Pranie Tapicerki Samochodowej Lubin

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Lubin.
Pytania od klientów

20.08.2021
Dzień dobry. Czy można liczyć na państwa fachową pomoc w przypadku wielkiej plamy od tłuszczu na tylnym siedzieniu w samochodzie? Pożyczyłem synowi auto na weekend, pojechali gdzieś ze znajomymi na domki, no a po powrocie w aucie zastałem bardzo zabrudzony pojazd, najgorsza jest ta plama po oleju, mam nadzieję, że da się ją jakoś usunąć. Proszę o pilny kontakt.

08.08.2021
Proszę o podanie mi informacji na temat tego, jaki jest koszt czyszczenia tapicerki samochodowej w Waszym serwisie. Jestem zawodowym kierowcą i robie dziennie setki kilometrów. Często zdarza mi się z tego powodu jeść w aucie. Podczas jedzenia obiadu niestety poplamiłem tapicerkę od tłuszczu. Pomożecie mi w wywabieniu tego?

21.07.2021
Poszukuję fachowca, który w ciągu najbliższych kilku dni byłby w stanie uporać się z moją nieczystą tapicerką. Nie ukrywam, żę niezbyt odległy termin wykonania usługi jest dla mnie niezwykle ważny, ponieważ niedługo wyjeżdżam na wakację i chciałbym mieć czyste i pachnące auto. Pomożecie?

22.06.2021
Pilna pomoc potrzebna! Podobno świadczą państwo usługi usuwania plam z tapicerki samochodowej. Chciałbym zatem podjechać do państwa i oddać w Wasze ręce moje auto, ponieważ przednia tapicerka po stronie pasażera jest bardzo brudna. Podjechaliśmy wczoraj po fast foody, które zjedliśmy w samochodzie. Nie był to najlepszy pomysł.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063