Pranie Dywanów Wrocław

Usługi Sprzątające oraz Pranie Dywanów i Tapicerek Royalmaids Ilona Hanczaruk
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Pranie dywanów na sucho przyniosło oczekiwany efekt. Praca została wykonana sumiennie i rzetelnie, a panowie byli bardzo mili i sympatyczni. Usługa przebiegła na miejscu, w miłej atmosferze, a cena za wykonaną pracę była przystępna. Dziękujemy serdecznie za fachowo wykonaną robotę i na pewno będziemy jeszcze korzystać z pomocy tego wykonawcy w przyszłości."
Wybrane zlecenia

2021-09-06 Gajowice, Wrocław
Witam państwa serdecznie. Na moim ulubionym dywanie kupionym zeszłego lata pojawiła się bardzo ciężka do usunięcia, tłusta, czarna plama od smaru. Chciałbym zapytać o wolne terminy na czyszczenie dywanów w przyszłym tygodniu. Czy świadczycie usługi również w godzinach popołudniowych? Bardzo zależy mi na fachowo wykonanej usłudze. W jakiej cenie jest usuwanie plam?

2021-09-01 Huby, Wrocław
Dzień dobry państwu. Kontaktuję się w takiej sprawie. Posuzkuję dobrej, sprawdzonej i niedrogiej firmy, która pierze dywany w domach prywatnych. Moja dwuletnia córka wylała sok z czarnej porzeczki na jaśniuki dywan w salonie. Niestety plama dośc mocno weszła we włókna syntetyczne dywanu. Jets to taki dywan długowłosy typu shaggy. Czy wykonujecie takie usługi w domach?

2021-08-31 Pawłowice, Wrocław
Dzień dobry. W domu mamy strasznie poplamiony dywan w salonie. Mąż w weekend zaprosił kolegów na wspólnie oglądanie meczu, no i jak można się domyśleć, zabrudzenia są spowodowane rozlanym piwem. Na kiedy można byłoby u państwa zamówić czyszczenie, czyli usuwanie tych plam z dywanu? Jest to możliwe jeszcze w tym tygodniu?

2021-08-21 Powstańców Śląskich
Szukam firmy, która świadczy usługi z zakresu prania dywanów. Dywan w moim mieszkaniu jest brudny. Potrzebuję szybko umówić się na usługę czyszczenia, aby zdążyć przed imprezą zaplanowaną w moim mieszkaniu w przyszły weekend. Czy jest taka możliwośc umówienia się z Państwem?

2021-07-25 Borek, Wrocław
Dzień dobry państwu. Ile wyniesie wypranie nieczystego dywanu? Czy zabieracie dywan do zakłądu czy pierzecie na miejscu, w domu u klienta? Jaki jest koszt takiej usługi? Na dywanie są ślady od błota nanesione przez moje psa. Próbowałem to sam doczyscić, ale brud dośc mocno wszedł w włosie syntetyczne. Czy mogę liczyć na pomoc Waszego fachowca?

2021-07-19 Przedmieście Oławskie
Witam państwa serdecznie. Przeprowadziłam się do nowego mieszkania, mieszkanie jest wynajmowane. Niestety właściciel, od któego wynajmuje mieszkanie nie zadbał o stan nieczystego dywanu. Chciałbym się szybko umówic na usługę, czy jest taka możliwośc w najbliższym czasie? W jakiej cenie tak mniej więcej będzie taka usługa? Dywan jest duży na 4 metry długości i 3,5 metra szerokości.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502