Pranie Tapicerki Samochodowej Tarnów

Mamy dostępnego jednego specjalistę od czyszczenia tapicerki samochodowej w Tarnowie
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Czyszczenie Tapicerki Samochodowej Alfa Marzena Grzybowska
5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły

Czyszczenie Tapicerki Samochodowej Alfa Marzena Grzybowska

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Płatność kartą Darmowa diagnoza
Pranie Tapicerki Samochodowej Tarnów
Sprawdź szczegóły
Szukasz rzetelnego specjalisty, który doprowadzi Twoją tapicerkę samochodową do porządku? Jesteś w dobrym miejscu! Jeśli nie przepadasz za praniem i czyszczeniem, postaw na fachowca, który się w tym specjalizuje. Specjaliści wiedzą, jak usuwać ...
Pytania od klientów

11.09.2021
Dobry wieczór, przepraszam że tak późną porą ale mam problem. Tapicerka w mym aucie jest dość nieczysta i ma kilka plam, tapicerka jest skórzana. Chciałbym skorzystać z usług kogoś kto zawodowo zajmuje się usuwaniem plam z tapicerki samochodowej. Czy mogę liczyć na pomoc waszej firmy?

08.08.2021
Moja welurowa tapicerka w aucie jest zabrudzona, chciałbym ją wyczyścić przez fachowców z tego serwisu, ale mam najpierw kilka pytań. Jaki jest koszt czyszczenia tapicerki z tego materiału? Ile się czeka na wolny termin? Jakimi metodami państwo piorą tapicerki, czy jest to też metoda na sucho?

08.08.2021
Kontaktuje się z państwem bo moja tapicerka materiałowa w aucie ma plame dość oporną i sam nie wiem od czego. Sam zapierałem już to dwa razy ale nic nie puściło. Czy dopieracie takie oporne plamy?

20.07.2021
Dzień dobry. Poszukuję sprawdzonego serwisu do prania fotela w samochodzie osobowym. Na fotelu jest plama od oleju silnikowego, która powstała podczas tego gdy auto było serwisowane.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502