Pranie Wykładzin Białystok

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Sprzątanie w mieście Białystok.
Wybrane zlecenia

2021-09-16 Mickiewicza, Białystok
Jeśli ktoś powie, że można dobrze żyć z teściową to nie uwierzę. Moja zawsze musi coś, moim zdaniem złośliwie, odwalić. Wczoraj podczas obiadu narzekała, że karkówka jest za twarda, a później pod jej krzesłem na wykładzinie zostały plamy od tłuszczu. Chyba w ukryciu nakarmiła mojego psa tym mięsem. Szukam zatem serisu, który zajmie się wypraniem wykładziny, by tłuste plamy zniknęły.

2021-08-24 Bema, Białystok
Przy stanowsiku manicurzystki w naszym salonie podłoga pokryta jest wykładziną. Taka opcja jest bezpieczniejsza od płytek, zwłaszcza przy złej pogodzie. Nie zawsze jesteśmy zadowoleni z czystości po odkurzaniu, więc szukam ekspresowej usługi czyszczenia, zwłaszcza z plam od lakieru do pazkokci. Jaki jest czas realizacji zlecenia?

2021-08-15 Dojlidy, Białystok
Spodziewam się jutro przyjazdu znajomych z czasów studiów. Co roku się spotykamy, tym razem u mnie. Niestety właśnie rozlałam sok jabłkowo-buraczany. W smaku pyszny, kolor też super, a na wykładzinie wygląda tak, że aż mam łzy w oczach. Błagam o pilny przyjazd żeby ktoś usunął te plamy, żeby nie było jutro wstydu.

2021-07-02 Zawady
Czy mogę poprosić o namiary do zakładu zajmującego się praniem zabrudzonej wykładziny? Zależy mi na szybkiej obsłudze, przyjazd, wypranie, zapłata i miłego dnia. Taki mam plan ta tę wykładzinę.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502