Pranie Dywanów Tarnów

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Sprzątanie w mieście Tarnów.
Wybrane zlecenia

Strusina
Czy to firma od prania dywanów? Szukam fachowca, który mógłby przyjechać do mojej firmy i wykonać usługę u klienta. Mieliśmy ostatnio mały remont, jeden dywan nie został prawidłowo zabezpieczony i jest teraz na nim kilka plam od farby. Dywan jest kwadratowy, duży, cienki, bardziej to taka może wykładzina.

Krakowska, Tarnów
Dzień dobry. Jestem zinteresowany skorzystaniem z państwa usług i przywiezieniem do państwa firmy dwóch dywanów, które są bardzo wybrudzone. Zabrudzenia spowodowane są długotrwałą wizytą mojej kuzynki zza granicy, która przyjechała z trójką dzieci. Są to dywany syntetyczne o wymiarach 150x180 oraz 200x2020. Jaki byłby orientacyjny koszt za wypranie tych dwóch sztuk?

Mościce
Na moim dywanie znajduje się kilka plam od białego wina. Dywan także jest biały, niestety są one bardzo widoczne. Jest to bardzo delikatny materiał, dlatego też zależy mi na praniu parowym, żeby go nie zniszczyć. Kiedy najszybciej moglibyście państwo go wyczyścić. Sprawa jest dosyć pilna.

Strusina
Fachowiec od prania dywanów potrzebny. Najlepiej na najbliższe dni, jest taka szansa? Pracuję od poniedziałku do piątku do 16, teoretycznie już od 16:30 jestem dyspozycyjny. Chodzi o usunięcie plamy od smaru na małym dywaniku.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502