Pranie Dywanów Leszno

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Porządkowe Cleanzone Kamil Fierlej
Sprawdź szczegóły

Usługi Porządkowe Cleanzone Kamil Fierlej

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Pranie Dywanów Leszno
Sprawdź szczegóły
Dywan znajduje się w prawie każdym mieszkaniu. Niestety często wymaga gruntownego wyprania czy usunięcia roztoczy, których jest źródłem. Wtedy z pomocą przychodzi firma świadcząca usługi porządkowe. Fachowcy skutecznie i profesjonalnie zajmą się ...
Pytania od klientów

29.12.2021
Potrzebuję zamówić serwis do czyszczenia parowego dywanów najlepiej jeszcze w tym tygodniu ponieważ w następnym spodziewam się gości. Synek na rozlewał sok porzeczkowy i trochę to niestety widać a co nieco na temat parowego czyszczenia już słyszałam i myślę że by mi to pomogło.

03.12.2021
Jaki jest koszt usuwania plamy z dywanu. Dzisiaj rano była wielka ulewa, która złapała moją rodzinę na spacerze. Jak wbiegliśmy do domu nie zdąrzyłam złapać dzieci i wbiegły w zabłoconych kaloszach na dywan. Próbowałam jakoś usunąć plamy ale mi się nie udało. Potrzebuję fachowca do pozbycia się plam od błota. Bardzo proszę o kontakt.

28.10.2021
Dzień dobry. Czy jest u państwa możliwe czyszczenie dywanów z dojazdem do klienta? Mieszkamy w domku dwurodzinnym razem z moimi rodzicami. Co roku zamawiamy pana do wyprania ich, niestety zgubiłam do niego numer i muszę poprosić kogoś innego. Dywany są ogólnie w dobrym stanie, na jednym jest tylko mała plama od farby. Została, gdy kilka tygodni temu malowaliśmy ściany.

Zobacz również

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502