Pranie Tapicerki Samochodowej Wrocław

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Sprzątające oraz Pranie Dywanów i Tapicerek Royalmaids Ilona Hanczaruk
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi Sprzątające oraz Pranie Dywanów i Tapicerek Royalmaids Ilona Hanczaruk

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Tapicerki Samochodowej Wrocław
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Kompleksowe usługi sprzątające dla klientów indywidualnych oraz małych i dużych firm. Fachowcy z tej firmy zadbają o porządek w Twoim mieszkaniu, biurze, a także w innych budynkach użyteczności publicznej. Nie masz czasu na porządki, a może ...
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Porządkowe Czysta Sprawa Agnieszka Roszko Sprawdź szczegóły

Usługi Porządkowe Czysta Sprawa Agnieszka Roszko

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Tapicerki Samochodowej Wrocław
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Płatność kartą
Meblom, na których widać upływ czasu, warto dać tzw. „drugie życie” – nawet spore zabrudzenia można skutecznie usunąć, wystarczy znaleźć odpowiednich specjalistów. Ta firma jest serwisem z wieloletnim doświadczeniem i mnóstwem ...
Podobne usługi
Pytania od klientów

19.09.2021
Chciałabym dopytać, ile kosztowałaby usługa prania tapicerki samochodowej w Państwa firmie? Mam plamy od błota, które nie chcą zejść, dodatkowo tapicerka jest zamszowa, co utrudnia zadanie jeszcze bardziej. Nie sprostałam problemowi sama, dlatego wołam o pomoc, mam nadzieję, że z Państwa serwisem uda mi się zwlaczyć te plamy.

27.08.2021
Pomóżcie mi proszę! Mam kochanego pieska. Wczoraj po ulewach w mojej okolicy mój pies pobrudził mi tapicerkę w samochodzie. Podczas spaceru w lesie napotkała nas ta nieszczęsna ulewa. I gdzie ja miałam wziąć mojego psiaka? Czy jest możliwość zamówienia fachowca w Państwa serwisie na jutro? Ile kosztowałaby taka usługa? Jak długo trzeba czekać na serwisanta? Czekam na odpowiedź wszystkich moich pytań i mam nadzieję, że znajdą Państwo zrozumienie w mojej sprawie.

23.08.2021
Potrzebuję fachowca, który podjąłby się prania niedomytej tapicerki w moim samochodzie. Samochód ma już kilka lat, ma swoje lata i chciałbym go nieco odnowić. Czy jest możliwość wykonania takiej usługi przez Państwa? Jak długo trzeba czekać na usługę? Jaki jest koszt takiej usługi w Państwa serwisie? Czekam na odpowiedź z Państwa firmy. Słyszałem, że jesteście dobrym serwisem.

17.08.2021
Dzień dobry, piszę z problemem, byłam z mężem na zakupach, bo przygotowujemy kolację z okazji poznania chłopaka córki. Podczas pakowania zakupów do samochodu stłukł nam się słoik z ogórkami i 2 butelki czerownego wina. Pomijam już zapach, który teraz panuje w aucie, ale przede wszystkim szukam serwisu, który zajmuje się czyszczeniem tapicerki samochodowej abyśy mogli szybko pozbyć się plam od wina.

08.08.2021
Kłaniam się. Jestem mechanikiem samochodowym i często zdarza się, że w moim samochodzie muszę przewieźć jakieś części. Wczoraj zauwazyłem, że pojawiłą się jakaś plama od smaru. Szkoda mi tej tapicerki, więc chciałbym, aby technik podjął się skutecznego prania mojej tapicerki samochodowej. Czy z Państwa serwisem jest taka możliwość?

17.07.2021
Poszukuję fachowca w okolicy, który podjąłby się prania fotela w moim samochodzie. Sprawa jest o tyle trudna, że tapicerka jest welurowa i bardzo ciężko jest usunąć z niej plamy od błota. Próbowałem już chyba wszystkiego. Nie wiem co robić. Czy Wasz serwis pomoże mi uporać się z problemem? Czy cennik mnie nie zaskoczy? Proszę o pomoc.

04.07.2021
Szukam serwisanta, który podjąłby się prania tapicerki z dojazdem do klienta. Moje małe dzieci pobrudziły tapicerkę flamastrami i farbami. Próbowałam zmyć to detergentami, natomiast nic to nie dało. Ile kosztowałaby taka usługa? Jaki byłby czas oczekiwania na fachowca? Zależy mi na czasie, ponieważ nie chcę, by ślady pozostąły na tapicerce.

10.06.2021
To był bardzo zły dzień. Pracuję jako dostawca środków czystości. Podczas podróży natrafiłem na dziurawą drogę niczym szwajcarski ser. Tak trzęsło samochodem, że aż mi się wszystko rozlało. Tapicerka zarówno w bagażniku jak i na tylnym siedzeniu jest strasznie poplamiona. Boję się, że od rozlanych chemikaliów wpomniane tapicerki się uszkodzą. Szukam tą drogą kogoś znającego temat i potrafiącego wyprać tapicerkę nie naruszając jej stanu.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502