Pranie Tapicerki Samochodowej Łódź

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Łódź.
Pytania od klientów

10.09.2021
Witam. Mogłabym umówić na jutro pranie wybrudzonej tapicerki w aucie? Konkretnie interesuje mnie wyczyszczenie tylnej kanapy z licznych śladów użytkowania. Planuje dłuższy wyjazd urlopowy, dlatego najlepiej załatwić to od ręki i w jak najszybszym czasie. Pomożecie mi jakoś?

01.09.2021
Jaki jest czas czyszczenia tapicerki samochodowej przez Państwa serwis? Mam brudny fotel w samochodzie, jest pełno piachu i błota, gdyż byliśmy z rodziną nad morzem. Piach jest w trudno dostępnych miejscach, nie mogę dosięgnąc piasku odkurzaczem ani żadnym innym sprzętem. Czy długo czeka się na serwiaanta z Państwa firmy? Czekam na odpowiedź.

28.08.2021
Szukam serwisu w pobliżu, który podjąłby się prania tapicerki samochodowej. W moim aucie jest nieczysta tapicerka, myślę, że jest zakurzona i po porstu brudna od użytkowania. Czy Wasz serwis podjąłby się tego prania w miarę szybko i przede wszystkim skutecznie? Proszę o informację zwrotną.

02.08.2021
Czy uratujecie moją tapicerkę? Szukam fachowca, który podjąłby się usunięcia plam z tapicerki samochodowej. Plama jest od oleju silnikowego, gdyż przewoziłem olej w butelce i rozlał się po drodze. Czy da się usunąć taką plamę? Bardzo proszę Was o pomoc, gduż bardzo przeszkadza mi ta plama.

31.07.2021
W moim nowym aucie mam poplamioną tapicerkę. Nie wiem od czego są te plamy. Zależy mi na czasie i skuteczności, ponieważ nie chcę, aby te plamy zostały, gdyż nie wygląda to dobrze. Czy Państwa serwis zajmuje się usuwaniem plam tego typu? Proszę o w miarę szybką odpowiedź. Chciałbym aby usunięcia plam podjął się technik z uprawnieniami.

28.07.2021
Mam pytanie- czy zajmują się Państwo praniem fotela w samochodzie? Moje dziecko podczas podróży zalało fotel napojem, plamy od napoju nie chcą zejść, sok wżarł się w tapicerkę. Jeżeli wykonują Państwo taką usługę, to ile zajęłaby wykonywana usługa? Dodam jeszcze, że tapicerka jest welurowa, co może utrudnić wyczyszczenie, ale mam nadzieję, że dla waszego serwisu nie będzie z tym problemu.

15.07.2021
Dzień dobry państwu, kontaktuję się w sprawie prania tapicerki samochodowej. We wnętrzu mojego samochodu na tapicerce pojawił się pamy od tluszczu. W jakim czasie tak mniej wiecej można umówić się na czyszczenie? Ile kosztuje wyczyszczenie tapicerki?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063