Rad-Tech Radosław Szela
5

Usługi Elektryczne Rad-Tech Radosław Szela

Kusowo, Osiedlowa 7 lok. 11, 86-022 Bydgoszcz
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Potrzebna pomoc w zakresie podłączenia płyty indukcyjnej, naprawy instalacji lub usunięcia awarii elektrycznej? Zadzwoń do tej firmy i przekaż swoje problemy rzetelnym fachowcom. Zespół wykwalifikowanych elektryków działa niesamowicie sprawnie i szybko, dzięki czemu mogą uszczęśliwiać coraz większą grupę zadowolonych klientów. Nie czekaj i dołącz do nich. Jeszcze dzisiaj zadzwoń lub wypełnij dostępny na stronie formularz i przekaż swoje zgłoszenie. Specjaliści są do Twojej dyspozycji!

Zakres usług

Elektryk

  • Podłączenie płyty indukcyjnej
  • Montaż paneli fotowoltaicznych
  • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
  • Usunięcie awarii elektrycznej
Zasięg
  1. Bydgoszcz
Mapa
Opinie
Ocena:
5
3 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Skontaktowałem się z tym pogotowiem elektrycznym i zdecydowanie nie żałuję swojego wyboru. Pan od razu wiedział, w czym leży problem, kiedy powiedziałem, że w moim mieszkaniu ciągle wyrzuca korki. Usługa została wykonana profesjonalnie, a elektryk zaskoczył mnie fachową wiedzą i umiejętnościami. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do pracy, którą wykonał tak jak przystało na elektryka znającego się na swojej branży.
, Fordon, Bydgoszcz
ocena: 5
Zależało mi na znalezieniu kompetentnego elektryka do wykonania przeglądu instalacji elektrycznej w moim domu. Numer do tego fachowca dostałam od brata i trzeba przyznać, że to był strzał w dziesiątkę. Usługi w wykonaniu tego specjalisty cechuje wysoka jakość, a wisienką na torcie okazał się przystępny cennik. Polecam z czystym sercem każdemu, kto jeszcze się waha.
, Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Bydgoszcz
ocena: 5
Firmę wezwałem do naprawy rozdzielni w domu teściów. Pan pozytywnie zaskoczył mnie swoją wiedzą i fachowym podejściem do tematu. Uwinął się sprawnie i co ważne - skutecznie. Cena usługi nie była wygórowana jak na okoliczne stawki. Zdecydowanie polecam ich profesjonalne usługi!
, Fordon, Bydgoszcz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502