Pranie Dywanów Koło

Mamy dostępnego jednego specjalistę od czyszczenia dywanów w Kole
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Dywanów i Tapicerek Ars-Trans Arleta Szymańska
5
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły

Pranie Dywanów i Tapicerek Ars-Trans Arleta Szymańska

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Dywanów Koło
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Pranie dywanu na sucho okazało się świetnym sposobem na pozbycie się trudnych do usunięcia zanieczyszczeń z naszego dywanu. Warto zaznaczyć niezwykle szybki kontakt z firmą, uczciwą cenę oraz sumiennie i bardzo starannie wykonaną usługę. Wszystko od początku do końca stało na najwyższym poziomie. Pozdrawiamy serdecznie, polecamy gorąco każdemu w potrzebie, a numer telefonu do wykonawcy zapisujemy i do zobaczenia."
Pytania od klientów

11.09.2021
Chciałabym dowiedzieć się, jakby byłby mniej więcej koszt za usunięcie plam od tłuszczu z dywanu syntetycznego? Ryba spadła mi na podłogę, no i niestety zostawiła po siebie niefajny ślad, który mam nadzieję, że szybko zniknie.

27.07.2021
Witam serdecznie. Mój dywan po ostatnich ciągłych deszczach woła o pomstę do nieba mam w domu 3 psy i to one przyczyniły się do tego że na moim dywanie są liczne plamy od błota. Chciałabym się z waszym serwisem umówić na środę lub czwartek na parowe czyszczenie dywanów. Czy ten termin państwu odpowiada? pozdrawiam serdecznie.

25.06.2021
Witam serdecznie, mam dość spory problem w związku z moim dywanem. Pare dni temu wyszedłem jakoś po południu na spacer z psem do lasu obok, było to po dośc silnej ulewie więc po drodze sporo błota i mój pupil chętnie w nim sobie pobiegał. Nie spodziewałem się, że w trakcie spaceru dziewczyna będzie odkurzać i przesunęła nasz dywan shaggy centralnie pod drzwi wejściowe. Można sobie tylko wyobrazić co się stało jak wleciał do domu pies. Trzeba wyprać te plamy błotne, które pozostały.

Dzielnice Koła, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

  1. Kaliskie
  2. Płaszczyzna
  3. Stare Miasto
  4. Warszawskie
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502