Pranie Tapicerki Wejherowo

CLEANMASTER Car & Home to firma o szerokim spektrum działania. Skutecznie usuwamy zabrudzenia z wielu powierzchni, takich jak kostka brukowa, elewacja, dywany, tapicerka, okna i inne! Nasi pracownicy skutecznie usuwają każdą plamę, pleść czy nieprzyjemny zapach. Solidnie, terminowo i w dobrej cenie!

SHINY SHARK BARTOSZ MROŻEK

Pranie Tapicerki Wejherowo
Potrzebny jest Ci serwis, który skutecznie wyczyści Twój dywan, sofę albo tapicerkę w samochodzie? Skontaktuj się z nami, jeśli zależy Ci na profesjonalnie wykonanej usłudze. Dokładność, terminowość i konkurencyjne ceny to cechy, jakimi może poszczycić się firma Shiny Shark.
Wybrane zlecenia

Osiedle Ściegiennego
Potrzebuję fachowy, wykwalifikowany serwis, który zna się na czyszczeniu nawet najbardziej skomplikowanych tkanin. Nie pamiętam dokładnie z czego jest zrobiony mój wypoczynek, ale bardzo pilnie trzeba go wyczyścić bo to wstyd przecież. Malowałam sobie paznokcie u stóp i złapał mnie w pewnym momencie taki skurcz w nodze że dosłownie wykopałam otwartą buteleczkę na kanape i zrobiła się plama od lakieru.

Śmiechowo
Dzień dobry. Mam pytanie. Ile wyniesie czyszczenie tapicerki samochodowej. Byłam dzisiaj na zakupach i położyłam siatki na tylnym siedzeniu. Niestety pękł mi karton od mleka i wszystko wylało się na siedzenie. Tapicerka jest strasznie brudna i to mleko zaczyna brzydko pachnieć. Kiedy byście mogli zająć się czyszczeniem?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502