Pranie Dywanów Zamość

Czyszczenie Dywanów, Tapicerek, Kostki Brukowej i Elewacji Arbor Łukasz Kowalski
4.8
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa wykonana perfekcyjnie. Czyszczenie parowe dywanów sprawdziło się w 100%. Widać, że panowie doskonale znają się na swojej pracy, którą wykonują z przyjemnością, do tego mają atrakcyjne ceny. Polecamy serdecznie wszystkim zainteresowanym, telefon do kontaktu zapisujemy!!"
Usługi Dla Domu, Usługi Elektryczne i Hydrauliczne oraz Naprawy Drzwi Jacek Tarajko
5
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pranie dywanów z długim włosiem przyniosło oczekiwany efekt. Praca wykonana została fachowo i dokładnie, bez marudzenia. Panowie do pracy podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, do tego byli mili, życzliwi i bardzo kulturalni. Polecamy szczerze ich kompleksowe i niedrogie usługi, telefon do kontaktu zapisujemy na przyszłość, bo na pewno będziemy korzystać jeszcze z ich usług w przyszłości."
Wybrane zlecenia

Karolówka, Zamość
Moja nastoletnia córka, zaczyna swoją przygodę z makijażem ma tych kosmetyków całkiem sporo. Dziś spadła jej na podłogę ognisto czerwona szminka do ust, niechcący zdeptała ją i przeniosła czerwoną plamę szminki na dywan, pech chciał że owa szminka jest dość trwała i wodoodporna. Nie wiem jak to wyczyścić, proszę by państwo do mnie przyjechali i zrobili to profesjonalnie.

Kilińskiego, Zamość
Witam serdecznie. Prałam wczoraj dywany takim specjalnym proszkiem, który się rozsypuje po całości a potem odkurza jest to chyba taki domowy rodzaj prania dywanów na sucho. Pranie trochę mi się nie udało bo w niektórych częściach dywan jest niedomyty. Poszukuję zatem fachowca który do mnie przyjedzie i doczyści mi dywan tak naj się należy.

Dzielnice Zamościa, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i czyszczenia tapicerki

 1. Janowice
 2. Karolówka
 3. Kilińskiego
 4. Majdan
 5. Nowe Miasto
 6. Orzeszkowej-Reymonta
 7. Partyzantów
 8. Planty
 9. Promyk
 10. Rataja
 11. Słoneczny Stok
 12. Stare Miasto
 13. Świętego Piątka
 14. Zamczysko
 15. Jana Zamoyskiego
 16. Powiatowa
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502