Pranie Tapicerki Wejherowo

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Wejherowo.
Pytania od klientów

29.09.2021
Jaka cena jest u Was czyszczenia tapicerki domowej skórzanej białej. Mamy plamy od czerwonego wina, muszę się przyznać że z koleżanką troszkę nie uważałyśmy na spotkaniu i rozlało nam się wino podczas dolewania do kieliszków. Bardzo nie ładnie to wygląda z uwagi, że kanapa jest biała. Muszę się tym zająć dość pilnie, bo mój mąż jest bardzo zły na to.

11.09.2021
Pranie fotela też wchodzi w skład Waszej ofery? Nie znalazłam takiej informacji akurat na stronie. Można do Was zawieźć taki fotel? Nie jest on jakiś wielkich rozmiarów. Mamy poplamiona tapicerkę welurową od pieska naszego i sami nie możemy się pozbyć tych plam. Jaki to jest mniej więcej koszt na jaki trzeba się przygotować?

06.07.2021
Potrzebuję fachowy, wykwalifikowany serwis, który zna się na czyszczeniu nawet najbardziej skomplikowanych tkanin. Nie pamiętam dokładnie z czego jest zrobiony mój wypoczynek, ale bardzo pilnie trzeba go wyczyścić bo to wstyd przecież. Malowałam sobie paznokcie u stóp i złapał mnie w pewnym momencie taki skurcz w nodze że dosłownie wykopałam otwartą buteleczkę na kanape i zrobiła się plama od lakieru.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063