Pranie Dywanów Gdańsk

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Porządkowe Virgo Clean Mirosław Banasiak
Sprawdź szczegóły

Usługi Porządkowe Virgo Clean Mirosław Banasiak

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Płatność kartą
Pranie Dywanów Gdańsk
Sprawdź szczegóły
Poszukujesz profesjonalnego serwisu, który doprowadzi wnętrza Twojego mieszkania do błysku? Dla tych fachowców nie ma rzeczy niemożliwych! Zajmują się między innymi gruntownym czyszczeniem i praniem dywanów, wykładzin, usuwaniem różnego rodzaju ...
Pytania od klientów
Gdańsk 27.04.2022
Dzień dobry, ile kosztuje czyszczenie dywanu 2x3 m? I jak szybko można zrealizować zamówienie? Pozdrawiam, Liliia.
Gdańsk 27.12.2021
Witam, czy jest szansa na pranie około 80 m wykładziny jeszcze w tym roku. Najlepiej 30 grudnia po 15:00. Jaka jest orientacyjna cena i czy wystawiają Państwo fakturę.
Gdańsk 21.12.2021
zależy mi na jak najszybszym wykonaniu prac: pranie sof , 2 foteli i 2 dywanów o łącznej powierzchni ok 12 m2.
Pytania od klientów

11.09.2021
Jaki jest czas realizacji zlecenia u państwa w zakładzie? Chodzi mi dokładnie o parowe pranie dywanu perskiego. Dywan jest duży i wzorzysty, niestety plama, która na nim jest, jest bardzo widoczna.

23.08.2021
W mieszkaniu na trzech dywanach mam straszne plamy od błota. Chwilę temu był pan spisać dane z grzejników, łaził po wszystkich pomieszczeniach w brudnych buciorach, już nie mogłam na to patrzeć. Czy w przypadku trzech sztuk mógłby fachowiec do mnie przyjechać, czy muszę je dowieźć Wam?

23.08.2021
Dzień dobry. Kiedy mogliby państwo wyszczyścić mój dywan z salonu, który pobrudził pies swoją długą sierścią, która była cała w błocie? Szukam najszybciej dostępnego fachowca, nie ukrywam, że zależy mi na czasie, nie chcę na ten brudny dywan już dłużej patrzeć. Chciałbym też podpytać, ile pranie takiego dywanu syntetycznego kosztuje? Przyjeżdzają państwo do klientów?

24.07.2021
Mam nadzieję, że pomożecie mi szybko, ponieważ jutro przyjeżdzają teściowie do nas na obiad, a ja podczas przygotowywania się do tego spotkania ubrudziłam dywan. Najgorsze jest to, że chodzi o plamę od lakieru do paznokci. Da się to zmyć?

17.07.2021
Chciałbym się dowiedzieć, jaki jest koszt za czyszczenie dywanu z plam od tłuszczu. Znalazłam niedawno w internecie przepis na nowe danie, smażone na oleju, podać je trzeba gorące na patelni. Przeniosłam ją z kuchni do jadalni i niestety trochę rozgrzenego tłuszczu spadło mi na podłogę. Kropki są niewielkie, mimo wszystko bardzo źle to wygląda i chciałabym jak najszybciej ich się pozbyć.

Dzielnice Gdańska, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Chełm
 2. Przymorze Wielkie
 3. Śródmieście
 4. Wrzeszcz Dolny
 5. Piecki-Migowo
 6. Wrzeszcz Górny
 7. Żabianka
 8. Oliwa
 9. Orunia
 10. Przymorze Małe
 11. Osowa
 12. Siedlce
 13. Zaspa Młyniec
 14. Brzeźno
 15. Zaspa-Rozstaje
 16. Stogi
 17. Jasień
 18. Suchanino
 19. Nowy Port
 20. Kokoszki
 21. Brętowo
 22. Matarnia
 23. Strzyża
 24. Aniołki
 25. Przeróbka
 26. VII Dwór
 27. Wyspa Sobieszewska
 28. Olszynka
 29. Młyniska
 30. Wzgórze Mickiewicza
 31. Krakowiec-Górki Zachodnie
 32. Rudniki
 33. Letnica

Nie każdy zdaje sobie sprawę, jak istotne jest usuwanie roztoczy z dywanów. Jeśli zobaczysz je w dużym powiększeniu od razu zaczniesz bardziej dbać o porządek w swoim domu. Roztocza kurzu, a także inne drobnoustroje – bakterie czy pleśń są niebezpiecznymi alergenami, dlatego systematyczne sprzątanie to konieczność. Niestety zwyczajny, prosty odkurzacz to zdecydowanie za mało – kilka razy w roku warto zgłosić się do profesjonalistów, którzy szybko i sprawnie wyczyszczą wszystkie wskazane powierzchnie.

Warto pamiętać, że gruntowne pranie dywanu powinno odbywać się w podobnych odstępach czasu, nie mniej niż dwa razy w roku. Najlepsze efekty przyniesie czyszczenie wykonane przez rzetelną firmę, która dzięki wiedzy i korzystaniu ze specjalistycznych sprzętów doprowadzi dywany do pożądanego stanu.

Utrzymanie wykładziny w odpowiednej kondycji nie jest łatwym zadaniem. W związku z tym, że zajmuje całą powierzchnię pomieszczenia, powinieneś pamiętać o jej dokładnym odświeżaniu. Z racji, że wykładzina nie jest wynoszona na zewnątrz, firma świadcząca usługi piorące wykona to zlecenie u Ciebie w domu.

Pranie dywanów zawsze powinno odbywać się z użyciem specjalistycznych środków i sprzętów. Niezbędna będzie również wiedza na temat produktów, z których wykonuje się dywany czy obicia mebli. Szczególną ostrożność powinno się zachować w przypadku mebli skórzanych. Surowiec ten powinno czyścić się z użyciem środków, które pochodzą ze sprawdzonych źródeł.

Czyszczenie mebli tapicerowanych powierz specjalistom – dzięki temu zyskujesz pewność, że czynności te zostaną profesjonalnie wykonywane, a sofa czy krzesło odzyska dawno utraconą świeżość. Dokładne wyczyszczenie foteli, czy łóżek może sprawić nie lada problem, dlatego nie warto samodzielnie podejmować się tego typu czynnościom. Specjalistyczne zabiegi usuną uporczywe plamy, z którymi od dawna nie mogłeś sobie poradzić.

Zwierzęta, które przebywają w domu, każdego dnia pozostawiają na podłogach czy tapicerkach sporą ilość sierści. Obecność psów oraz kotów wyczuwalna jest już chwilę po wejściu do mieszkania. Konieczne jest w takim przypadku usunięcie uporczywych zapachów z tapicerki. Zadanie to nie będzie stanowiło problemu dla firmy posiadającej odpowiedni sprzęt. Podczas telefonicznej rozmowy z pracownikiem zakładu sprzątającego dopytaj o taką możliwość.

Po wykonaniu czyszczenia mebli skórzanych warto zadbać o impregnację tapicerki. Dzięki tym procesom będziesz mógł dłużej z nich korzystać. Jeśli meble wyglądają na wysłużone, warto dokonać renowacji skóry. Dzięki wiedzy i doświadczeniu specjalistów możesz mieć pewność, że odzyskają dawną świetność.

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć profesjonalny zakład oferujący pranie tapicerki, czyszczenie łóżka, czy parową dezynfekcję wykładzin? Zgłoś się do Pracoludka, który zrzesza tylko i wyłącznie sprawdzone firmy z Twojego miasta lub okolicy. Termin i koszt uzgodnisz bezpośrednio z pracownikiem, który skontaktuje się z Tobą w możliwie jak najkrótszym czasie. 

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502