Pranie Tapicerki Samochodowej Częstochowa

Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Koniec z brudnymi dywanami i poplamioną tapicerką! Postaw na specjalistę, który zna się na rzeczy, a zapomnisz, czym są plamy, zabrudzenia i roztocza. Fachowcy specjalizują się w usłudze prania dywanów i tapicerki. Dysponują oni wysokiej klasy ...
Wybrane zlecenia

Gnaszyn-Kawodrza, Częstochowa
Szukam technika, który wyczysciłby mi moją nieczystą tapicerkę w moim samochodzie. Jaki byłby koszt prania takiej tapicerki? Ile czasu musiałabym czekać na kontakt z Waszej strony? Czekam na odpowiedź i liczę, że uda mi się z Państwa serwisem zaradzić problemowi. Nie jest to wielka awaria, natomiast zależy mi na skutecznej usłudze.

Ostatni Grosz
Czy zajmujecie się Państwo usuwaniem plam z tapicerki samochodowej? Jestem mechanikiem i niestety podczas wykonywania naprawy zrobiłem na tylnym siedzeniu dość sporej wielkości plamę od smaru. Nie da się tego sprać. Nawet prosiłem już moją żonę o pomoc, ale również nie dała rady tego wyczyścić. Czy mogę liczyć na Waszą profesjonalną pomoc? Proszę o szybką reakcję.

Parkitka
Chciałam się dopytać, ile orientacyjnie wyniesie pranie fotela w samochodzie? Mam całe auto wewnątrz obite welurową tapicerką. Niestety widnieją na niej liczne plamy od błota, których nie jestem w stanie samodzielnie doczyścić. Czy ktoś od Was mógłby mi pomóc? Proszę o informację.

Błeszno
Proszę mi powiedzieć kiedy najwcześniej mogłabym się umówić z którymś z Waszych doświadczonych fachowców na czyszczenie tapicerki samochodowej? Pech chciał, że moja tapicerka na tylnej kanapie została zabrudzona przez moje dziecko. Niestety córeczka wylała sok i nie mogę tego zmyć. Pomożecie?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502