Pranie Tapicerki Samochodowej Białystok

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Białystok.
Pytania od klientów

13.09.2021
Dzień dobry. Mam do Was kilka pytań. Po pierwsze, ile kosztuje u Was pranie fotela w niewielkim samochodzie. Niestety widnieje na nim plama od tłuszczu, ponieważ moja żona jadła hot-doga i usmarowała mi nim siedzenie. Czy dacie rade Nam pomóc?

01.09.2021
Czy mogłabym zamówić czyszczenie tapicerki samochodowej na jutro? Czy macie bardziej oddalone terminy realizacji zleceń? Mój problem zapewne nie jest wyjątkowy, bo mam poplamioną od kawy tapicerkę. Na środku fotela kierowcy widnieje wielka brązowa plama. Moglibyście to w najbliższym czasie usunąć? Proszę o pomoc fachowca!

16.08.2021
Znalazłem kontakt do Waszej firmy na stronie Internetowej. Dlatego też zgłaszam sie z zapytaniem czy któryś z Waszych fachowców mógłby podjąć się usunięcia z dość jasnej, materiałowej tapicerki dwie niewielkie plamy od smaru? Wiem, ze to pewnie dość skomplikowane, ale bez Waszej pomocy na pewno sobie z tym nie poradzę. Pomożecie?

21.07.2021
Witam serdecznie. Kontaktuję się w Waszą firmą z polecenia mojej mamy, dla której wykonywaliście Państwo całkiem niedawno czyszczenie tylnej kanapy w samochodzie i była ona bardzo zadowolona z tej usługi. Ja mam problem z zepraniem dwóch dużych plam od napoju z fotela kierowcy. Kiedy najwczesniej bylibyście w stanie się tego podjąć? Proszę o szybką i skuteczną pomoc!
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063