Pranie Tapicerki Białystok

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Sprzątanie w mieście Białystok.
Podobne usługi
Pytania od klientów

26.08.2021
Zbliżało się słoneczne popołudnie i naszło mnie na wędkowanie. Kiedy wróciłem z połowu moje gumiaki były całe w błocie. Chyba wziąłem za duży rozmach bo tapicerka na krześle jest cała brudna. Czy w pobliżu znajduje się fachowiec, który zdoła mi pomóc?

20.08.2021
Razem z kumplami oglądaliśmy u mnie transmisję meczu piłki nożnej naszej reprezentacji w tv. Było kilka wartkich akcji, zwłaszcza gdy nasi stracili gola. Kolega nie wytrzymał napięcia, zrzucił kilka rzeczy ze stolika, czego skutkiem jest wybrudzona tapicerka na sofie, którą kupiła narzeczona. Muszę się prędko pozbyć plam od: soku porzeczkowego, pomidorowej salsy do nachosów i guacamole. Kwiaty na przeprosiny dla ukochanej kupiłem, teraz potrzebuję ratunku w czyszczeniu mebli!

07.07.2021
Witam, czy zajmują się Państwo praniem tapicerki w swoim zakadzie? Chciałbym przywieźć 6 krzeseł, które pożyczyliśmy na komunię syna od sąsiadów, a niestety uległy zabrudzeniu przez dzieci. Zależy nam na dokładnym wykonaniu zlecenia żeby stosunki z sąsiadami pozostały nienaruszone jak do tej pory. Jakie są terminy wykonania usługi? Zależy nam na czasie.

13.06.2021
Ciocia pozbywa się kilku stylowych, choć już wiekowych mebli. Mówi, że są brudne i zakurzone, więc nawet nie ma skrupułów by je wyrzucić. Postanowiłam przygarnąć najciekawsze okazy, dlatego potrzebuję fachowców, którzy wypiorą porządnie moje nowe stare meble i usuną z nich plamy. Proszę o namiary do sprawdzonych serwisów.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502