Pranie Tapicerki Suwałki

Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Paweł Trocki
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z praniem foteli panowie poradzili sobie znakomicie. Praca wykonana została w bardzo krótkim czasie, a panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie. Generalnie nie mieliśmy do czego się doczepić, chociaż cena mogła być niższa."
Wybrane zlecenia

Osiedle Kolejowe
Poszukuję fachowców, którzy znają się bardzo dobrze na praniu foteli, które są obite materiałem welurowym VIC. Czy macie kogoś takiego w swojej bazie? Tapicerka została wybrudzona od bliżej nieokreślonego jedzenia, ponieważ to nie ja jestem sprawcą, a nikt się nie chce przyznać z rodziny Plama jest na podłokietniku oraz na oparciu w jego dolnej części. Pomożecie?

Osiedle Niepodległości
Witam serdecznie, chciałbym skorzystać z usługi prania tapicerki w moim mieście. Czy macie serwis który wykonuje coś takiego? Zależy mi żeby usługa była wykonana u mnie na miejscu w domu, ponieważ nie dam rady tego fotela wynieść za bardzo. Problem jest taki, że dzieciaki ostatnio po spacerze, nie wiem czemu, co im odbiło, ale wleciały w tych kaloszach do domu i wszędzie biegały. Są teraz plamy od błota
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502