Pranie Tapicerki Tarnów

Czyszczenie Tapicerki Samochodowej Alfa Marzena Grzybowska
5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi prania kanapy w wykonaniu tej firmy. Panowie do pracy podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, usługa nie zajęła im niewiele czasu, a kanapa prezentuje się rewelacyjnie. Dziękujemy za fachowo wykonaną pracę."
Zielone, Tarnów
Wybrane zlecenia

2021-07-23 Mościce, Tarnów
Podczas wykonywania mojego dzisiejszego makijażu, z ręki wyślizgnęła mi się czerwona szminka i wylądowała na tapicerce jednego z foteli. Powstała z tego mała plama. Czytałam na opakowaniu szminki jest napisane że jest wodoodporna i nie wiem jak się tego pozbyć. Czyszczą państwo tapicerki od ręki ?

2021-07-14 Legionów
Od tygodnia jestem właścicielem małego szczeniaczka, uczę go wychodzenia na dwór. Niestety jest jeszcze zbyt mały i nie sygnalizuje mi swoich potrzeb. Dziś stało się tak że pobrudził mi tapicerkę bo nasikał na sam środek kanapy. Piorą państwo tapicerkę domową z dojazdem do klienta?

2021-07-03 Mościce, Tarnów
Dzień dobry. Wczoraj podczas małej imprezy urodzinowej u mnie w domu jeden z gości nieumyślnie wylał swojego drinka na nasz wypoczynek. Dziś rano sprawdziłam jak to wygląda i jest też sporo innych plam, ogólnie cała tapicerka jest brudna. Potrzebuję skorzystać z usług firmy, która czyści tapicerki.

2021-06-02 Zielone
Pilne! Chciałabym zamówić serwis do prania kanapy, chciałam się sama tym zająć jednak nie udało mi się i tapicerka jest niedomyta a użyłam bardzo dobrego środka piorącego. Zależy mi by państwo wyprali ją do piątku ponieważ w sobotę mam gości do tego czasu kanapa musi być już czysta.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502