Pranie Dywanów Jelcz-Laskowice

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Jelcz-Laskowice.
Pytania od klientów

21.12.2021
Czy świadczycie usługi takie jak czyszczenie parowe dywanów. Od jakiegoś czasu czuję nieprzyjemny zapach w mieszkaniu i dzisiaj odkryłam, że to prawdopodobnie wina nieczystego dywanu. Bardzo proszę o pomoc i przedstawienie zakresu cenowego.

10.12.2021
Za tydzień wyprawiamy mała imprezę rodzinną, już dziś zajełam się generalnym sprzątaniem mieszkania i wyprałam dywan. Wysycha już powoli i widzę że jest niedomyty choć naprawdę bardzo się starałam. Może dysponują państwo specjalnym sprzętem, który usuwa tak trudne zabrudzenia?

20.11.2021
Witam serdecznie, mam dość spory problem w związku z moim dywanem. Pare dni temu wyszedłem jakoś po południu na spacer z psem do lasu obok, było to po dośc silnej ulewie więc po drodze sporo błota i mój pupil chętnie w nim sobie pobiegał. Nie spodziewałem się, że w trakcie spaceru dziewczyna będzie odkurzać i przesunęła nasz dywan shaggy centralnie pod drzwi wejściowe. Można sobie tylko wyobrazić co się stało jak wleciał do domu pies. Trzeba wyprać te plamy błotne, które pozostały.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063