Pranie Wykładzin Wrocław

Usługi Sprzątające oraz Pranie Dywanów i Tapicerek Royalmaids Ilona Hanczaruk
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Dzień dobry państwu. Wybrudzoną wykładzinę zawiozłem do serwisu w piątek bo żona zrobiła na niej plamę od szminki, nie wiem czy jej ta szminka spadła czy co ale była na niej widoczna czerwona plama. Pranie wykładziny poszło szybko bo na następny dzień już mogłem ją odebrać, plama zniknęła. Żona jest zadowolona a to najważniejsze. W tym serwisie nie było też jakoś specjalnie drogo, w innych chciali sobie więcej policzyć za wykonanie usługi."
Wybrane zlecenia

2021-09-02 Jagodno
Szukam, ale nie wiem czy znajdę. Przyrządzając domowej roboty sok z buraków niechcący poplamiłem wykładzinę. Plamy są spore tak samo jak mój kłopot wymagający fachowego podejścia do tematu. Zależy mi na uczciwej cenie i solidnym wykonaniu usługi.

2021-09-01 Widawa, Wrocław
Napiszę prosto z mostu. Ile wyniesie usunięcie plam od farby z wykładziny będącej elementem wyposażenia sypialni? Nigdy nie czyściłem wykładzin, więc potrzebuję pomocy zaufanego i rzetelnego serwisu. Proszę mi kogoś polecić będę wdzięczny.

2021-08-14 Huby
Jestem niestety gapą i to pewnie nigdy się to nie zmieni. Rano, jeszcze niewystarczająco rozbudzona, niosłam szklankę soku z czarnych porzczek i się potknęłam. Sok znalazł się na wykładzinie, teraz mam mnóstwo plam, których nie wiem jak się pozbyć. Potrzebuję specjalisty, który pozbędzie się tych, szpecących wystrój pokoju, plam. Poleci ktoś dobrego fachowca?

2021-08-13 Strachocin , Wrocław
Czy w pobliżu mojego miejsca zamieszkania znajduje się jakiś serwis zajmujący się praniem wykładzin? Przygotowywałam się do wyjścia na domówkę u znajomej z okazji przeprowadzki. Zostało mi tylko pomalować paznokcie lakierem. Podczas malowania strąciłam buteleczkę z lakierem i ten rozlał się na wykładzinę. Pomoże ktoś?

2021-08-13 Sołtysowice, Wrocław
Dzień dobry, szukam dobrego i niezdzierającego z klientow, zakładu, który podejmie się wyczyszczenia brudnej wykładziny w moim domu. Ważne są dla mnie koszty, więc docenię polecenia, które spełnią moje kryteria. Pozdrawiam oczekując na odpowiedź.

2021-08-13 Widawa, Wrocław
Dzień dobry. Wykładzina zabrudzona przez szminkę poszukuję serwisu, który doprowadzi ją do ładu. Być może córka dorwała moje kosmetyki i stąd wzięły się plamy na powierzchni podłogi. Trudno jest mi to ogarnąć jak ma się ogrom rzeczy na głowie. Czy jest jakiś serwis piorący, który podoła zadaniu. Ktoś zna jakiegoś specjalistę?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502