Raf-Max Rafał Fedaczkowski
4.9

Pranie Dywanów i Tapicerki Raf-Max Rafał Fedaczkowski

Domki 15 lok. 5, 31-519 Kraków

Nie musisz znać się na wszystkim, by w Twoim domu zapanowała idealna czystość! Serwis ten jest ekspertem w zakresie prania dywanów i czyszczenia tapicerki domowej lub samochodowej. Niewątpliwie okaże się znakomitym wyborem, jeśli chodzi również o usuwanie uporczywych plam, nieprzyjemnych zapachów czy renowację i konserwację mebli skórzanych. Nie zastanawiaj się więc dłużej, tylko dzwoń! Na pewno wspólnie uda się znaleźć dogodny termin i dopasować usługę oraz technologię do Twoich wymagań.

Zakres usług

Pranie Dywanów i Tapicerki

  • Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
  • Pranie lub czyszczenie dywanu u klienta
  • Pranie lub czyszczenie wykładziny
Zasięg
  1. Kraków
  2. Skawina
  3. Liszki
Mapa
Opinie
Ocena:
4.9
8 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Pranie kanapy zakończyło się sukcesem. Praca wykonana została sumiennie i odpowiedzialnie, a panowie okazali się osobami dokładnymi, uczciwymi i godnymi zaufania. Usługę oceniamy na piątkę z plusem. Polecamy gorąco, a telefon kontaktowy oczywiście zapisujemy sobie na przyszłość.
, Grzegórzki
ocena: 5
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas panowie z tej firmy czyszczącej. Pranie dywanów z krótkim włosiem przyniosło oczekiwany efekt ,a cena była bardzo przystępna. Polecamy, polecamy i jeszcze raz polecamy za fachowość i atrakcyjny cennik usług, który nie uszczuplił znacząco naszego budżetu.
, Bieńczyce, Kraków
ocena: 5
Czyszczenie kanapy na medal. Praca wykonana została sumiennie i odpowiedzialnie, a panowie okazali się osobami doświadczonymi. Polecamy z ręką na sercu za terminowość, rzetelność i dokładność wykonanej pracy. Telefon oczywiście zachowujemy w razie potrzeby.
, Skawina
ocena: 5
Pranie dywanów przebiegło bez zarzutów. Panowie doskonale wywiązali się ze swojej pracy, do tego zaoferowali przystępną cenę, która w żaden sposób nie odbiła się na naszym domowym budżecie. Polecamy gorąco, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość. Warto dodać, że praca wykonana została na miejscu.
ocena: 5
Serwis naprawdę profesjonalny, szybko i skutecznie uporali się ze wszystkim, naprawdę polecam!
ocena: 5
Panowie z profesjonalnym sprzętem, szybko sobie poradzili z problemem – dywan jest czyściutki!
ocena: 5
Dziecko wylało ostatnio sok wiśniowy na kanapę, ale pan, który do mnie przyjechał wszystko elegancko wyczyścił i kanapa jest jak nowa!
ocena: 4
Polecam pranie wykładzin przez ten serwis. Po pierwsze nie trzeba długo czeakć na wolny termin, po drugie to ceny są naprawde konkurencyjne a usługa jest wykonana na naprawdę wysokim poziomie. Wykładzina, która wcześniej tylko straszyła swoim wyglądem teraz jest taka świeża i pachnąca jak by była nowa.
, Krowodrza, Kraków

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502