Pranie Tapicerki Samochodowej Zielona Góra

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Zielona Góra.
Pytania od klientów

31.07.2021
Czy wykonują państwo pranie tapicerki samochodowej z dojazdem do klienta? Mam w aucie tapicerkę, która jest cała materiałowa i stało się coś strasznego podczas podróży z psem do weterynarza nasz mały szczeniak nasikał na tylną kanapę.

10.07.2021
Witam dzieci pobrudziły mi tapicerkę pomocy!. Moje dzieci podczas gdy byłam w domu zakradły się do garażu i weszły do mojego auta. Postanowiły że zrobią mi prezent na urodziny i na tapicerce skórzanej ponaklejały naklejki. Gdy weszłam do garażu i zobaczylam auto to byłam w szoku, gdy próbowałam odkleić jedną z naklejek na tapicerce powstał ślad od kleju. Pomogą mi państwo i wyczyszczą moją tapicerkę?

05.07.2021
Chcię zamówić pranie mojej tapicerki samochodowej, jakie są u was terminy? Tapicerka jest wybrudzona tylko w jednym miejscu bo na siedzeniu córka wylała jogurt pitny, mała plama ale jednak mi przeszkadza i chcę się jej pozbyć.

02.07.2021
Szukam jakiegoś specjalisty od prania tapicerek samochodowych, bo chciałabym się umówić na czyszczenie. Tapicerka zabrudzona jest głównie od sierści mojego psa. Chciałabym ją trochę odświeżyć.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063