Pranie Tapicerki Zamość

Mamy dostępnych 2 specjalistów od czyszczenia tapicerki w Zamościu
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Czyszczenie Dywanów, Tapicerek, Kostki Brukowej i Elewacji Arbor Łukasz Kowalski
4.8
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły

Czyszczenie Dywanów, Tapicerek, Kostki Brukowej i Elewacji Arbor Łukasz Kowalski

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Tapicerki Zamość
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Profesjonalna i solidna firma. Pan do pracy podeszłe odpowiedzialnie, ponadto był bardzo uprzejmy. Pracę wykonał szybko i sumiennie, a cena nie uszczupliła naszego portfela. Pranie wypoczynku przyniosło efekt - teraz nasz zestaw wypoczynkowy wygląda czysto i estetycznie. Polecamy serdecznie kompleksowe usługi tej firmy, telefon do kontaktu zapisujemy i na pewno jeszcze nieraz skorzystamy z jej wsparcia."
Orzeszkowej-Reymonta, Zamość
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Dla Domu, Usługi Elektryczne i Hydrauliczne oraz Naprawy Drzwi Jacek Tarajko
5
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Usługa czyszczenia tapicerki przebiegła szybko, sprawnie i przyniosła oczekiwany efekt. Zeszły nawet uporczywe plamy, o których myśleliśmy, że już zostaną z nami na zawsze. Jesteśmy bardzo zadowoleni nie tylko z jakości pracy, ale również z ceny, która w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Jeszcze raz dziękujemy za solidnie wykonaną pracę i polecamy z czystym sumieniem wszystkim w opałach!"
Powiatowa
Pytania od klientów

10.09.2021
Ile kosztowało by pranie kanapy narożnej 2m/3m

13.08.2021
Poszukuję dobrego fachowca, który zajmuje się praniem tapicerki domowej. Zabrudzenie jest dosyć problematyczne, ponieważ to plama od lakieru do paznokci, którą sama nie jestem w stanie usunąć.

06.08.2021
Zwracam się do państwa z być można drobną prośbą, ale za to bardzo trudną w pozbyciu się sprawą, a dokładnie plamą od szminki. Zaspałam dziś do pracy, musiałam na szybko wykonać makijaż w trakcie jazdy, wypadła mi pomadka, nie zauważyłam tego, usiadłam na nią i nie dość, że pobrudziłam sukienkę, to jeszcze co najgorsze fotel.

16.07.2021
Witam! Jaki termin jest dostępny na wypranie materaca 90/200 oraz 220/200
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502