Pranie Tapicerki Nysa

Usługi Porządkowe oraz Zakład DDD S.O.S. Sylwia Szczepanik
4.8
Liczba opinii: 35
Sprawdź szczegóły

Usługi Porządkowe oraz Zakład DDD S.O.S. Sylwia Szczepanik

Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Pranie Tapicerki Nysa
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Nasza kanapa była nie dość, że poplamiona, to jeszcze nieprzyjemnie pachniała po ostatniej wizycie gości z psem. Na szczęście trafiliśmy na tą firmą, która w ofercie miała również czyszczenie kanapy. Praca przybiegła szybko, a siedzisko wygląda teraz jak nowe. Polecamy gorąco wszystkim z podobnymi problemami, numer telefonu zapisujemy!!!"
Nysa
Pytania od klientów

03.09.2021
Dobry wieczór. Poszukuję firmy, ktora pierze tapicerki, a na usługę nie czeka się za długo. Szukam infromacji na temat ceny wyczyszczenia tapicerki, którą pobrudzily moje dzieci pisakami. Niestety nie poradzilam sobie z likwidacją plamy na własną rękę. W jakiej cenie będzie zamówienie profesjonalnej uslugi w Waszym serwisie?

27.08.2021
Dzien dobry państwu. Czy mogę tu zgłosić pobrudzoną tapicerkę? Na mojej kanapie pojawiła się plama od soku. Kanapa jest jasna, a plama bardzo rzuca się w oczy. W jakiej cenie będzie pranie tapicerki? Jakich metod używacie do czyszczenia? Chciałabym zamówić usługę prania tapicerki z gwarancją, że czyszczenie nie zniszczy materiału, z którego wykonano kanapę. W jakim czasie można umówić się na usługę?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502