Pranie Wykładzin Ząbki

Pranie Dywanów i Tapicerki Domowej Aakon Cezary Gawron
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Chcesz usunąć uciążliwe zabrudzenia na Twoim dywanie lub kanapie? Ekspertem w tym temacie jest bez wątpienia ten serwis, który specjalizuje się w takich usługach jak czyszczenie dywanów, wykładzin i tapicerki domowej. Dzięki swojej fachowej wiedzy, ...
Czyszczenie Dywanów i Tapicerki Services Norbert Gajewski
4.8
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Mój pies pobrudził mi wykładzinę podczas deszczowych dni. Zgłosiłam się do Waszego serwisu w celu czyszczenia wpsomnanej wykładziny. Cieszę się, że to zrobiłam, ponieważ wykładzina wygląda i jest jak nowa, jestem pod wrażeniem wykonywanej usługi, ponieważ z tego co obserwowałam, to technik posiadał nowoczesny sprzęt i detergenty, co także zaplusowało w moich oczach. Dziękuję i oczywiście polecam."
Usługi Porządkowe i Dezynfekcji Bewer Service
4.6
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Witam. Mialem zabrudzoną wykładzinę i postanwoiłem, że zadzwonie do Państwa, by umówić się na spotkanie z serwisantem. Czyszczenie wykładziny w tej firmie było strzałem w dziesiątkę. Wykładzina jest czysta, pachnąca i wygląda jak nowa, nie spodziewałem się aż tak skutecznego efektu. Polecam serdecznie ten serwis. Na pewno skorzystam jeszcze z Państwa usług."
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502