Predom-Service Andrzej Reutt, Piotr Szypulski
4.9

Naprawa Pralek, Lodówek i Zmywarek Predom-Service Andrzej Reutt, Piotr Szypulski

Lubraniecka 19, 82-300 Elbląg
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

W przypadku popsutej lodówki, zmywarki albo pralki liczy się szybka interwencja. Takie usterki AGD bywają stresujące i całkowicie potrafią sparaliżować życie wszystkich domowników. Naprawa AGD w wykonaniu tej firmy sprawi, że awaria urządzenia zostanie zażegnana szybko oraz sprawnie. Świetne zaplecze techniczne oraz merytoryczne przygotowanie wsparte wieloma latami praktycznego wykonywania zawodu pracujących tutaj fachowców zagwarantuje Ci porządnie przeprowadzoną naprawę. Zadzwoń!

Zakres usług

Serwis AGD

  • Naprawa pralki
  • Naprawa zmywarki
  • Naprawa lodówki
Zasięg
  1. Elbląg
Mapa
Opinie
Ocena:
4.9
8 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Bardzo solidna firma szybka i fachowa naprawa zmywarki. Polecam.
ocena: 5
Bardzo sprawny, uczciwy, dokładny, odpowiedzialny i niezwykle szybki serwis pralkosuszarki, który pomógł mi rozwiązać problem z niesprawnym urządzeniem - już następnego dnia od otrzymania wezwania. Praca przebiegła solidnie, sumiennie i odpowiedzialnie, za co bardzo dziękuję i polecam wszystkim w potrzebie. Cena również stała na przystępnym poziomie.
, Zatorze
ocena: 5
Ten technik okazał się osobą kompetentną i fachową, która o lodówce wie chyba wszystko. Zleciłem mu niedawno naprawę lodówki i miło mnie zaskoczył szybkością, z jaką wykonał pracę oraz skutecznością. Numer telefonu oczywiście pozostawiam i polecam serdecznie.
, Stagniewo
ocena: 5
Lepiej chyba nie mogłem trafić. Potrzebny mi był pilnie serwis lodówki na miejscu, a ci panowie okazali się idealnym wyborem. Punktualny przyjazd, trafna diagnoza i solidnie wykonana usługa, do tego szybka pomoc. Polecam ich przede wszystkim za fachowość, solidność i atrakcyjny cennik usług, który nie odbił się znacząco na moim budżecie. Na pewno jeszcze nieraz do nich wrócę, jeśli tylko będzie taka potrzeba.
, Ogrody
ocena: 5
Zleciłem tym technikom wymianę grzałki w zmywarce, ponieważ sam nie miałem czasu, by zająć się problemem. Okazało się, że panowie oferują serwis zmywarki z dojazdem, co bardzo mnie ucieszyło. Prace w mojej ocenie przebiegły bez zarzutów, chociaż nie ukrywam, że patrzyłem im na ręce, do tego cena okazała się niższa niż na początku zakładaliśmy.
, Wyspa Spichrzów
ocena: 5
Naprawa wykonana została fachowo i szybko.
ocena: 5
Szybko i fachowo panowie wykonali przegląd mojej pralki. Polecam.
ocena: 4
Brak jakichkolwiek zastrzeżeń do pracy technika.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502