Andriy Pyrih
4.8

Naprawa Lodówek Andriy Pyrih

Górczewska 200B/137, 01-355 Warszawa
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Trudno wybrać ten jeden serwis AGD, któremu powierzymy naszą zepsutą lodówkę, szczególnie wtedy, gdy zależy nam na czasie. Dzięki uczciwej i zaangażowanej postawie pracowników tej firmy, naprawa AGD w ich wykonaniu to gwarancja solidnie wykonanej pracy. Bez znaczenia jest wiek i marka Twojego sprzętu, bo z każdym jego typem poradzą sobie gotowi na każdą ewentualność specjaliści! Sprawdź ich sposób działania i zadzwoń, by zostawić zlecenie. Zapraszamy!

Zakres usług

Serwis AGD

 • Naprawa lodówki
Zasięg
 1. Warszawa
 2. Piaseczno
 3. Pruszków
 4. Legionowo
 5. Wołomin
 6. Otwock
 7. Ząbki
 8. Marki
 9. Lesznowola
 10. Radzymin
 11. Łomianki
 12. Brwinów
 13. Ożarów Mazowiecki
 14. Konstancin-Jeziorna
 15. Kobyłka
 16. Piastów
 17. Raszyn
 18. Józefów
 19. Sulejówek
 20. Jabłonna
 21. Stare Babice
 22. Michałowice
 23. Zielonka
 24. Halinów
 25. Karczew
 26. Wieliszew
 27. Serock
Obsługiwane dzielnice Warszawy
 1. Wilanów
 2. Bielany
 3. Targówek
 4. Żoliborz
 5. Mokotów
 6. Wola
 7. Ursynów
 8. Rembertów
 9. Praga Północ
 10. Włochy
 11. Wawer
 12. Bemowo
 13. Wesoła
 14. Praga Południe
 15. Ochota
 16. Białołęka
 17. Śródmieście
 18. Ursus
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
33 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Fachowiec wykonywał naprawę lodówki na miejscu i z zadaniem tym poradził sobie bez zarzutu. Jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu i wysokiej kultury osobistej. Wszystko mi dokładnie wyjaśnił, dzięki czemu wiedziałam, że nie naciąga mnie na dodatkowe wydatki. Cena bardzo atrakcyjna w porównaniu do stawek konkurencji. Polecam!
ocena: 5
Polecam z całego serca ten serwis lodówek. Pracujący tutaj fachowcy są niezwykle kompetentni i mają duże doświadczenie w zakresie napraw takich urządzeń. Wymiana agregatu nie sprawiła im dużych trudności, no a cena? Bardzo atrakcyjna, patrząc chociażby na cenniki konkurencji. Numer do firmy już oczywiście widnieje na liście moich kontaktów.
, Konstancin-Jeziorna
ocena: 5
Naprawę lodówki z dojazdem do klienta oceniam jak najbardziej na plus. Przyznam, że nie mam zbytnio zaufania do fachowców, ale w przypadku tych panów nie ma do czego się przyczepić. To prawdziwi specjaliści w swojej dziedzinie, jakich ze świecą szukać na rynku. Na dodatek mają przystępne ceny. Polecam!
, Łomianki
ocena: 5
Jestem bardzo wdzięczna temu fachowcowi, że zgodził się na tak pilną naprawę mojego sprzętu kuchennego. Nie ukrywam, że zależało mi na czasie, ponieważ w weekend wyjeżdzałam, a nie chciałam zostawić mieszkania z popsutym urządzeniem. Usługa od samego początku do końca wykonana solidnie, rzetelnie i z dużym zaangażowaniem. Na plus zasługuje także kultura osobista fachowca. Serdecznie dziękuję za pomoc!
ocena: 5
Usługa dotyczyła naprawy sprzętu kuchennego u klienta. Co do wykonanej pracy nie mam żadnych zastrzeżeń, bo wszystko zostało naprawione zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jedynie mogę się przyczepić do ceny, która mogłaby być nieco niższa. Ogólnie - polecam tę firmę.
ocena: 5
Zlecenie dotyczyło serwisu lodówki na miejscu. Dokładniej rzecz ujmując, zależało mi na napełnieniu urządzenia czynnikiem chłodzącym, ponieważ to już od dłuższego czasu słabo trzymało temperaturę. Fachowiec dokonał wszelkich niezbędnych czynności naprawczych, a po skończonej pracy pozostawił po sobie porządek. Generalnie jestem zadowolony z tej interwencji i na pewno będę polecać firmę dalej.
, Ząbki
ocena: 5
Naprawa zmywarki przebiegła bez zastrzeżeń. Moje urządzenie nie domywało naczyń i nie wiedziałam, w czym leży problem, póki wszystkiego nie objaśnił mi ten fachowiec. To prawdziwy specjalista, jakiego ze świecą szukać na rynku. Dodatkowy plus należy się za atrakcyjny cennik. Polecam z czystym sumieniem!
ocena: 5
Firma na moje wezwanie zajęła się serwisem zamrażarki, konkretniej wymianą termostatu. Co do usługi nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko przebiegło zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jedynie koszt mógłby być nieco niższy, ale to tylko taki drobny szczegół. Generalnie - jak najbardziej polecam!
, Sulejówek
ocena: 5
Moja zamrażarka słabo mroziła, dlatego zadzwoniłam do tego fachowca i szczerze nie żałuję swojego wyboru. Naprawa zamrażarki w jego wykonaniu przebiegła niezwykle sprawnie, a cena za usługę nie uszczupliła mocno mojego portfela. Polecam tę firmę każdemu, kto jeszcze się waha.
, Kobyłka
ocena: 5
Polecam naprawę sprzętu AGD w wykonaniu tego specjalisty. Usługę u klienta zrealizował zgodnie z moimi oczekiwaniami, w dodatku był punktualny, co bardzo sobie cenię. To bardzo kompetentny i oczytany fachowiec, który w branży nie siedzi od wczoraj i ma dużą wiedzę w zakresie napraw tego typu sprzętów. Dziękuję za pomoc!
, Ząbki
ocena: 5
Jestem zadowolony z usługi wykonywanej przez tego fachowca, która dotyczyła naprawy zmywarki. Urządzenie nie domywało naczyń, zaś po wizycie tego specjalisty wszystko już działa bez zarzutu. Cena też była do zaakceptowania, bo konkurencja oferowała naprawę dużo drożej. Polecam tę firmę z czystym sumieniem!
, Piastów
ocena: 5
Naprawa AGD w wykonaniu tego fachowca to pełen profesjonalizm! Pan wykonywał usługę "u klienta" i z zadaniem tym poradził sobie bez zarzutu. Przyjechał zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, wypasożony w specjalistyczne narzędzia i od razu przystąpił do pracy. Efekt końcowy jego działań był jak najbardziej zgodny z moimi oczekiwaniami. Polecam za rzetelność, skrupulatność i nienaganną kulturę osobistą.
, Sulejówek
ocena: 5
Zależało mi na pilnym serwisie lodówki, dlatego cieszę się, że trafiłam na numer do tego fachowca. Pan przyjechał do mnie jeszcze tego samego dnia i dokonał wymiany sprężarki. Jestem zadowolona zarówno z przeprowadzonej przez niego interwencji, jak i ceny, która koniec końców okazała się nawet niższa niż początkowo zakładałam. Serdecznie dziękuję za pomoc!
ocena: 5
Zleciłam tej firmie serwis lodówki z dojazdem i jestem jak najbardziej zadowolona ze swojego wyboru. Moja usługa nie była nie była szczególnie skomplikowana, bo chodziło jedynie o wymianę żarówki w urządzeniu, ale jak się człowiek nie zna na takich sprawach, to lepiej powierzyć naprawę specjaliście. Polecam Państwu ten serwis, bo działający tu fachowcy są rzetelni i mają niewygórowany cennik.
, Zielonka
ocena: 5
Usługę obejmował serwis sprzętu AGD z dojazdem do mojego domu. Jestem zadowolony zarówno z wykonanej naprawy, jak i szybkiego czasu reakcji, ponieważ nie ukrywam, trochę mi się spieszyło. Polecam, jeśli poszukują Państwo solidnego fachowca do naprawy swoich urządzeń domowych.
ocena: 5
Chodziło o pilną naprawę lodówki, dlatego cieszę się, że ten fachowiec nie był bardzo zajęty i przyjechał do mnie już na następny dzień. W urządzeniu było mięso, które nie mogło się rozmrozić. Pan sprawnie rozpoznał źródło usterki i równie szybko usunął awarię. Koszt za tę usługę? Bardzo atrakcyjny. Gorąco polecam, jeśli poszukują Państwo kogoś solidnego i rzetelnego!
, Józefów
ocena: 5
Serwis chłodziarki przebiegł zgodnie z moimi oczekiwaniami. Plus należy się za błyskawiczną reakcję. Problem zgłosiłem późnym wieczorem, a następnego dnia panowie już byli u mnie w domu i dokonywali naprawy. Na efekty ich czynności nie trzeba było długo czekać. Polecam każdemu, kto jeszcze nie jest zdecydowany!
ocena: 5
Z naprawą chłodziarki ci panowie z serwisu poradzili sobie bardzo dobrze. Pracę wykonali sumiennie i rzetelnie, a za usługę nie wzięli dużych pieniędzy. Polecam z całego serca za sprawnie przeprowadzoną wymianę uszczelki, a także za atrakcyjny cennik, który nie wpłynął na stan mojego portfela. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam ich kompleksowe usługi i pewnie jeszcze nieraz będę z nich korzystał.
, Błota
ocena: 5
Gorąco polecam tego specjalistę. Zleciłem mu proste zadanie, które polegało na wymianie żarówki, a on poradził sobie z nim idealnie. Jestem bardzo zaskoczony pracą, jaką dla mnie wykonał, a także przystępnym cennikiem usług, który nie odbił się na moim budżecie. Polecam serdecznie, zwłaszcza że zajął się naprawą lodówki na miejscu.
, Pruszków
ocena: 5
Zależało mi na tym, by naprawa zmywarki została przeprowadzona solidnie, bo szczerze mówiąc już dwóch fachowców wcześniej się za to brało i z czasem problem powracał jak bumerang. Wpis ten celowo publikuję z ponad półrocznym opóźnieniem - usterka nie powróciła, więc wreszcie ktoś zajął się nią tak, jak należy! Zdecydowanie polecam.
, Marki
ocena: 5
Krótko, zwięźle i na temat. Naprawa kuchenki przebiegła szybko, sprawnie i do tego w przystępnej cenie, która w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Ten pan z pewnością zasługuje na pozytywny komentarz - generalnie nie miałem do czego się doczepić, chociaż pan nieco się spóźnił - wiadomo jednak, że korki mogą zdarzyć się w każdym miejscu. Polecam!
ocena: 5
Ten serwis sprzętu AGD pracował na nasze zlecenie około miesiąc temu. Usługa została wykonana bardzo profesjonalnie, a fachowiec poradził sobie bezbłędnie nawet z komplikacjami, które pojawiły się w trakcie pracy. Uważam, że cena również została podana uczciwie, tak więc podsumowując: jestem bardzo zadowolony i polecam firmę innym z czystym sumieniem.
, Wołomin
ocena: 5
Solidna i dość niedroga naprawa urządzeń AGD, co w okolicy jest rzadkością. Korzystałem z usług tej firmy już trzykrotnie i ani razu nie byłem zawiedziony. Zawsze zaskakują mnie swoim profesjonalizmem i przyjaznym stosunkiem do klienta. Nie boją się trudnych zleceń i działają bardzo skrupulatnie. Poleciłem już ich usługi znajomym i z tego, co mi wiadomo również są zadowoleni.
ocena: 5
Troszeczkę się Pan spóźnił - taki niewielki minusik do ogólnej oceny. Na szczęście swoją dużą wiedzą nadrobił to drobne niedopatrzenie i ostatecznie zasłużył na pochwałę. Profesjonalna naprawa AGD - mimo drobnych przeciwności, które pojawiały się w tzw. "międzyczasie", Pan poradził sobie świetnie.
ocena: 5
Naprawę kuchenki przez tego fachowca poleciła mi znajoma, z czego bardzo się cieszę, bo faktycznie to świetny specjalista. Bardzo spodobało mi się, że świadczy usługi z dojazdem, więc nie musiałam tracić czasu i organizować kogoś, kto mi sprzęt przeniesie i przewiezie. Polecam.
, Zalesinek
ocena: 5
Kiedy okazało się, że z lodówki leci woda, postanowiłem nie czekać, aż będzie jeszcze gorzej, tylko zadzwoniłem od razu do tego specjalisty. Pan okazał się sumiennym i rzetelnym fachowcem i od ręki zasugerował wymianę uszczelki, która rozwiązała sprawę. Polecam z całego serca jego kompleksowe usługi wszystkim, bo naprawdę warto.
, Chyliczki
ocena: 5
Naprawa lodówki z dojazdem nie zajęła tym specjalistom wiele czasu. Panowie mili i kulturalni z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, od razu zdiagnozowali przyczynę problemu i jeszcze tego samego dnia sobie z nim poradzili. Polecam gorąco za fachowość, uczciwość, zaangażowanie oraz atrakcyjny cennik.
, Marki
ocena: 4
Chodziło o naprawę lodówki, a konkretniej o napełnienie urządzenia freoneom, ponieważ od jakiegoś czasu był problem z trzymaniem temperatury. Cieszę się, że nie trzeba było czekać na usługę w nieskończoność. Fachowiec przyjechał jeszcze w tym samym tygodniu i wszystko solidnie naprawił. Cena? Bardzo atrakcyjna. Polecam jak najbardziej!
ocena: 4
Naprawa urządzeń AGD od samego początku do końca zrealizowana zgodnie z moimi oczekiwaniami. To bardzo kompetentny i kulturalny fachowiec, który wszystko dokładnie tłumaczy, w dodatku ma ogromną wiedzę w tym zakresie. Jedyne zastrzeżenie mam do ceny, która moim zdaniem mogłaby być trochę niższa. Tak czy siak i tak jestem zadowolony i na pewno będę polecać dalej!
ocena: 4
Ten serwis sprzętu kuchennego doskonale poradził sobie z moją starą kuchenką, w której pojawił się problem z zapalaniem palnika. Praca wykonana została niemal "od ręki", a cena za usługę była naprawdę przystępna. Polecam gorąco za fachowość, terminowość, rzetelność i punktualność, a także za indywidualną wycenę. Numer telefonu do kontaktu zapisuję oczywiście na przyszłość.
, Gorzkiewki, Warszawa
ocena: 4
Ten serwis lodówki z dojazdem z pewnością będę polecał każdemu, kto będzie miał problem ze swoim urządzeniem. Pan do zadania podszedł sumiennie i rzetelnie, a pracę wykonał ekspresowo. Do tego okazał się osobą o wysokiej kulturze osobistej, dla której nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania. Polecam gorąco, a kontakt pozostawiam.
ocena: 4
Jeśli ktoś potrzebuje fachowca, który zajmie się pilnie naprawą lodówki, z całego serca polecam kompleksowe i niedrogie usługi tego eksperta. Pan do zadania podszedł niezwykle odpowiedzialnie, do tego był przemiły i bardzo kulturalny. Polecam gorąco i na pewno jeszcze nieraz się do niego odezwę, bo to fachowiec godny uwagi.
, Wołomin
ocena: 4
Podejrzewałem, że sprężarka w lodówce uległa uszkodzeniu, dlatego postanowiłem wezwać ten serwis lodówek. Wymiana sprężarki nie zajęła tym fachowcom wiele czasu, a cena była naprawdę w porządku. Pracę wykonali w terminie, do tego posprzątali po sobie stanowisko pracy. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ich solidne i kompleksowe usługi, a telefon oczywiście pozostawiam sobie, bo nigdy nie wiadomo, kiedy będzie mi potrzebny.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502