Adam Przydatek
4.7

Naprawa i Serwis Lodówek Adam Przydatek

Rybnicka 34, 44-293 Gaszowice
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Twoja lodówka cieknie, głośno pracuje lub po prostu odmówiła posłuszeństwa i przestała chłodzić? Możesz skontaktować się z firmą, która specjalizuje się w branży chłodnictwa. Naprawa lodówek to coś, czym fachowcy zajmują się już od wielu lat. Przez lata praktyki zdobyli umiejętności, wiedzę i narzędzia, które pozwalają im sprostać niejednej usterce. Nie stoją oni w miejscu – ciągle rozwijają się i doszkalają, by móc naprawiać także te nowocześniejsze sprzęty. Zadzwoń, złóż zlecenie, a specjaliści przedłużą żywotność Twojego AGD!

Zakres usług

Serwis AGD

  • Naprawa lodówki
Zasięg
  1. Rybnik
  2. Żory
  3. Wodzisław Śląski
  4. Czerwionka-Leszczyny
  5. Rydułtowy
  6. Radlin
Mapa
Opinie
Ocena:
4.7
10 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Rewelacyjny fachowiec! Wiem, co mówię, bo z niejedną "złotą rączką" miałem już do czynienia. Pana wezwaliśmy do naprawy płyty indukcyjnej. Ponoć usterka dość częsta - nie działały dwa palniki. Trochę musieliśmy poczekać na wizytę, ale potem poszło jak po maśle. Urządzenie sprawne, portfel nie wyczyszczony do zera, po skończonej pracy czysto - jestem na tak.
, Wodzisław Śląski
ocena: 5
Polecam nie tylko za solidnie i profesjonalnie wymienioną sprężarkę, ale również za fakt, że fachowiec oferuje serwis lodówki na miejscu. Widać, że pan posiada ogromną wiedzę na temat tych urządzeń i bogate doświadczenie. Polecam z całego serca jego kompleksowe i niedrogie usługi każdemu, a numer telefonu oczywiście pozostawiam i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z jego pomocy.
, Grabownia, Rybnik
ocena: 5
Z naprawą lodówki ci panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Wszystko przebiegło zgodnie z wcześniejszymi oczekiwaniami, do tego dodam jeszcze, że cena okazała się naprawdę uczciwa. Polecam gorąco, a kontakt do panów oczywiście pozostawiam i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z ich kompleksowej pomocy. Na koniec dodam, że panowie okazali się miłymi i kulturalnymi osobami z dużym poczuciem humoru.
, Wodzisław Śląski
ocena: 5
Bardzo polecam ten serwis, ponieważ świadczy usługi naprawy lodówki z dojazdem, co dla wielu klientów jest opcją wygodną. Do tego pracę wykonuje solidnie, sumiennie, uczciwie oraz czysto, za co jestem mu bardzo wdzięczny. Nie mam również uwag do ceny, która jest naprawdę przystępna.
, Rydułtowy
ocena: 5
Naprawa lodówki z dojazdem dla tych panów nie była problemem. Nie dość, że na miejscu byli jeszcze przed czasem, to pracę wykonali sumiennie i rzetelnie, za co jestem im bardzo wdzięczny. Cena była ok, choć mogła być nieco niższa. Polecam gorąco, a kontakt do panów postanowiłem zachować sobie na przyszłość, bo na pewno jeszcze nieraz z niego skorzystam.
, Żory
ocena: 5
Naprawę płyty indukcyjnej wykonywał dla mnie ten specjalista i muszę przyznać, że jestem bardzo zaskoczony zaangażowaniem w sprawę, zwłaszcza że ta była bardzo pilna. Wykonanie oceniam pozytywnie. Nie mogłem doczepić się również do ceny, która była przystępna. Usługi tego pana poleciłem już rodzinie i znajomym, a kontakt sobie zachowam, by w przyszłości mieć w razie czego do kogo się zwrócić.
ocena: 5
Kiedy lodówka przestała mrozić, postanowiłem z problemem zgłosić się do tego pana i jak się okazało, zadanie wykonał solidnie i uczciwie. Naprawa lodówki przebiegła sprawnie - okazało się, że do wymiany jest tylko jedna część, którą pan miał akurat na stanie. Do tego był bardzo miły i kulturalny, a nawet miał czas na kawę i udzielenie kilku drobnych rad, jak w przyszłości unikać podobnych problemów. Szczerze polecam wszystkim!
, Gotartowice
ocena: 4
Pilna naprawa płyty indukcyjnej - takie hasło wystarczyło przez telefon, by Pan przyjechał do nas jeszcze tego samego dnia, co bardzo doceniam. Sama usługa może nie najtańsza, ale zdecydowanie profesjonalna i skuteczna. Bardzo podobało mi się, że Pan pracuje bardzo czysto, co nie jest wcale takie oczywiste dla niektórych fachowców.
ocena: 4
Umiejętności na wysokim poziomie. Od ręki wykonana naprawa pralki - i to w domu klienta. Bardzo się cieszę, że trafiliśmy właśnie na tego fachowca, bo nie dość, że sprzęt naprawił, to jeszcze pokazał nam, jak o niego prawidłowo dbać, by podobne usterki się nie zdarzały ponownie.
, Czerwionka-Leszczyny
ocena: 4
Naprawa zamrażarki dla tych specjalistów nie była większym problemem. Panowie do sprawy podeszli bardzo odpowiedzialnie, a profesjonalizm widać było na każdym etapie ich pracy, do tego doradzili mi, jak w przyszłości radzić sobie z podobnymi problemami. Polecam z całego serca za każdemu, kto ma problem ze swoim urządzeniem.
Serwis będzie dostępny od dnia 01.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Zapytaj fachowca
o koszt i termin usługi
Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502