Pranie Tapicerki Samochodowej Częstochowa

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Tapicerki Samochodowej Częstochowa
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Koniec z brudnymi dywanami i poplamioną tapicerką! Postaw na specjalistę, który zna się na rzeczy, a zapomnisz, czym są plamy, zabrudzenia i roztocza. Fachowcy specjalizują się w usłudze prania dywanów i tapicerki. Dysponują oni wysokiej klasy ...
Pytania od klientów

31.08.2021
Czy zajmujecie się Państwo usuwaniem plam z tapicerki samochodowej? Jestem mechanikiem i niestety podczas wykonywania naprawy zrobiłem na tylnym siedzeniu dość sporej wielkości plamę od smaru. Nie da się tego sprać. Nawet prosiłem już moją żonę o pomoc, ale również nie dała rady tego wyczyścić. Czy mogę liczyć na Waszą profesjonalną pomoc? Proszę o szybką reakcję.

11.08.2021
Chciałam się dopytać, ile orientacyjnie wyniesie pranie fotela w samochodzie? Mam całe auto wewnątrz obite welurową tapicerką. Niestety widnieją na niej liczne plamy od błota, których nie jestem w stanie samodzielnie doczyścić. Czy ktoś od Was mógłby mi pomóc? Proszę o informację.

18.07.2021
Proszę mi powiedzieć kiedy najwcześniej mogłabym się umówić z którymś z Waszych doświadczonych fachowców na czyszczenie tapicerki samochodowej? Pech chciał, że moja tapicerka na tylnej kanapie została zabrudzona przez moje dziecko. Niestety córeczka wylała sok i nie mogę tego zmyć. Pomożecie?

14.07.2021
Szukam technika, który wyczysciłby mi moją nieczystą tapicerkę w moim samochodzie. Jaki byłby koszt prania takiej tapicerki? Ile czasu musiałabym czekać na kontakt z Waszej strony? Czekam na odpowiedź i liczę, że uda mi się z Państwa serwisem zaradzić problemowi. Nie jest to wielka awaria, natomiast zależy mi na skutecznej usłudze.

05.06.2021
Koło mojego bloku jest myjnia samochodowa. Stwierdziłem,że ją przetestuję bo moje auto wymaga czyszczenia. Ciekawość wzięła górę i jedyne, co mi zostało to niedomyta tapicerka wyglądająca nieestetycznie. Szukam więc jakiegoś speca od czyszczenia tapicerki samochodowej. Zależy mi na porządku i okazyjnej cenie.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502