Pranie Tapicerki Gdańsk

Płatność kartą
Poszukujesz profesjonalnego serwisu, który doprowadzi wnętrza Twojego mieszkania do błysku? Dla tych fachowców nie ma rzeczy niemożliwych! Zajmują się między innymi gruntownym czyszczeniem i praniem dywanów, wykładzin, usuwaniem różnego rodzaju ...
Wybrane zlecenia

2021-08-25 Siedlce, Gdańsk
Zbliżała się wyprzedaż garażowa czyli okazja do pozbycia się niechcianych mebli zalegających w piwnicy. Znaleźliśmynaszą starą kanapę przykrytą po brzegi prześcieradłem. Z trudem wystawiliśmy ją przed dom. Po zdjęciu prześcieradła zastaliśmy nieczystą tapicerkę. Czy jest ktoś chętny do pomocy przy praniu tapicerki nim zjawi się po nią kupiec? Jaka jest cena takiej usługi?

2021-08-13 Wzgórze Mickiewicza, Gdańsk
Jako pani w podeszłym wieku posiadająca dom z ogrodem mam pewien problem. Mianowicie piesek prosił mnie o wyjście na zewnątrz więc wpuściłam go do ogrodu. Zaczęło padać. Psiak wrócił cały brudny. Chciał się otrzepać kiedy to uczynił pobrudził mi tapicerkę. Zależy mi na szybkiej pomocy żeby zdążyć przed jutrzejszymi odwiedzinami wnuków. Mebel do prania mąż może przywieźć do zakładu.

2021-08-05 Brętowo, Gdańsk
Czy znajdę w poblizu sprawdzony serwis czyszczący tapicerowane meble praz materace? Na kanapie jest kilka plam do usunięcia (głównie od owoców), a materace należałoby porządnie odkurzyć (mają też plamę po jogurcie wiśniowym) . Proszę o polecenie dobrych fachowców, którzy dojadą do domu klienta.

2021-07-30 Wrzeszcz, Gdańsk
Wczoraj narzeczona skończyła 30 lat więc postanowiłem urządzić dla niej małą imprezę niespodziankę. Zaprosiłem kilka jej nabliższych przyjaciółek, które znają się na dobrej zabawie. Dziewczyny tak balowały, że teraz jestem zmuszony zamówić ekipę, która zajmie się praniem wypoczynku żeby przede wszystkim usunąć plamy od czerwonego wina. Szukam dobrego serwisu, który mnie poratuje za dobrą cenę.

2021-07-29 Letnica, Gdańsk
Jestem dumnym ojcem dwóch nastoletnich córek. Żona na wiele im pozwala, ostanio zaczęły się malować, chociaż ja nie uważam żeby makijaż w tak młodym wieku był im potrzebny. Niefrtunnie podczas jednego z ich posiedzeń na manicure i pedicure dorobiłem się plamy na jasnej kanapie od bordowego lakieru do paznokci. Jakie są koszty wyprania tapicerowanych mebli?

2021-07-06 Krakowiec, Gdańsk
Jakiś czas temu otworzyliśmy bar szybkiej obsługi dla okolicznych mieszkańców. Optymistycznie nastawieni na sukces wyposażyliśmy nasz lokal od deski deski. Niby niewielki, lecz pewnie i tak spotka się ze sporym zainteresowaniem. Podczas spożywania posiłku z kebaba wyciekł tłuszcz, który następnie poplamił kanapę. Plama od tłuszczu rzuca się w oczy więc niezbędne jest czyszczenie tapicerki. Polecicie kogoś?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502