanie każdego problemu. Polecamy z całego serca każdemu za fachowo i solidnie wykonane ozonowanie pomieszczeń, które okazało się metodą na tyle skuteczną, że nie trzeba było jej powtarzać. Usługi tych panów na pewno będziemy polecać znajomym i rodzinie, bo lepszych wykonawców w okolicy na pewno nie znajdą.
ocena: 5
Usuwanie pluskiew, które zaliczane są do bezpośrednich pasożytów człowieka, zleciłem tej firmie DDD. Panowie do zadania podeszli bardzo odpowiedzialnie i odpowiednio przygotowani. Od razu wiedzieli, jak zabrać się do pracy, a na jej efekty nie musiałem długo czekać. Cena również była ok. Polecam serdecznie, a telefon do pana już zapisałem!
ocena: 4
Mrówki w mojej kuchni pojawiły się niedawno, jednak zdążyły już nieźle narozrabiać, dlatego postanowiłem skorzystać z pomocy specjalistycznej firmy. Panowie zwalczaniem mrówek zajęli się profesjonalnie, stosując sprawdzoną metodę, która w niedługim czasie przyniosła zamierzony efekt. Cena również była ok. Polecam, a kontakt do panów oczywiście zapisuję!
ocena: 5
Usługa odkażania przebiegła szybko i sprawnie. Panowie do pracy przystąpili następnego dnia. Praca trwała około dwie godziny - przez ten czas panowie dali się poznać jako osoby profesjonalne, życzliwe, o wysokiej kulturze osobistej. Polecamy gorąco, a telefon do kontaktu zapisujemy i na pewno będziemy polecać ich znajomym!
Wieluń
ocena: 5
Kret w ogrodzie to zmora każdego działkowca i ogrodnika. Nie inaczej było ze mną, kiedy okazało się, że na trawniku zamiast trawy były same kretowiska. Likwidację kretów oddałem w ręce tego specjalisty, który już podczas rozmowy telefonicznej okazał się kulturalnym i sympatycznym człowiekiem. Polecam serdecznie jego usługi każdemu!
ocena: 4
Ci Panowe z firmy DDD wykonywali dla nas usługę odkażania i nie możemy złego słowa na nich powiedzieć. Widać było od razu, że to specjaliści z najwyższej półki, a nie partacze, którzy nie znają się na niczym. W domu zjawili się jeszcze tego samego dnia, pracę wykonali na medal, do tego mieli poczucie humoru, a robotę wykonali z uśmiechem na twarzy. Polecamy serdecznie ich niedrogie usługi, a kontakt zapisujemy!!
ocena: 5
Odstraszaniem szczurów zajął się dla mnie ten Pan od deratyzacji, ponieważ sam nie dawałem już rady, a gryzoni z dnia na dzień było coraz więcej. Od razu było widać, że ten pan doskonale zna się na swojej pracy i wie, jakie metody przynoszą efekty. Polecam, również za niewygórowaną cenę!
ocena: 5
Panowie zajmowali się usuwaniem owadów, które jakiś czas temu pojawiły się w mieszkaniu i jestem zadowolony z jakości ich pracy. Przed rozpoczęciem pracy dokonali precyzyjnej inspekcji miejsca, następnie określili dokładną lokalizację i dokonali identyfikacji zagrożenia, po czym wybrali w porozumieniu ze mną metody walki z insektami i skutecznie zlikwidowali zagrożenie. Numer telefonu pozostawiam i polecam gorąco kompleksowe i niedrogie usługi zwalczania prusaków.
Wołomin
ocena: 5
Odpluskwianie zleciłem temu specjaliście i muszę stwierdzić, że zabieg zwalczający szkodniki okazał się w 100% bezpieczny - panowie zastosowali najbezpieczniejsze środki dezynfekujące, które nie stwarzają zagrożenia dla otoczenia i ludzi. Jestem bardzo zadowolony i nie muszę martwić się już o robactwo w mieszkaniu. Polecam serdecznie, a kontakt do pana oczywiście pozostawiam.
ocena: 5
Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy zakładu dezynfekcji. Praca była pilna, a panowie stanęli na wysokości zadania. Drobnoustroje nie są już dla nas zagrożeniem. Warto na nich postawić, bo ceny również mają przystępne. Ich kompleksowe i fachowe usługi będziemy polecać również znajomym w potrzebie.
ocena: 5
Usługa dezynfekcji przebiegła szybko, sprawnie i solidnie, a panowie zaproponowali najskuteczniejsze i najkorzystniejsze cenowo rozwiania, które faktycznie przyniosły oczekiwany efekt. Jeszcze raz dziękujemy za fachowo wykonaną pracę i polecamy serdecznie każdemu za profesjonalizm oraz przystępny cennik usług.
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Dezynfekcja w mieście Łódź

Insectum Jacek Brzuska

Kosmonautów 4 lok. 20, 93-540 Łódź
Odkażanie, Dezodoryzacja - neutralizacja zapachów, Ozonowanie, Ozonowanie mieszkania
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Serwis tymczasowo niedostępny

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502