Raito Rafał Woźniak
4.7

Elektryk Raito Rafał Woźniak

Karola Szymanowskiego 59/172, 41-219 Sosnowiec
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Podłączenie płyty indukcyjnej jest zadaniem dla prawdziwego fachowca. Należy zrobić to umiejętnie, aby nie doprowadzić do powstania awarii. Szukasz specjalisty, który załatwi to szybko i niedrogo? Jesteś w dobrym miejscu. Serwis ten pomoże Ci także w innych elektrycznych zadaniach. Naprawa instalacji elektrycznej lub wymiana lamp, włączników i gniazdek to dla tych specjalistów błahostka. Przekonaj się o ich wysokich kompetencjach, dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów. Zadzwoń pod podany numer lub wypełnij formularz!

Zakres usług

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
Zasięg
 1. Katowice
 2. Sosnowiec
 3. Dąbrowa Górnicza
 4. Jaworzno
 5. Mysłowice
 6. Będzin
 7. Czeladź
 8. Lędziny
Mapa
Opinie
Ocena:
4.7
25 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
W naszej firmie wyrzuciło różnicówkę i skontaktowaliśmy się z elektrykiem w celu zasięgnięcia pomocy w tym zakresie. Pan wszystko dokładnie obejrzał, zastosował odpowiednie działania, zaś za wizytę nie wziął dużych pieniędzy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za tę naprawę. Polecam!
ocena: 5
Pilnie potrzebny był mi fachowiec do podłączenia instalacji trójfazowej w domku jednorodzinnym. Ten elektryk okazał się znakomitym wyborem. Nie dość, że nie miał odległych terminów, to jeszcze był niezwykle kompetentny i widać było, że ma doświadczenie w wykonywaniu podobnych usług. Numer już oczywiście widnieje na liście moich kontaktów!
, Strzemieszyce Małe
ocena: 5
Bez wątpienia jeden z lepszych elektryków działających w okolicy, a wiem, co mówię, bo wielu już "fachowców" miałam okazję gościć w moim domu. Tym razem chodziło o zwarcie w instalacji, z czym pan poradził sobie bez najmniejszego problemu, w dodatku wszystko przeprowadził z zachowaniem standardów bezpieczeństwa. Polecam z czystym sumieniem.
, Bończyk-Tuwima, Mysłowice
ocena: 5
Potrzebowaliśmy pilnie pomiar odbiorczy po generalnym remoncie w mieszkaniu. Z elektrykiem z którym byliśmy umówieni nie mamy kontaktu a chcieliśmy jak najszybciej podłączyć licznik. Fachowiec z którym się skontaktowaliśmy zrozumiał powagę sytuacji i po niedługim czasie przyjechał do nas. Jest to człowiek, który naprawdę zna się na rzeczy. Udzielił kilku ważnych rad odnośnie elektryki. Bardzo jesteśmy wdzięczni.
, Niwka
ocena: 5
Tę firmę mogę polecić każdemu, komu zależy na solidnym i funkcjonalnym wykonaniu. Moje zlecenie dotyczyło montażu instalacji elektrycznej w biurze i panowie w pełni stanęli na wysokości zadania. Cena w porównaniu do stawek konkurencji również aż tak wysoka nie była. Szczerze powiedziawszy spodziewałem się, że zapłacę dużo więcej. Polecam z czystym sumieniem.
ocena: 5
Nigdy nie sądziłem, że znalezienie solidnego elektryka od pomiarów elektrycznych będzie takim problemem. Jest pełno ogłoszeń w internecie a jak już dochodzi do ustalania terminu wszyscy wykręcają się ogonem. Tylko jeden serwis stanął na wysokości zadania i będę go polecał wszystkim, którzy szukją sprawdzonego fachowca.
, Dziećkowice
ocena: 5
Poszukiwany był przeze mnie elektryk do usunięcia warii elektrycznej, chodziło mianowicie o nadmierne wybijanie bezpieczników. Fachowiec przyjechał, dokonał trafnej diagnozy i sprawnie przystąpił do działań zmierzających do poprawy sytuacji. Zaproponowane przez niego czynności dały oczekiwany skutek. Problem został zażegnany raz na zawsze. Polecam!
, Stare Maczki, Sosnowiec
ocena: 5
Zależało mi na fachowcu, który zająłby się montażem rozdzielni w bloku. Sprawa była dość pilna, dlatego cieszę się, że pan elektryk przystał na zaproponowany przeze mnie termin i zgodził się wykonać tę usługę tak szybko. Co do jego pracy nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Wszystko wykonał solidnie i estetycznie, w dodatku po skończonej pracy nie trzeba było sprzątać. Cena mogłaby być nieco niższa, ale poza tym nie mam uwag. Polecam!
, Chropaczówka, Jaworzno
ocena: 5
Polecam z całego serca firmę od pomiarów elektrycznych. Ich dewiza powinna brzmieć: szybko, tanio i solidnie. Jeżeli ktoś potrzebuje pomiarów to polecam naprawdę solidną i co najważniejsze sprawdzoną firmę. Nie dość że profesjonalni fachowcy to jeszcze przesympatyczni. A do tego ceny nie zwalają z nóg.
, Chropaczówka, Jaworzno
ocena: 5
Zleciłem tej firmie wykonanie pomiarów elektrycznych i złego słowa nie mogę powiedzieć. Ci elektrycy znają się na swojej branży i mają duże doświadczenie w świadczeniu podobnych usług. Polecam, bo jest to bez wątpienia jedna z lepszych firm elektrycznych działających w pobliżu. Na dodatek mają całkiem przystępne ceny, nie obciążające mocno portfela klienta.
ocena: 5
W biurze mieliśmy awarię w postaci uszkodzonego przewodu. Skontaktowaliśmy się z tym pogotowiem elektrycznym w celu zasięgnięcia pomocy w tym zakresie i to był strzał w dziesiątkę. Panowie wykonali naprawę szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie, na dodatek mieli ze sobą wszelki potrzebny do tego typu czynności sprzęt i narzędzia. Polecam.
, Gagarina
ocena: 5
Sprawa była w zasadzie bardzo prosta. Wymiana lampy w salonie, nic szczególnego. Temat przez elektryka załatwiony bardzo szybko i bezproblemowo, w zasadzie dobrze się nie obejrzałem, a było już po sprawie. Oczywiście oświetlenie działa bez zarzutu, więc wszystko podłączone jak należy. Cena też przystępna, nie narzekam. Polecam gorąco tego profesjonalistę!
, Trzebyczka, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
Podłączenie płyty indukcyjnej zleciłem temu elektrykowi. Pan podszedł do swojego zlecenia odpowiedzialnie i rzetelnie. Wszystko wykonał w umówionym terminie i o każdym kroku mnie informował. Wyróżniał się wysoką kulturą osobistą, a usługę według mnie wycenił uczciwie. Z czystym sumieniem będę polecał tego elektryka rodzinie i znajomym!
ocena: 5
Potrzebny był mi elektryk, ponieważ w moim mieszkaniu nastąpiło przeciążenie elektryczne i bałam się o bezpieczeństwo swoje oraz domowników. Ten fachowiec przyjechał do mnie jeszcze w tym samym dniu mimo późnych godzin wieczornych i zajął się usunięciem usterki. Zaproponowane przez niego działania przyniosły pożądany efekt. Polecam!
, Koszutka
ocena: 5
Potrzebny był mi elektryk do sprawdzenia instalacji trójfazowej w mieszkaniu i ten fachowiec spełnił moje wszystkie oczekiwania w tym zakresie. Bardzo kompetentny, pomocny i przede wszystkim życzliwy pan, który zna się na swojej pracy i sumiennie podchodzi do obowiązków. Polecam!
, Osiedle Witosa, Katowice
ocena: 5
Syn niedawno kupił nowe mieszkanie, w którym konieczna była wymiana gniazdek na nowe. Postanowiłem więc zadzwonić do tego elektryka, którego polecił mi znajomy. Pan bardzo szybko zareagował na moje zgłoszenie, jeszcze szybciej zjawił się na miejscu i rozwiązał problem. Takiego fachowca trzeba się trzymać!
, Walcownia
ocena: 5
Długo szukałam elektryka, który za rozsądną cenę zrobi przegląd i wyda opinię elektryka odnośnie instalacji. W końcu koleżanka podesłała numer do technika, który był kiedyś z interwencją. Naprawdę cudowny człowiek. Jego wiedza i doświadczenie zrobiły na mnie wrażenie. Również będę polecać jego usługi innym.
, Ząbkowice, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
Brat miał sprawdzić poprawność działania instalacji elektrycznej w niedawno kupionym domu, więc poleciłem mu tego elektryka z uprawnieniami. Chociaż Pan nie był zbyt rozmowny, to brat nie miał żadnych zastrzeżeń odnośnie jego pracy. Jako elektryk sprawdził się doskonale, spełniając wszystkie jego oczekiwania. Przydał się również, kiedy konieczna była wymiana włącznika w jednym z pomieszczeń gospodarczych.
, Warpie
ocena: 4
Moje zlecenie obejmowało wymianę skrzynki z bezpiecznikami i nie mam absolutnie do czego się przyczepić. Panowie byli punktualni, sprawnie wykonali swoje zadanie, w dodatku zaproponowany koszt nie był bardzo obciążający dla mojego portfela. Polecam z całego serca, bo tak rzetelnych i sumiennych fachowców warto mieć pod ręką.
, Zagórze
ocena: 4
Fachowiec na medal. Nagłe zwarcie spowodowało, że bojler odmówił nam posłuszeństwa i to tuż przed Świętami. Ten elektryk nie tylko zgodził się przyjechać, ale również trafnie zdiagnozował usterkę i bardzo profesjonalnie naprawił bojler. Bardzo dziękuję za zrozumienie i pomoc!
ocena: 4
Moje zlecenie obejmowało usunięcie awarii elektrycznej, a konkretniej - awarii prądu. Wizyta elektryka odbyła się nawet szybciej niż była planowana, a sama usługa została bardzo dobrze i sprawnie wykonana. Mogę z całego serca polecić tego fachowca, bo zaprezentował się z najlepszej możliwej strony i nadal jestem pod wrażeniem jakości jego usług.
, Kuźniczka Nowa
ocena: 4
Z usługi tego elektryka skorzystałem z polecenia. Okazało się, że decyzja była jak najbardziej trafna. Fachowiec ten bardzo szybko przyjechał na miejsce i od razu zajął się montażem bezpieczników. Zadanie wykonał profesjonalnie i w niezwykle krótkim czasie, a cena wyjściowa była bardzo konkurencyjna w porównaniu do ceny konkurencji z okolicy. Szczerze polecam, a numer zapisuję.
ocena: 4
Ten elektryk był mi potrzebny do montażu gniazdka. Okazało się, że nasze zapotrzebowanie na sprzęty elektryczne jest większe od ilości dostępnych miejsc wpięcia, a na przedłużaczach człowiek długo nie pociągnie. Usługa wykonana bardzo sprawnie i solidnie, więc gorąco polecam!
, Osiedle Tysiąclecia, Katowice
ocena: 4
Poszukiwany był przeze mnie serwis elektryczny do wymiany rozdzielni. Dla wprawionego fachowca pewnie nic trudnego, ale to zdanie niestety przerosło moje możliwości. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tym elektrykiem, bo nie dość, że usługę wykonał szybko, to jeszcze solidnie. Na pewno będę polecać dalej!
, Bończyk
ocena: 4
Od dłuższego czasu dostawaliśmy strasznie duże rachunki za prąd. Potrzebowałam doświadczoengo elektryka, który będzie w stanie znaleźć przyczynę. Udało mi się trafić na cudownego człowieka, który poświęcił sporo czasu na znalezienie problemu. Jestem wdzięczna, że mu się to udało. Po wyeliminowaniu problemu rachunki zaczęły cieszyć oko. Na dodatek dostaliśmy kilka cennych wskazówek jak zaoszczędzić na prądzie. Bardzo dziękujemu.
, Osiedle Witosa, Katowice

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502