Pranie Dywanów Wrocław

Mamy dostępnego jednego specjalistę od czyszczenia dywanów w Wrocławiu
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Sprzątające oraz Pranie Dywanów i Tapicerek Royalmaids Ilona Hanczaruk
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły

Usługi Sprzątające oraz Pranie Dywanów i Tapicerek Royalmaids Ilona Hanczaruk

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Pranie Dywanów Wrocław
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Pranie dywanów na sucho przyniosło oczekiwany efekt. Praca została wykonana sumiennie i rzetelnie, a pan był bardzo miły i sympatyczny. Usługa przebiegła na miejscu, w miłej atmosferze, a cena za wykonaną pracę była przystępna. Dziękujemy serdecznie za fachowo wykonaną robotę i na pewno będziemy jeszcze korzystać z pomocy tego wykonawcy w przyszłości."
Krzyki, Wrocław
Pytania od klientów

01.09.2021
Dzień dobry państwu. Kontaktuję się w takiej sprawie. Posuzkuję dobrej, sprawdzonej i niedrogiej firmy, która pierze dywany w domach prywatnych. Moja dwuletnia córka wylała sok z czarnej porzeczki na jaśniuki dywan w salonie. Niestety plama dośc mocno weszła we włókna syntetyczne dywanu. Jets to taki dywan długowłosy typu shaggy. Czy wykonujecie takie usługi w domach?

31.08.2021
Dzień dobry. W domu mamy strasznie poplamiony dywan w salonie. Mąż w weekend zaprosił kolegów na wspólnie oglądanie meczu, no i jak można się domyśleć, zabrudzenia są spowodowane rozlanym piwem. Na kiedy można byłoby u państwa zamówić czyszczenie, czyli usuwanie tych plam z dywanu? Jest to możliwe jeszcze w tym tygodniu?

19.07.2021
Witam państwa serdecznie. Przeprowadziłam się do nowego mieszkania, mieszkanie jest wynajmowane. Niestety właściciel, od któego wynajmuje mieszkanie nie zadbał o stan nieczystego dywanu. Chciałbym się szybko umówic na usługę, czy jest taka możliwośc w najbliższym czasie? W jakiej cenie tak mniej więcej będzie taka usługa? Dywan jest duży na 4 metry długości i 3,5 metra szerokości.

06.07.2021
Dzień dobry państwu. Ile wyniesie wypranie nieczystego dywanu? Czy zabieracie dywan do zakłądu czy pierzecie na miejscu, w domu u klienta? Jaki jest koszt takiej usługi? Na dywanie są ślady od błota nanesione przez moje psa. Próbowałem to sam doczyscić, ale brud dośc mocno wszedł w włosie syntetyczne. Czy mogę liczyć na pomoc Waszego fachowca?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502