4.9

Protect Paweł Matuszewicz

Władysława Stanisława Reymonta 24/1, 58-372 Boguszów-Gorce
Ceny od 49 zł

Dezynfekcja

Firma Protect na zlecenie klientów z Wałbrzycha przeprowadza skuteczne odkażanie pomieszczeń mieszkalnych i firmowych. W zakres naszych usług wchodzi również neutralizacja zapachów i ozonowanie (w tym ozonowanie mieszkań). W naszej działalności stosujemy tylko sprawdzone metody i bezpieczne środki. Wyróżnia nas terminowość, sumienność i skuteczność działania, więc nie zwlekaj i skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy jeszcze dzisiaj. Gwarantujemy, że nie będziesz żałować podjętej decyzji!

Deratyzacja

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, dezodoryzacji. Z powodzeniem likwidujemy gniazda os i szerszeni. Deratyzacja dotyczyć może domów, obiektów przemysłowych, upraw rolnych, czy sadów. Zajmujemy się również dezynfekcją pomieszczeń, odkażaniem z bakterii i wirusów, niszczeniem drobnoustrojów, neutralizacją nieprzyjemnych zapachów, odgrzybianiem klimatyzacji, oczyszczaniem wody pitnej. Jesteśmy w stanie pozbyć się też szkodników mieszkających w drewnie za pomocą gazowania. Chwytaj za telefon i dzwoń do nas, a my spróbujemy znaleźć skuteczne rozwiązanie zgłaszanego przez Ciebie problemu.

Zakres usług
 • Odkażanie
 • Sprzątanie po zmarłych
 • Dezodoryzacja - neutralizacja zapachów
 • Ozonowanie
 • Ozonowanie mieszkania

Dezynfekcja

 • Odkażanie z bakterii, wirusów i grzybów, niszczenie drobnoustrojów
 • Dezynfekcja pomieszczeń

Deratyzacja

 • Zwalczanie gryzoni, szczurów, likwidacja kretów, kun i nornic
 • System kontroli gryzoni
 • Monitoring szkodników
 • Deratyzacja w obiektach przemysłowych, uprawach rolnych i sadach  

Dezynsekcja

 • Zwalczanie os, szerszeni i ich gniazd     
 • Zwalczanie owadów: pluskwy, mrówki, prusaki, trojszyki rybiki, pająki i karaluchy

Ozonowanie i Fumigacja

 • Usuwanie nieprzyjemnych zapachów, odgrzybianie klimatyzacji
 • Oczyszczanie wody pitnej
Zasięg
 1. Wrocław
 2. Wałbrzych
 3. Legnica
 4. Lubin
 5. Jelenia Góra
 6. Oława
 7. Kłodzko
 8. Dzierżoniów
 9. Długołęka
 10. Nowa Ruda
 11. Bielawa
 12. Kamienna Góra
 13. Lubań
 14. Strzegom
 15. Kąty Wrocławskie
 16. Trzebnica
 17. Jelcz-Laskowice
 18. Bogatynia
 19. Siechnice
 20. Chojnów
 21. Jawor
 22. Świebodzice
 23. Złotoryja
 24. Wołów
 25. Strzelin
 26. Kobierzyce
 27. Ząbkowice Śląskie
 28. Oborniki Śląskie
 29. Środa Śląska
 30. Bystrzyca Kłodzka
 31. Lwówek Śląski
 32. Miękinia
 33. Ziębice
 34. Czernica
 35. Brzeg Dolny
 36. Boguszów-Gorce
 37. Nowogrodziec
Opinie
Ocena:
4.9
72 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
W moim ogrodzie pojawiły się szczury, które poczyniły znaczne straty jakościowe oraz wielkościowe w plonach. Usunięcie szczurów zleciłem specjalistom od DDD, którzy zadanie wykonali sumiennie i uczciwie, a przede wszystkim - skutecznie! Polecam serdecznie.
ocena: 5
Odkażanie przebiegło bez większych zarzutów, a my jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci specjaliści. Dziękujemy za kompleksową pomoc - jak dotąd to najlepszy zakład, z jakim przyszło nam współpracować, do tego zaoferowali przystępne ceny. Usługi panów będziemy polecać wszystkim znajomym, a sami także chętnie skorzystamy z ich fachowego wsparcia.
ocena: 5
Rewelacja. Z przyjemnością polecam firmę. Usługa odkażania mieszkania wykonana na bardzo wysokim poziomie. Widać, że panowie siedzą w tym zawodzie od dłuższego czasu, bo posiadają zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Szerokie doświadczenie widać było zresztą już przy rozmowie telefonicznej - zadawali konkretne pytania, rozwiewali moje wątpliwości - pełen profesjonalizm.
Zgorzelec
ocena: 5
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas panowie z tej firmy DDD. We wskazanym przez nas miejscu zjawili się jeszcze tego samego dnia, dezynfekcję pomieszczeń wykonali uczciwie, z dbałością o każdy szczegół, a cena była również atrakcyjna. Polecamy gorąco, a telefon do kontaktu zapisujemy, bo w razie potrzeby na pewno się do nich odezwiemy.
ocena: 5
Jakie było moje zaskoczenie, kiedy w bloku pojawiły się kuny. Nie tracąc czasu, zadzwoniłem do zakładu DDD z prośbą o interwencję. Panowie na miejscu zjawili się jeszcze tego samego dnia, zwalczaniem kun zajęli się profesjonalnie, a cena również była do zaakceptowania. Polecam ich usługi każdemu, kto ma problem z niechcianymi gośćmi.
ocena: 5
Gryzonie w piwnicy mojego domu jednorodzinnego na wsi zagościły na dobre, powodując poważne straty w żywności i niszcząc przy okazji część przewodów elektrycznych. Usuwanie gryzoni powierzyłem tym specjalistom wierząc, że poradzą sobie z problemem. Panowie okazali się profesjonalistami i dość szybko poradzili sobie z problemem. Polecam!
Osiedle Zosinek, Legnica
ocena: 5
Najważniejsza, że firma ma profesjonalne środki, które skutecznie eliminują groźne dla naszego zdrowia drobnoustroje. Usługa odkażania przebiegła bez zarzutu, a my jesteśmy już spokojni o swoje zdrowie. Cena również była ok. Polecamy każdemu, komu potrzebna jest pilnie usługa dezynfekcji.
Kłodzko
ocena: 5
Jestem w 100% zadowolony z jakości pracy wykonanej przez panów od DDD. Od razu było widać, że usługi deratyzacyjne świadczą nie od dziś, a ich metody oraz stosowane środki są nie tylko bezpiecznie, ale również przynoszą oczekiwane efekty. Polecam ich na przyszłość, również za niewygórowany cennik usług, który nie uszczuplił mojego domowego budżetu.
Dzierżoniów
ocena: 4
Usługa dekontaminacji przebiegła szybko i odpowiedzialnie, a panowie okazali się osobami sumiennymi i rzetelnymi. Na usługę nie musieliśmy długo czekać, a efekt był natychmiastowy. Wszystko przebiegło bez zarzutów. Polecamy gorąco za profesjonalizm i wysokie umiejętności, a telefon do kontaktu zapisujemy i na pewno będziemy do tych fachowców wracać.
Widawa, Wrocław
ocena: 4
Odrobaczanie mieszkania było koniecznością, ponieważ domowe sposoby nie przyniosły oczekiwanych efektów. Panowie do zadania podeszli odpowiedzialnie, a ich praca przyniosła oczekiwany efekt. Jestem bardzo wdzięczny za tak dobrze wykonane zadanie oraz za cenę, która w mojej ocenie była naprawdę konkurencyjna. Polecam z ręką na sercu każdemu ten zakład DDD.
ocena: 5
Poszukiwaliśmy firmy, która wykonałaby dla nas dezynfekcję pomieszczenia po zmarłym i w końcu trafiliśmy na tych fachowców. Panowie rzetelnie i uczciwie podeszli do zlecenia, które nie zajęło im wiele czasu. Generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze skorzystamy z ich wsparcia w przyszłości.
ocena: 5
Odkażanie wykonane dokładnie, sumiennie i rzetelnie, cena przystępna, a panowie mili, sympatyczni i kulturalni. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy, która przebiegła szybko i bezproblemowo. Panowie zaimponowali nam bogatą wiedzą, którą wykorzystali w praktyce. Dziękujemy i polecamy każdemu, komu zależy na szybko i sprawnie wykonanej usłudze, a numer telefonu do kontaktu pozostawiamy sobie na przyszłość.
Dzierżoniów
ocena: 5
Dezynsekcję jednego z pomieszczeń gospodarczych zleciłem tej ekipie od DDD i muszę przyznać, że z zadania wywiązali się bardzo dobrze. Wszystko wykonali solidnie i rzetelnie, a cena była przystępna. Nie miałem do czego się doczepić. Takich fachowców warto mieć pod ręką. Polecam!
Bielawa
ocena: 5
Usługa ozonowania na terenie naszej posesji przebiegła bez większych problemów - panowie byli świetnie przygotowani, do tego okazali się życzliwymi fachowcami o nienagannej kulturze pracy. Polecamy gorąco ich kompleksowe oraz przystępne cenowo usługi, bo lepszych wykonawców na miejscu nie znajdziecie.
Osiedle Zosinek
ocena: 5
Zwalczaniem mrówek zajmowali się ci panowie i jestem pod wrażeniem efektów ich pracy. Do zadania podeszli sumiennie i rzetelnie je wykonali, a na efekty nie trzeba było zbyt długo czekać. Do tego okazali się świetnymi doradcami, informując, jak zapobiegać tego typu problemom w przyszłości. Polecam, a numer telefonu oczywiście zapisuję.
ocena: 5
Skorzystaliśmy z usług tej firmy deratyzacyjnej, ponieważ w naszym domu pojawiły się szczury. Usunięcie szczurów nie sprawiło tym panom najmniejszych problemów. Polecamy serdecznie ich kompleksowe i przede wszystkim przynoszące efekty usługi, a w razie potrzeby na pewno będziemy jeszcze z nich korzystać.
Ołbin, Wrocław
ocena: 5
Kiedy okazało się, że szerszenie założyły gniazdo w pobliżu naszego mieszkania, nie zwlekaliśmy ani chwili, tylko od razu wezwaliśmy ekipę, której powierzyliśmy usunięcie gniazda szerszeni z naszej posesji. Panowie na miejscu zjawili się przed czasem, wszystko wykonali sumiennie i rzetelnie, a my odetchnęliśmy z ulgą. Polecamy za fachowość i niskie ceny.
ocena: 4
Likwidacją owadów zajęli się dla mnie ci eksperci od DDD, ponieważ dowiedziałem się od znajomej, że to specjaliści z najwyższej półki, którym warto powierzyć tego typu zadanie, a do tego usługi wykonują dość tanio .Jej słowa znalazły potwierdzenia w rzeczywistości - panowie zadanie wykonali solidnie i uczciwie, a cena nie uszczupliła mojego budżetu.
Kłodzko
ocena: 5
Tak dobrze wykonanej pracy jeszcze nie widzieliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonał dla nas ten serwis DDD. Widać, że panowie na odkażaniu powierzchni znają się bardzo dobrze. Praca na miejscu wykonana została w terminie, a panowie usługę wycenili uczciwie. Teraz już zawsze będziemy dzwonić do tych wykonawców, bo innego serwisu nie będziemy już szukać.
Nowy Glinik, Wałbrzych
ocena: 5
Usługi deratyzacyjne w wykonaniu specjalistów od DDD stały na najwyższym poziomie. Nie mam im nic do zarzucenia, chociaż jestem wymagającą osobą. Miałam poważny problem z kretami w ogrodzie, więc postanowiłam skorzystać z ich pomocy i nie zawiodłam się. Zastosowane metody okazały się skuteczne, a ja mogę cieszyć się czystym i zadbanym ogrodem.
ocena: 5
Ze zwalczeniem pluskiew ci panowie poradzili sobie idealnie. Efektem ich pracy było 100% pozbycie się szkodliwych owadów, a także zapewnienie bezpieczeństwa oraz ograniczenie praktycznie do zera negatywnych skutków związanych z wykonanym zabiegiem.? Polecam.
Osiedle Białe Sady
ocena: 5
Usługę dezynsekcji w domu wykonywali dla nas ci panowie od DDD i złego słowa nie możemy powiedzieć na temat ich pracy. Z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, od razu widać było profesjonalizm w działaniu. Zaskoczeniem była dla nas niska cena. Telefon zapisaliśmy i poleciliśmy ich już znajomym!
ocena: 5
Kuna w ogrodzie wyrządziła wiele szkód, dlatego postanowiłem skorzystać z pomocy firmy deratyzacyjnej. Zadzwoniłem do tych specjalistów i nie zawiodłem się. Panowie zwalczaniem kun zajęli się profesjonalnie, wykorzystując w tym celu wyłącznie sprawdzone metody i techniki, które przyniosły oczekiwany efekt. Obawiałem się nieco o cenę, która ostatecznie okazała się przystępna. Polecam serdecznie.
Jelenia Góra
ocena: 4
Jeśli kogoś interesują kompleksowe i profesjonalne usługi dezynsekcji w przystępnej cenie, to z ręką na sercu polecam tego specjalistę. Pan okazał się godnym polecenia fachowcem, który do zadania podszedł odpowiedzialnie i sumiennie, a cena za wykonaną usługę w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Polecam serdecznie, a telefon już dodałem do kontaktów.
SzczawienkoKsiąż
ocena: 5
Usługa dezynfekcji stała na najwyższym poziomie. Fachowcy pojawili się jeszcze tego samego dnia w naszym mieszkaniu, pracę wykonali sumiennie, a cennik mieli bardzo konkurencyjny. Z takim odpowiedzialnym serwisem jeszcze nigdy nie mieliśmy do czynienia. Polecamy.
Świdnica
ocena: 5
Jestem niezwykle zadowolony z jakości usług deratyzacji, jakie wykonywała dla mnie ta firma DDD. Panowie okazali się specjalistami z najwyższej półki - do zadania podeszli odpowiedzialnie, rzetelnie i uczciwie, a cena za ich pracę była naprawdę wygórowana. Polecam z ręką na sercu, a kontakt pozostawiam.
Ołbin
ocena: 5
Szczury to niezwykle inteligentne zwierzęta, dlatego kiedy tylko zauważyłem jednego osobnika biegającego po mieszkaniu, postanowiłem skorzystać z fachowego wsparcia specjalistów od DDD. Zwalczanie szczurów powierzyłem tej firmie deratyzacyjnej i muszę przyznać, że panowie stanęli na wysokości zadania i bez problemu zajęli się problemem. Wszystko przebiegło sprawnie i zakończyło się sukcesem. Polecam.
Nowa Ruda
ocena: 5
Dezynsekcja przeprowadzona przez tego specjalistę z doświadczeniem i umiejętnościami okazała się strzałem w dziesiątkę. Pan do zadania podszedł odpowiedzialnie - umiejętnie dobrał metodę, a następnie zabrał się do pracy, zachowując przy tym obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Polecam znajomym i rodzinie za skuteczność na najwyższym poziomie oraz niewygórowany cennik usług.
ocena: 5
Prusaki w mieszkaniu zaczęły rozprzestrzeniać się błyskawicznie, dlatego postanowiliśmy wezwać firmę DDD. Panowie okazali się prawdziwymi fachowcami - zabieg dezynsekcji wykonali dokładnie i rzetelnie, przestrzegając obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Efekt był natychmiastowy - insekty zniknęły, a my jesteśmy bardzo wdzięczni. Cena również była dobra, jak na okolicę. Polecamy serdecznie!
Jawor
ocena: 5
Problem z gryzoniami w piwnicy chciałem rozwiązać samodzielnie, jednak każda kolejna próba kończyła się fiaskiem. Dopiero dzięki pomocy tych specjalistów problem zniknął. Od razu było widać, że zwalczanie gryzoni to ich codzienna praca. Polecam serdecznie każdemu z podobnym problemem, a telefon oczywiście zapisuję.
Śródmieście
ocena: 5
Usuwaniem pluskiew w moim mieszkaniu zajmowali się ci specjaliści, do których namiary dostałem od znajomej. Nie mogę złego słowa powiedzieć na temat wykonanej przez nich pracy. Od razu było widać, że ci panowie posiadają stosowaną wiedzę i kwalifikacje do wykonywania zabiegów. Numer kontaktowy oczywiście zapisałem, a panów poleciłem już rodzinie i znajomym.
Jelenia Góra
ocena: 5
Ci panowie zwalczaniem gryzoni zajmują się nie od dziś, co doskonale udowodnili, kiedy wezwałem ich do likwidacji myszy i szczurów w moim magazynku z żywnością. Panowie zaimponowali mi swoją wiedzą oraz umiejętnościami, a także znajomością biologii tych szkodników, dzięki czemu szybko osiągnęli zamierzony cel. Polecam każdemu.
Zgorzelec
ocena: 5
Usługa odkażania przebiegła szybko, sprawnie i dokładnie. Panowie okazali się profesjonalistami w każdym calu, którzy doskonale wiedzą jak poradzić sobie z podobnymi problemami. Polecamy wszystkim zainteresowanym z całego serca - teraz w mieszaniu jest sterylnie i bardzo czysto, a my możemy spokojnie spać, bez obaw o własne zdrowie. Telefon przy okazji zapisujemy, by w razie potrzeby mieć do kogo zadzwonić.
Świebodzice
ocena: 5
Odstraszaniem szczurów zajmowali się wezwani przeze mnie specjaliści od deratyzacji i muszę z ręką na sercu przyznać, że zachwyciła mnie jakość ich pracy. Panowie do zadania podeszli niezwykle odpowiedzialnie i sumiennie - od razu po dotarciu na miejsce wiedzieli, jaką metodę wybrać, by skutecznie pozbyć się niechcianych gości. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam każdemu, a numer telefonu do Panów zachowuję.
ocena: 4
Panowie już od pierwszej rozmowy telefonicznej zaskoczyli nas ogromną wiedzą, a także korzystnym cennikiem w porównaniu do konkurencji. Usługa ozonowania pomieszczeń przebiegła szybko i skutecznie, co pomogło w pozbyciu się drobnoustrojów. Polecamy każdemu, komu potrzebna jest pilnie tego typu usługa.
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z usług w wykonaniu tego specjalisty. Bardzo cieszy mnie szybka reakcja i profesjonalne podeście do sprawy, ponadto ekipa wyposażona była w odpowiednie środki - fachowość w każdym calu. Usuwanie gryzoni w mieszkaniu nie sprawiło im najmniejszego problemu. Cena również przystępna. Polecam serdecznie.
ocena: 4
Korzystałam, zleciłam im fumigację i wszystko przebiegło OK.
ocena: 5
Realizacja usługi przebiegła ekspresowo, chodziło o odkażenie z bakterii i wirusów.
ocena: 5
Widać, że firmie zależy na tym, by mieć jak najwięcej zadowolonych klientów! To był słuszny wybór.
ocena: 5
Miałam do osuszenia i dezynfekcji stary magazyn. Wszystko było ok, szybko i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.
ocena: 5
Bardzo polecam – w sumie tanio i generalnie SUPER!
ocena: 5
Warto im zaufać, pracownicy wykwalifikowania, z dużą wiedzą, wszystko wytłumaczą – naprawdę polecam.
ocena: 5
Wszystko było ok, szybko, sprawnie, bez komplikacji.
ocena: 5
Ich usługi realizowane są z wyjątkową dbałością o zadowolenie klienta.
ocena: 5
Pracownicy bardzo mili, można po skończonej pracy nawet z nimi pożartować.
ocena: 5
Fachowcy w 100%!
ocena: 5
Panowie niezwykle mili, pozytywnie nastawieni, problem rozwiązują bardzo szybko.
ocena: 5
Na pierwszy rzut oka widać, że dokładnie wiedzą co robią i mają dużą wiedzę w tym zakresie.
ocena: 5
Już sam kontakt telefoniczny jest rzeczowy i da się odczuć, że zależy im na profesjonalnej obsłudze klienta.
ocena: 5
Bardzo uczciwi ludzie, nie zawiodłem się! I najważniejsze – SKUTECZNI!
ocena: 5
Pan pomógł mi uporać się z jakimiś muszkami, które od kliku dni latały u mnie w mieszkaniu.
ocena: 5
Żeby każda firma miała takie podejście do klientów i działała tak rzetelnie i sprawnie…
ocena: 5
Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, wielokrotnie próbowałam uzyskać pomoc w sprawie szkodników na działce u innych firm, ale nic z tego nie wyszło. A tu?! – nie dość, że usługa zrealizowana była szybko, to jeszcze skutecznie i nie było żadnego problemu!
ocena: 5
Panowie mają odpowiednie środki do pracy, dużą wiedzę, dlatego zawsze wiedzą jak sobie poradzić w danej sytuacji.
ocena: 5
Sama nie poradziłabym sobie z osami, zwłaszcza że mam alergię na nie… Poprosiłam o pomoc tę firmę, bo tylko ją znam w Świebodzicach i słyszałam o niej dużo dobrych opinii. Ja też się nie zawiodłam – osy zniknęły.
ocena: 5
Serwis zajmuje się deratyzacją w mojej firmie. Polecam.
ocena: 5
Dezynfekowali mi pomieszczenie stare, nieużywane, ale za to zawilgotniałe i tak dalej. Teraz jest ok, jestem zadowolona z ich pracy.
ocena: 5
Dałabym im piątkę gdyby lekko obniżyli ceny… A poza tym świetna robota.
ocena: 5
Serwis godny zaufania, naprawdę polecam w walce z różnymi szkodnikami.
ocena: 5
Usługa była bardzo szybko zrealizowana, profesjonalnie, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
ocena: 5
Miałam duży problem z prusakami w domu, mieszkam na wsi, więc jakieś dziwne robactwo czy pająki to norma. Zadzwoniłam, powiedziałam o co chodzi dokładnie i dziś póki co cieszę się, że ich u mnie nie ma!
ocena: 5
Serwis rzetelny, stoi na wysokim poziomie – warto zadzwonić.
ocena: 5
Byłam bardzo sceptycznie nastawiono do tej firmy, bo generalnie mam takie podejście do wszystkich fachowców. Firma jednak okazała się dobrym wyborem, miło mnie zaskoczyła.
ocena: 5
Są po prostu najlepsi, uwielbiam tę firmę!
ocena: 5
Cena nie należała do najniższych, ale opłacało się – inne firmy nie chciały mi pomóc.
ocena: 5
Są bezkonkurencyjni, terminowi i najważniejsze – SKUTECZNI!
ocena: 5
Widać, że zależy im na zadowoleniu i zaufaniu klientów. To naprawdę da się odczuć.
ocena: 5
Mogę polecić innym, może moja opinia komuś się przyda.
ocena: 5
Kot wywąchał myszy w domu i miał rację. Poprosiłam o pomoc firmę Protect – problem zniknął.
ocena: 5
Brzydzę się szczurów. Jak zobaczyłam jednego w domu to uciekłam z krzykiem. Mąż zadzwonił po firmę Protect – fachowcy skuteczni wypędzili go ode mnie.
ocena: 5
Myślałam, że to będzie niewypał, ale firma okazała się strzałem w dziesiątkę!
ocena: 5
Firma Protect to prawdziwy specjalista w walce (akurat w moim przypadku) z bakteriami!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Serwis tymczasowo niedostępny

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502