Pranie Tapicerki Wejherowo

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Sprzątanie w mieście Wejherowo.
Wybrane zlecenia

2021-09-29 Wejherowo
Jaka cena jest u Was czyszczenia tapicerki domowej skórzanej białej. Mamy plamy od czerwonego wina, muszę się przyznać że z koleżanką troszkę nie uważałyśmy na spotkaniu i rozlało nam się wino podczas dolewania do kieliszków. Bardzo nie ładnie to wygląda z uwagi, że kanapa jest biała. Muszę się tym zająć dość pilnie, bo mój mąż jest bardzo zły na to.

2021-09-11 Wejherowo
Pranie fotela też wchodzi w skład Waszej ofery? Nie znalazłam takiej informacji akurat na stronie. Można do Was zawieźć taki fotel? Nie jest on jakiś wielkich rozmiarów. Mamy poplamiona tapicerkę welurową od pieska naszego i sami nie możemy się pozbyć tych plam. Jaki to jest mniej więcej koszt na jaki trzeba się przygotować?

2021-07-06 Dzielnica Zachodnia, Wejherowo
Potrzebuję fachowy, wykwalifikowany serwis, który zna się na czyszczeniu nawet najbardziej skomplikowanych tkanin. Nie pamiętam dokładnie z czego jest zrobiony mój wypoczynek, ale bardzo pilnie trzeba go wyczyścić bo to wstyd przecież. Malowałam sobie paznokcie u stóp i złapał mnie w pewnym momencie taki skurcz w nodze że dosłownie wykopałam otwartą buteleczkę na kanape i zrobiła się plama od lakieru.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502