Pranie Tapicerki Nysa

Usługi Porządkowe oraz Zakład DDD S.O.S. Sylwia Szczepanik
4.8
Liczba opinii: 35
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Nasza kanapa była nie dość, że poplamiona, to jeszcze nieprzyjemnie pachniała po ostatniej wizycie gości z psem. Na szczęście trafiliśmy na tą firmą, która w ofercie miała również czyszczenie kanapy. Praca przybiegła szybko, a siedzisko wygląda teraz jak nowe. Polecamy gorąco wszystkim z podobnymi problemami, numer telefonu zapisujemy!!!"
Nysa
Pranie Tapicerki Samochodowej AutoSpa Łukasz Broda
5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa była pilna, a panowie nie mieli problemu z dotarciem na miejsce jeszcze tego samego dnia. Praca nie kosztowała nas majątku, za to wykonanie było świetne. Czyszczenie wypoczynku przyniosło zamierzony efekt, a pan był przy tym miły i uprzejmy oraz kulturalny. Polecamy gorąco za sprawnie wykonaną pracę i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy ze wsparcia tego wykonawcy."
Nysa
Wybrane zlecenia

2021-09-03 Nysa
Dobry wieczór. Poszukuję firmy, ktora pierze tapicerki, a na usługę nie czeka się za długo. Szukam infromacji na temat ceny wyczyszczenia tapicerki, którą pobrudzily moje dzieci pisakami. Niestety nie poradzilam sobie z likwidacją plamy na własną rękę. W jakiej cenie będzie zamówienie profesjonalnej uslugi w Waszym serwisie?

2021-08-27 Nysa
Dzien dobry państwu. Czy mogę tu zgłosić pobrudzoną tapicerkę? Na mojej kanapie pojawiła się plama od soku. Kanapa jest jasna, a plama bardzo rzuca się w oczy. W jakiej cenie będzie pranie tapicerki? Jakich metod używacie do czyszczenia? Chciałabym zamówić usługę prania tapicerki z gwarancją, że czyszczenie nie zniszczy materiału, z którego wykonano kanapę. W jakim czasie można umówić się na usługę?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502