Pranie Tapicerki Gdańsk

Arkadiusz Wiński

Pranie Tapicerki Gdańsk
Działalność naszego serwisu to specjalistyczne działania związane z profesjonalnym usuwaniem plam z każdej nawierzchni. Nawet najcięższe zabrudzenia, które powstały na Twoim dywanie, wykładzinie lub tapicerce, zarówno domowej jak i samochodowej, usuniemy

Usługi Sprzątania Artur Kędzierski

Pranie Tapicerki Gdańsk
Pranie dywanów, czyszczenie tapicerki domowej i samochodowej – w tym zakresie jestem specjalistą! Określić mnie można mianem pogromcy brudu! Indywidualne podejście do każdego klienta, a także profesjonalizm i rzetelność wyróżniają mnie na rynku.

Tomasz Tywoniuk

Pranie Tapicerki Gdańsk
Dezynfekcja Szukasz rzetelnej firmy, która przeprowadzi ozonowanie w twoim mieszkaniu? Dobrze trafiłeś! Firma Tywoniuk to specjaliści w tej dziedzinie. Z łatwością pozbędą się zapachu psa, papierosów oraz innych nieprzyjemnych woni, dzięki czemu
CLEANMASTER Car & Home to firma o szerokim spektrum działania. Skutecznie usuwamy zabrudzenia z wielu powierzchni, takich jak kostka brukowa, elewacja, dywany, tapicerka, okna i inne! Nasi pracownicy skutecznie usuwają każdą plamę, pleść czy nieprzyjemny zapach. Solidnie, terminowo i w dobrej cenie!

SHINY SHARK BARTOSZ MROŻEK

Pranie Tapicerki Gdańsk
Potrzebny jest Ci serwis, który skutecznie wyczyści Twój dywan, sofę albo tapicerkę w samochodzie? Skontaktuj się z nami, jeśli zależy Ci na profesjonalnie wykonanej usłudze. Dokładność, terminowość i konkurencyjne ceny to cechy, jakimi może poszczycić się firma Shiny Shark.
Wybrane zlecenia

Młyniska, Gdańsk
Jakiś czas temu otworzyliśmy bar szybkiej obsługi dla okolicznych mieszkańców. Optymistycznie nastawieni na sukces wyposażyliśmy nasz lokal od deski deski. Niby niewielki, lecz pewnie i tak spotka się ze sporym zainteresowaniem. Podczas spożywania posiłku z kebaba wyciekł tłuszcz, który następnie poplamił kanapę. Plama od tłuszczu rzuca się w oczy więc niezbędne jest czyszczenie tapicerki. Polecicie kogoś?

Jasień
Zbliżała się wyprzedaż garażowa czyli okazja do pozbycia się niechcianych mebli zalegających w piwnicy. Znaleźliśmynaszą starą kanapę przykrytą po brzegi prześcieradłem. Z trudem wystawiliśmy ją przed dom. Po zdjęciu prześcieradła zastaliśmy nieczystą tapicerkę. Czy jest ktoś chętny do pomocy przy praniu tapicerki nim zjawi się po nią kupiec? Jaka jest cena takiej usługi?

Piecki-Migowo
Jako pani w podeszłym wieku posiadająca dom z ogrodem mam pewien problem. Mianowicie piesek prosił mnie o wyjście na zewnątrz więc wpuściłam go do ogrodu. Zaczęło padać. Psiak wrócił cały brudny. Chciał się otrzepać kiedy to uczynił pobrudził mi tapicerkę. Zależy mi na szybkiej pomocy żeby zdążyć przed jutrzejszymi odwiedzinami wnuków. Mebel do prania mąż może przywieźć do zakładu.

Wzgórze Mickiewicza, Gdańsk
Czy znajdę w poblizu sprawdzony serwis czyszczący tapicerowane meble praz materace? Na kanapie jest kilka plam do usunięcia (głównie od owoców), a materace należałoby porządnie odkurzyć (mają też plamę po jogurcie wiśniowym) . Proszę o polecenie dobrych fachowców, którzy dojadą do domu klienta.

Wyspa Sobieszewska
Jestem dumnym ojcem dwóch nastoletnich córek. Żona na wiele im pozwala, ostanio zaczęły się malować, chociaż ja nie uważam żeby makijaż w tak młodym wieku był im potrzebny. Niefrtunnie podczas jednego z ich posiedzeń na manicure i pedicure dorobiłem się plamy na jasnej kanapie od bordowego lakieru do paznokci. Jakie są koszty wyprania tapicerowanych mebli?

Wzgórze Mickiewicza, Gdańsk
Wczoraj narzeczona skończyła 30 lat więc postanowiłem urządzić dla niej małą imprezę niespodziankę. Zaprosiłem kilka jej nabliższych przyjaciółek, które znają się na dobrej zabawie. Dziewczyny tak balowały, że teraz jestem zmuszony zamówić ekipę, która zajmie się praniem wypoczynku żeby przede wszystkim usunąć plamy od czerwonego wina. Szukam dobrego serwisu, który mnie poratuje za dobrą cenę.

Dzielnice Gdańska, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Chełm
 2. Przymorze Wielkie
 3. Śródmieście
 4. Wrzeszcz Dolny
 5. Piecki-Migowo
 6. Wrzeszcz Górny
 7. Żabianka
 8. Oliwa
 9. Orunia
 10. Przymorze Małe
 11. Osowa
 12. Siedlce
 13. Zaspa Młyniec
 14. Brzeźno
 15. Zaspa-Rozstaje
 16. Stogi
 17. Jasień
 18. Suchanino
 19. Nowy Port
 20. Kokoszki
 21. Brętowo
 22. Matarnia
 23. Strzyża
 24. Aniołki
 25. Przeróbka
 26. VII Dwór
 27. Wyspa Sobieszewska
 28. Olszynka
 29. Młyniska
 30. Wzgórze Mickiewicza
 31. Krakowiec-Górki Zachodnie
 32. Rudniki
 33. Letnica

Nie każdy zdaje sobie sprawę, jak istotne jest usuwanie roztoczy z dywanów. Jeśli zobaczysz je w dużym powiększeniu od razu zaczniesz bardziej dbać o porządek w swoim domu. Roztocza kurzu, a także inne drobnoustroje – bakterie czy pleśń są niebezpiecznymi alergenami, dlatego systematyczne sprzątanie to konieczność. Niestety zwyczajny, prosty odkurzacz to zdecydowanie za mało – kilka razy w roku warto zgłosić się do profesjonalistów, którzy szybko i sprawnie wyczyszczą wszystkie wskazane powierzchnie.

Warto pamiętać, że gruntowne pranie dywanu powinno odbywać się w podobnych odstępach czasu, nie mniej niż dwa razy w roku. Najlepsze efekty przyniesie czyszczenie wykonane przez rzetelną firmę, która dzięki wiedzy i korzystaniu ze specjalistycznych sprzętów doprowadzi dywany do pożądanego stanu.

Utrzymanie wykładziny w odpowiednej kondycji nie jest łatwym zadaniem. W związku z tym, że zajmuje całą powierzchnię pomieszczenia, powinieneś pamiętać o jej dokładnym odświeżaniu. Z racji, że wykładzina nie jest wynoszona na zewnątrz, firma świadcząca usługi piorące wykona to zlecenie u Ciebie w domu.

Pranie dywanów zawsze powinno odbywać się z użyciem specjalistycznych środków i sprzętów. Niezbędna będzie również wiedza na temat produktów, z których wykonuje się dywany czy obicia mebli. Szczególną ostrożność powinno się zachować w przypadku mebli skórzanych. Surowiec ten powinno czyścić się z użyciem środków, które pochodzą ze sprawdzonych źródeł.

Czyszczenie mebli tapicerowanych powierz specjalistom – dzięki temu zyskujesz pewność, że czynności te zostaną profesjonalnie wykonywane, a sofa czy krzesło odzyska dawno utraconą świeżość. Dokładne wyczyszczenie foteli, czy łóżek może sprawić nie lada problem, dlatego nie warto samodzielnie podejmować się tego typu czynnościom. Specjalistyczne zabiegi usuną uporczywe plamy, z którymi od dawna nie mogłeś sobie poradzić.

Zwierzęta, które przebywają w domu, każdego dnia pozostawiają na podłogach czy tapicerkach sporą ilość sierści. Obecność psów oraz kotów wyczuwalna jest już chwilę po wejściu do mieszkania. Konieczne jest w takim przypadku usunięcie uporczywych zapachów z tapicerki. Zadanie to nie będzie stanowiło problemu dla firmy posiadającej odpowiedni sprzęt. Podczas telefonicznej rozmowy z pracownikiem zakładu sprzątającego dopytaj o taką możliwość.

Po wykonaniu czyszczenia mebli skórzanych warto zadbać o impregnację tapicerki. Dzięki tym procesom będziesz mógł dłużej z nich korzystać. Jeśli meble wyglądają na wysłużone, warto dokonać renowacji skóry. Dzięki wiedzy i doświadczeniu specjalistów możesz mieć pewność, że odzyskają dawną świetność.

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć profesjonalny zakład oferujący pranie tapicerki, czyszczenie łóżka, czy parową dezynfekcję wykładzin? Zgłoś się do Pracoludka, który zrzesza tylko i wyłącznie sprawdzone firmy z Twojego miasta lub okolicy. Termin i koszt uzgodnisz bezpośrednio z pracownikiem, który skontaktuje się z Tobą w możliwie jak najkrótszym czasie. 

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502