Pranie Tapicerki Samochodowej Gdańsk

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Gdańsk.
Pytania od klientów

19.09.2021
Witam. Czy jest u was możliwość prania tapicerki, która jest skórzana z dojazdem do klienta? Mam w samochodzie brudny skórzany fotel. Jaki jest czas oczekiwania na pierwszy wolny termin?

10.09.2021
Mam w swoim aucie bardzo ładną zamszową tapicerkę, niestety podczas jednej z podróży z dziećmi poza miasto, syn wymazał zagłówek roztopioną czekoladą. Chciałbym zamówić na jutro serwis od prania tapicerek bo brudny zagłówek to nie wszystko na siedzeniu też są małe plamy chyba również po czekoladzie.Ile kosztuje usuwanie plam z tapicerki samochodowej w waszym serwisie?

19.08.2021
Witam serdecznie, chciałabym sie zapytać czy jest możliwość by jeszcze dziś wykonać u państwa usługę prania tapicerki samochodowej. Kupiłam właśnie auto i zanim pokaże je swojej rodzinie chciałabym wyczyścić poplamioną tapicerkę. Wtedy auto na pewno będzie znacznie lepiej się prezentować.

14.08.2021
W moim aucie po licznych wycieczkach samochodowych z żoną i 2 dzieci pojawiły się plamy od jedzenia. Wiadomo jak to jest przy małych dzieciach, nie może być czysto bo zawsze coś wyleją i brudzą wszystko dookoła. Bardzo mi to przeszkadza więc chciałbym umówić się z państwem na usługę czyszczenia tapicerki samochodowej.

12.08.2021
W moim samochodzie dostawczym jest dość mocno wybrudzona tapicerka i chciałbym się umówić z waszym serwisem na jej wyczyszczenie. Tylko najpierw chciałbym się dowiedzieć ile mniej więcej by mnie to kosztowało? oraz- Ile trwa proces czyszczenia. Ten samochód jest codziennie w trasie dlatego mogę się umówić z państwem od poniedziałku do piątku od godz 17 do 19. Czy taki termin państwu odpowiada?

07.08.2021
Miałem kilka plam na tylnej kanapie i chciałem je sam wyprać, chyba miałem za słaby środek piorący bo tapicerka w samochodzie jest nie domyta. Jestem zainteresowany fachowym praniem tapicerki przez wasz serwis. Jaki jest koszt czyszczenia tylko tylnej kanapy w samochodzie?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063