Pranie Dywanów Gryfino

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Gryfino.
Pytania od klientów

24.12.2021
Pomóżcie proszę! Na dywaniku, który kupiłam dokładnie tydzień temu, pojawiła się mała plama od smaru. Przyszedł do nas hydraulik do usterki, no i to przez niego mamy teraz zabrudzony ten dywan. Na kiedy moglibyśmy się umówić na czyszczenie dywanu?

16.12.2021
Witam, proszę o kontakt do dobrego i profesjonalnego serwisu zajmująego się praniem dywanów w domu klienta. Potrzebuję fachowca, który przyjezdzie i wyczyści dywany z zabrudzeń. Moje dzieci są alergikami, więc zależy mi szybkich terminach jeśli chodzi o realizację, bo w domu musi być najczyściej jak to możliwe by zwalczyć alergeny. Będę wdzięczna za odzew w tej sprawie.

25.11.2021
Dzień dobry państwu. Ile wyniesie wypranie nieczystego dywanu? Czy zabieracie dywan do zakłądu czy pierzecie na miejscu, w domu u klienta? Jaki jest koszt takiej usługi? Na dywanie są ślady od błota nanesione przez moje psa. Próbowałem to sam doczyscić, ale brud dośc mocno wszedł w włosie syntetyczne. Czy mogę liczyć na pomoc Waszego fachowca?

01.09.2021
Dzień dobry czy jest możliwość odbioru dywanu w dniu dzisiejszym. Interesuje mnie czyszczenie i oferta dywanu 2x3m. Dziękuję
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063