Pranie Tapicerki Samochodowej Rzeszów

Usługi Prania Dywanów i Tapicerki oraz Czyszczenia Kostki Brukowej i Elewacji Alladyn Danuta Partyka
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Czy wiesz, że regularne czyszczenie elewacji i mycie kostki brukowej chroni je przed niszczeniem i przedłuża ich funkcjonalność? Jeśli chcesz odświeżyć swój podjazd lub pozbyć się nieestetycznych plam ze ścian swojego domu, wezwij ten serwis usług czyszczących ...
Pytania od klientów

28.08.2021
Wróciliśmy z mężem i dzieciakami z wyjazdu do moich rodziców, wycieczka niemal na drugi koniec kraju. Dużo czasu spędzaliśmy w aucie i niestety też teraz widzę jak to przełożyło się na stan tapicerki w samochodzie. Przyda mi się kontakt do firmy, która wyczyści nam brudną tapicerkę po przejściach. Zalezy mi na porządnym czyszczeniu i profesjonalnej obsłudze.

25.08.2021
Jestem zainteresowana wykonaniem przy Państwa pomocy czyszczenia tapicerki samochodowej. Niestety, ale podczas jazdy chciałem napić się kawy i przez nieuwagę kubek upadł mi na kolana zabrudzając cały fotel i jego najbliższą okolicę. Dałoby radę jeszcze w tym tygodniu usunąć te plamy od napoju? Proszę o informację i szybką pomoc!

12.08.2021
Chciałabym zlecić, któremuś z Waszych doświadczonych fachowców pranie tapicerki w moim samochodzie. Niestety materiał został poplamiony przez zwierzę, które wiozłam do weterynarza i nie obejdzie się bez profesjonalnego prania tapicerki. Proszę o szybką i skuteczną pomoc!

15.07.2021
Na kiedy najwcześniej mogłabym umówić się z Waszym serwisantem na profesjonalne, chemiczne czyszczenie wnętrza mojego samochodu? Niestety dość jasna tapicerka zabrudzona została przez mojego synka przy użyciu resztek jedzenia. Czy mogłąbym liczyć na Wasze szybkie wsparcie?

27.06.2021
Chciałabym się dowiedzieć, ile tak orientacyjnie wyniesie mnie czyszczenie tapicerki, a konkretnie tylmej kanapy w moim samochodzie? Niestety tapicerka jest brudna od tłuszczu, ponieważ moje dziecko zabrudziło ją podczas jedzenia. Możecie mi pomóc w wywabieniu tych plam?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502