Pure Serwis Michał Szarłat
4.6

Czyszczenie Tapicerki Domowej i Wykładzin Pure Michał Szarłat

dr. Stefana Kopcińskiego 93 lok. 21, 90-033 Łódź

Zadbana i czysta wykładzina sprawia, że nasze samopoczucie jest na najwyższym poziomie. Firma ta świadczy kompleksowe usługi prania wykładzin i tapicerki meblowej z dojazdem do klienta. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi oraz technice, którą stosują specjaliści, są oni w stanie uporać się z większością uciążliwych plam. Do czyszczenia stosują metodę ekstrakcyjną, a specjalistyczny sprzęt dedykowany jest do czyszczenia przemysłowego, jak i domowego. Zaufaj profesjonalistom, którzy po prostu znają się na rzeczy i zostaw zlecenie!

Zakres usług

Pranie Dywanów i Tapicerki

  • Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
  • Pranie lub czyszczenie wykładziny
Zasięg
  1. Łódź
  2. Pabianice
  3. Zgierz
  4. Aleksandrów Łódzki
  5. Konstantynów Łódzki
Mapa
Opinie
Ocena:
4.6
12 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
W moim wynajmowanym mieszkaniu była dość mocno poplamiona wykładzina w salonie, bardzo mi to przeszkadzało więc zadzwoniłem do tego serwisu i umówiłem się na jej czyszczenie. Wolny termin znalazł sie dla mnie dość szybko więc zapisałem się. Wykładzina została wyprana poprawnie nie widać żeby kiedykolwiek była tam plama i jest taka świeża.
ocena: 5
Dzień dobry. Dwa dni temu skorzystałem z usługi pranie wykładziny u klienta i umówiłem się z tym serwisem na przyjazd o godzinie piętnastej facowcy stawili się nawet pięć minut przed czasem, na wykładzinie była w zasadzie tylko jedna plama- plama od szminki i to wodoodpornej. Zawsze myślałem że tego rodzaju plamy są niespieralne, a tu proszę raz dwa i po plamie. Jest to jednym słowem bardzo dobry serwis.
, Górna, Łódź
ocena: 5
Wczoraj miałem w moim mieszkaniu pranie wykładzin właśnie przez tych serwisantów, wszystko sprawnie poszło i muszę ten serwis szczerze pochwalić. Wykładzina w moim mieszkaniu miała plamy od tłuszczu bo wylał mi się olejek do opalania. Serwis poradził sobie nawet z plamą tłuszczu. Co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło, jeszcze raz chciałbym panom serwisantom podziękować.
, Pabianice
ocena: 5
Dzień dobry państwu, chciałbym z całego serca podziękować za tak profesjonalne wypranie wykładziny przez wasz serwis. Wykładzina była naprawdę mocno zabrudzona od tłuszczu a wy daliście radę. A już myślałem że będzie trzeba ją wymienić. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
, Aleksandrów Łódzki
ocena: 5
Pranie tapicerki samochodowej na najwyższym poziomie. Profesjonalny sprzęt, wiedza i doświadczenie. Polecamy gorąco, telefon do kontaktu zapisujemy. Widać od razu, że w firmie pracują wyłącznie sumienni i doskonale znający się na swojej pracy wykonawcy. Warto dodać, że cena za wykonaną pracę była przystępna. Szczerze polecamy, kontakt zapisujemy i chętnie będziemy do panów wracać.
, Pabianice
ocena: 5
Myśleliśmy, że nasz dywan po imprezie będzie już do wyrzucenia, na szczęcie znajoma poleciła nam tą firmę czyszczącą. Początkowo nie chcieliśmy za bardzo korzystać z usług firmy zewnętrznej, jednak ostatecznie zdecydowaliśmy się na pomoc tych wykonawców i jesteśmy zadowoleni z decyzji. Pranie dywanu z krótkim włosiem przyniosło oczekiwany efekt - dywan jest jak nowy (wszystkie plamy i zabrudzenia zniknęły), a cena była ok.
, Zgierz
ocena: 5
Pranie parowe dywanów to idealne rozwiązanie dla osób, które oczkują naturalnego i skutecznego czyszczenia dywanów. Ten serwis wiedział doskonale, którą z metod wykorzystać, by nasz dywan odzyskał wcześniejszy kolor. Polecamy serdecznie tych wykonawców za profesjonalizm oraz za bardzo przystępne ceny.
ocena: 4
Pranie dywanów z długim włosiem szybko przyniosło efekt. Podczas rozmowy telefonicznej nie ukrywaliśmy, że zależy nam na pilnie wykonanej usłudze, a pan okazał się elastyczny jeśli chodzi o terminy i zaproponował wizytę jeszcze na ten sam dzień. Na miejscu pojawił się punktualnie, pracę wykonał dokładnie, a cena była do przyjęcia. Polecam!
ocena: 4
Czyszczenie tapicerki domowej przyniosło oczekiwany efekt. Panowie do pracy przystąpili jeszcze tego samego dnia. Usługa od początku do końca stała na wysokim poziomie, do tego panowie byli mili i uprzejmi. Dziękujemy i polecamy gorąco, telefon zapisujemy.
, Julianów, Łódź
ocena: 4
Zleciliśmy tej firmie jakiś czas temu pranie tapicerki i złego słowa nie możemy powiedzieć na tego wykonawcę. Zadanie wykonał już następnego dnia - odpowiedzialnie, dokładnie i czysto, a cena z dojazdem była do zaakceptowania. Polecamy serdecznie, telefon sobie zapisujemy.
, Aleksandrów Łódzki
ocena: 4
Wykładzina była już w stanie krytycznym, lecz ten wykonawca stanął na wysokości zadania i zdołał ją wyczyścić. Dokładnie usunął plamy z wykładziny, a ta dostała niemal drugie życie i nie trzeba było kupować nowej. Praca wykonana została na miejscu, a cena była przystępna. Polecamy serdecznie wszystkim, a telefon do kontaktu zapisujemy na przyszłość.
, Julianów, Łódź
ocena: 4
Jesteśmy pod wrażeniem jakości usługi czyszczenia tapicerki domowej oraz ceny, która z dojazdem była bardzo przystępna. Polecamy gorąco wszystkim zainteresowanym, telefon do kontaktu zapisujemy i na pewno będziemy jeszcze wielokrotnie korzystać z kompleksowych usług tej firmy.
Serwis będzie dostępny od dnia 18.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502