Pranie Tapicerki Samochodowej Zielona Góra

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Sprzątanie w mieście Zielona Góra.
Wybrane zlecenia

2021-07-31 Cegielnia, Zielona Góra
Czy wykonują państwo pranie tapicerki samochodowej z dojazdem do klienta? Mam w aucie tapicerkę, która jest cała materiałowa i stało się coś strasznego podczas podróży z psem do weterynarza nasz mały szczeniak nasikał na tylną kanapę.

2021-07-10 Chynów, Zielona Góra
Witam dzieci pobrudziły mi tapicerkę pomocy!. Moje dzieci podczas gdy byłam w domu zakradły się do garażu i weszły do mojego auta. Postanowiły że zrobią mi prezent na urodziny i na tapicerce skórzanej ponaklejały naklejki. Gdy weszłam do garażu i zobaczylam auto to byłam w szoku, gdy próbowałam odkleić jedną z naklejek na tapicerce powstał ślad od kleju. Pomogą mi państwo i wyczyszczą moją tapicerkę?

2021-07-05 Raculka, Zielona Góra
Chcię zamówić pranie mojej tapicerki samochodowej, jakie są u was terminy? Tapicerka jest wybrudzona tylko w jednym miejscu bo na siedzeniu córka wylała jogurt pitny, mała plama ale jednak mi przeszkadza i chcę się jej pozbyć.

2021-07-02 Raculka, Zielona Góra
Szukam jakiegoś specjalisty od prania tapicerek samochodowych, bo chciałabym się umówić na czyszczenie. Tapicerka zabrudzona jest głównie od sierści mojego psa. Chciałabym ją trochę odświeżyć.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502