Pranie Dywanów Szczecin

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Szczecin.
Pytania od klientów

08.01.2022
Witam państwa serdecznie. Na moim ulubionym dywanie kupionym zeszłego lata pojawiła się bardzo ciężka do usunięcia, tłusta, czarna plama od smaru. Chciałbym zapytać o wolne terminy na czyszczenie dywanów w przyszłym tygodniu. Czy świadczycie usługi również w godzinach popołudniowych? Bardzo zależy mi na fachowo wykonanej usłudze. W jakiej cenie jest usuwanie plam?

03.01.2022
Mój pies zrobił sobie dzisiaj dzień dziecka i podczas mojej nieobecności wywrócił ogromną doniczkę, w której hodowałam moją śliczną palmę. Jakby tego wyło mało pogryzł ją i wytarzał się w ziemi, po czym wtarł ją w mój pudrowo-różowy długowłosy dywan w mojej sypialni. Ziemi jest strasznie dużo, co mogłam to strzepałam, ale i tak dywan jest pobrudzony. Potrzebuję zamówić usługę parowego czyszczenia dywanów.

09.10.2021
Dzień dobry. Szukam doświadczonej osoby bądź też firmy, który czyści dywany wełnianie. Czy we właściwe miejsce trafiłem? Moi rodzice mają takowy u siebie w mieszkaniu i poprosili mnie, abym znalazł kogoś, kto bym im ten dywan wyprał. Jest on bardzo zabrudzony, przez kilka lat nie był nigdy w żadnej pralni, już czas najwyższy.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063