Pranie Dywanów Wrocław

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Sprzątające oraz Pranie Dywanów i Tapicerek Royalmaids Ilona Hanczaruk
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi Sprzątające oraz Pranie Dywanów i Tapicerek Royalmaids Ilona Hanczaruk

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Dywanów Wrocław
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia
"Pranie dywanów na sucho przyniosło oczekiwany efekt. Praca została wykonana sumiennie i rzetelnie, a pan był bardzo miły i sympatyczny. Usługa przebiegła na miejscu, w miłej atmosferze, a cena za wykonaną pracę była przystępna. Dziękujemy serdecznie za fachowo wykonaną robotę i na pewno będziemy jeszcze korzystać z pomocy tego wykonawcy w przyszłości."
Krzyki, Wrocław
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Porządkowe Czysta Sprawa Agnieszka Roszko Sprawdź szczegóły

Usługi Porządkowe Czysta Sprawa Agnieszka Roszko

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Dywanów Wrocław
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Płatność kartą
Meblom, na których widać upływ czasu, warto dać tzw. „drugie życie” – nawet spore zabrudzenia można skutecznie usunąć, wystarczy znaleźć odpowiednich specjalistów. Ta firma jest serwisem z wieloletnim doświadczeniem i mnóstwem ...
Podobne usługi
Pytania od klientów

06.09.2021
Witam państwa serdecznie. Na moim ulubionym dywanie kupionym zeszłego lata pojawiła się bardzo ciężka do usunięcia, tłusta, czarna plama od smaru. Chciałbym zapytać o wolne terminy na czyszczenie dywanów w przyszłym tygodniu. Czy świadczycie usługi również w godzinach popołudniowych? Bardzo zależy mi na fachowo wykonanej usłudze. W jakiej cenie jest usuwanie plam?

01.09.2021
Dzień dobry państwu. Kontaktuję się w takiej sprawie. Posuzkuję dobrej, sprawdzonej i niedrogiej firmy, która pierze dywany w domach prywatnych. Moja dwuletnia córka wylała sok z czarnej porzeczki na jaśniuki dywan w salonie. Niestety plama dośc mocno weszła we włókna syntetyczne dywanu. Jets to taki dywan długowłosy typu shaggy. Czy wykonujecie takie usługi w domach?

31.08.2021
Dzień dobry. W domu mamy strasznie poplamiony dywan w salonie. Mąż w weekend zaprosił kolegów na wspólnie oglądanie meczu, no i jak można się domyśleć, zabrudzenia są spowodowane rozlanym piwem. Na kiedy można byłoby u państwa zamówić czyszczenie, czyli usuwanie tych plam z dywanu? Jest to możliwe jeszcze w tym tygodniu?

21.08.2021
Szukam firmy, która świadczy usługi z zakresu prania dywanów. Dywan w moim mieszkaniu jest brudny. Potrzebuję szybko umówić się na usługę czyszczenia, aby zdążyć przed imprezą zaplanowaną w moim mieszkaniu w przyszły weekend. Czy jest taka możliwośc umówienia się z Państwem?

25.07.2021
Dzień dobry państwu. Ile wyniesie wypranie nieczystego dywanu? Czy zabieracie dywan do zakłądu czy pierzecie na miejscu, w domu u klienta? Jaki jest koszt takiej usługi? Na dywanie są ślady od błota nanesione przez moje psa. Próbowałem to sam doczyscić, ale brud dośc mocno wszedł w włosie syntetyczne. Czy mogę liczyć na pomoc Waszego fachowca?

19.07.2021
Witam państwa serdecznie. Przeprowadziłam się do nowego mieszkania, mieszkanie jest wynajmowane. Niestety właściciel, od któego wynajmuje mieszkanie nie zadbał o stan nieczystego dywanu. Chciałbym się szybko umówic na usługę, czy jest taka możliwośc w najbliższym czasie? W jakiej cenie tak mniej więcej będzie taka usługa? Dywan jest duży na 4 metry długości i 3,5 metra szerokości.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502