Pranie Dywanów Zamość

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Dla Domu, Usługi Elektryczne i Hydrauliczne oraz Naprawy Drzwi Jacek Tarajko
5
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły
Opinia
"Jedna z moich pracownic wylała lakier do paznokci na dywan. Bałam się, że plama od lakieru do paznokci po prostu nie zejdzie. Zamówiłam usługę do salonu i teraz mogę cieszyć się czystym i pięknym dywanem oraz nie muszę się wstydzić przed klientkami tego, że mam poplamiony dywan."
Kilińskiego, Zamość
Opinia
"Pies pobrudził nam dywan dokładnie po godzinie 9 rano, a po 13 była już lśniąca i czysta. Czyszczenie dywanu ci specjaliści przeprowadzają wyjątkowo szybko i co najważniejsze bardzo dokładnie. Nie widać już teraz żadnych zabrudzeń, a naprawdę było ich całkiem sporo. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej usługi."
Świętego Piątka, Zamość
Pytania od klientów

15.09.2021
Witam serdecznie. Prałam wczoraj dywany takim specjalnym proszkiem, który się rozsypuje po całości a potem odkurza jest to chyba taki domowy rodzaj prania dywanów na sucho. Pranie trochę mi się nie udało bo w niektórych częściach dywan jest niedomyty. Poszukuję zatem fachowca który do mnie przyjedzie i doczyści mi dywan tak naj się należy.

24.08.2021
Moja nastoletnia córka, zaczyna swoją przygodę z makijażem ma tych kosmetyków całkiem sporo. Dziś spadła jej na podłogę ognisto czerwona szminka do ust, niechcący zdeptała ją i przeniosła czerwoną plamę szminki na dywan, pech chciał że owa szminka jest dość trwała i wodoodporna. Nie wiem jak to wyczyścić, proszę by państwo do mnie przyjechali i zrobili to profesjonalnie.

Dzielnice Zamościa, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i czyszczenia tapicerki

 1. Janowice
 2. Karolówka
 3. Kilińskiego
 4. Majdan
 5. Nowe Miasto
 6. Orzeszkowej-Reymonta
 7. Partyzantów
 8. Planty
 9. Promyk
 10. Rataja
 11. Słoneczny Stok
 12. Stare Miasto
 13. Świętego Piątka
 14. Zamczysko
 15. Jana Zamoyskiego
 16. Powiatowa
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502