Pranie Dywanów Łask

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Łask.
Pytania od klientów

19.12.2021
Dzień dobry. Czy jest możliwość przywiezienia do państwa jednego dywanu, który jest bardzo brudny ze względu na plamy po kawie? Niestety nie mam w mieszkaniu warunków sprzyjających komfortowemu praniu, dlatego też wolałbym go do Was dowieźć. Kiedy macie jakiś wolny termin? Czy można byłoby się umówić z fachowcem na jutro?

04.11.2021
Dzień dobry. Szukam na cito doświadczonej osoby od czyszczenia dywanów. Smażyłam dziś łososia na patelni z przepisu mojej mamy. Jadalnię mamy połączoną z salonem, gdy moja córka nakrywała do stołu i zanosiła talerze z rybą, jedna niestety wylądowała na dywanie. Potrzebny jest nam fachowiec, który skutecznie mógłby zlikwidować te plamy od tłuszczu, które zostały.

30.10.2021
Dzień dobry, ile wyniesie usuniecie plamy z dywanu? Spadła mi szminka na jasny dywan w salonie i zostawiła trudną do usnięcia, czerwoną plamę. Próbowałam ją usunąc, ale mam wrażenie że tylko pogorszyłam sytuację bo plama się rozmazała. Chciałabym zapytać o cenę usunięcia takiej plamy z dywanu. WCzy trzeba dowieźć dywan do zakładu czy odbieracie od kleinta?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063