Pranie Tapicerki Samochodowej Rzeszów

Usługi Prania Dywanów i Tapicerki oraz Czyszczenia Kostki Brukowej i Elewacji Alladyn Danuta Partyka
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Czy wiesz, że regularne czyszczenie elewacji i mycie kostki brukowej chroni je przed niszczeniem i przedłuża ich funkcjonalność? Jeśli chcesz odświeżyć swój podjazd lub pozbyć się nieestetycznych plam ze ścian swojego domu, wezwij ten serwis usług czyszczących ...
Wybrane zlecenia

2021-08-28 Krakowska – Południe
Wróciliśmy z mężem i dzieciakami z wyjazdu do moich rodziców, wycieczka niemal na drugi koniec kraju. Dużo czasu spędzaliśmy w aucie i niestety też teraz widzę jak to przełożyło się na stan tapicerki w samochodzie. Przyda mi się kontakt do firmy, która wyczyści nam brudną tapicerkę po przejściach. Zalezy mi na porządnym czyszczeniu i profesjonalnej obsłudze.

2021-08-25 Zawiszy Czarnego, Rzeszów
Jestem zainteresowana wykonaniem przy Państwa pomocy czyszczenia tapicerki samochodowej. Niestety, ale podczas jazdy chciałem napić się kawy i przez nieuwagę kubek upadł mi na kolana zabrudzając cały fotel i jego najbliższą okolicę. Dałoby radę jeszcze w tym tygodniu usunąć te plamy od napoju? Proszę o informację i szybką pomoc!

2021-08-12 Wilkowyja
Chciałabym zlecić, któremuś z Waszych doświadczonych fachowców pranie tapicerki w moim samochodzie. Niestety materiał został poplamiony przez zwierzę, które wiozłam do weterynarza i nie obejdzie się bez profesjonalnego prania tapicerki. Proszę o szybką i skuteczną pomoc!

2021-07-15 St. Augusta
Na kiedy najwcześniej mogłabym umówić się z Waszym serwisantem na profesjonalne, chemiczne czyszczenie wnętrza mojego samochodu? Niestety dość jasna tapicerka zabrudzona została przez mojego synka przy użyciu resztek jedzenia. Czy mogłąbym liczyć na Wasze szybkie wsparcie?

2021-06-27 Staroniwa, Rzeszów
Chciałabym się dowiedzieć, ile tak orientacyjnie wyniesie mnie czyszczenie tapicerki, a konkretnie tylmej kanapy w moim samochodzie? Niestety tapicerka jest brudna od tłuszczu, ponieważ moje dziecko zabrudziło ją podczas jedzenia. Możecie mi pomóc w wywabieniu tych plam?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502