4.6

Raito Rafał Woźniak

Karola Szymanowskiego 59/172, 41-219 Sosnowiec
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Ceny od 100 zł
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Podłączenie płyty indukcyjnej jest zadaniem dla prawdziwego fachowca. Należy zrobić to umiejętnie, aby nie doprowadzić do powstania awarii. Szukasz specjalisty, który załatwi to szybko i niedrogo? Dobrze trafiłeś. Serwis … pomoże ci także w innych elektrycznych zadaniach. Naprawa czy montaż instalacji elektrycznej lub też wymiana lamp, włączników czy też gniazdek to dla nich błahostka. Przekonaj się i ty, dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów. Zadzwoń pod podany numer lub wypełnij formularz!

Zakres usług
 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
Zasięg
 1. Katowice
 2. Sosnowiec
 3. Bytom
 4. Ruda Śląska
 5. Tychy
 6. Dąbrowa Górnicza
 7. Chorzów
 8. Jaworzno
 9. Mysłowice
 10. Siemianowice Śląskie
 11. Będzin
 12. Piekary Śląskie
 13. Świętochłowice
 14. Mikołów
 15. Czeladź
 16. Radzionków
 17. Lędziny
Opinie
Ocena:
4.6
7 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Sprawa była w zasadzie bardzo prosta. Wymiana lampy w salonie, nic szczególnego. Temat przez elektryka załatwiony bardzo szybko i bezproblemowo, w zasadzie dobrze się nie obejrzałem, a było już po sprawie. Oczywiście oświetlenie działa bez zarzutu, więc wszystko podłączone jak należy. Cena też przystępna, nie narzekam. Polecam gorąco tego profesjonalistę!
Trzebyczka, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
Podłączenie płyty indukcyjnej zleciłem temu elektrykowi. Pan podszedł do swojego zlecenia odpowiedzialnie i rzetelnie. Wszystko wykonał w umówionym terminie i o każdym kroku mnie informował. Wyróżniał się wysoką kulturą osobistą, a usługę według mnie wycenił uczciwie. Z czystym sumieniem będę polecał tego elektryka rodzinie i znajomym!
ocena: 4
Fachowiec na medal. Nagłe zwarcie spowodowało, że bojler odmówił nam posłuszeństwa i to tuż przed Świętami. Ten elektryk nie tylko zgodził się przyjechać, ale również trafnie zdiagnozował usterkę i bardzo profesjonalnie naprawił bojler. Bardzo dziękuję za zrozumienie i pomoc!
ocena: 4
Z usługi tego elektryka skorzystałem z polecenia. Okazało się, że decyzja była jak najbardziej trafna. Fachowiec ten bardzo szybko przyjechał na miejsce i od razu zajął się montażem bezpieczników. Zadanie wykonał profesjonalnie i w niezwykle krótkim czasie, a cena wyjściowa była bardzo konkurencyjna w porównaniu do ceny konkurencji z okolicy. Szczerze polecam, a numer zapisuję.
ocena: 4
Ten elektryk był mi potrzebny do montażu gniazdka. Okazało się, że nasze zapotrzebowanie na sprzęty elektryczne jest większe od ilości dostępnych miejsc wpięcia, a na przedłużaczach człowiek długo nie pociągnie. Usługa wykonana bardzo sprawnie i solidnie, więc gorąco polecam!
Osiedle Tysiąclecia, Katowice
ocena: 5
Syn niedawno kupił nowe mieszkanie, w którym konieczna była wymiana gniazdek na nowe. Postanowiłem więc zadzwonić do tego elektryka, którego polecił mi znajomy. Pan bardzo szybko zareagował na moje zgłoszenie, jeszcze szybciej zjawił się na miejscu i rozwiązał problem. Takiego fachowca trzeba się trzymać!
Walcownia
ocena: 5
Brat miał sprawdzić poprawność działania instalacji elektrycznej w niedawno kupionym domu, więc poleciłem mu tego elektryka z uprawnieniami. Chociaż Pan nie był zbyt rozmowny, to brat nie miał żadnych zastrzeżeń odnośnie jego pracy. Jako elektryk sprawdził się doskonale, spełniając wszystkie jego oczekiwania. Przydał się również, kiedy konieczna była wymiana włącznika w jednym z pomieszczeń gospodarczych.
Warpie
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502