Pranie Dywanów Długołęka

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Długołęka.
Pytania od klientów

15.11.2021
Potrzebuję profesjonalnej firmy, która zajmuje się praniem dywanów na sucho. Niestety mam dywan, którego pod żadnym pozorem nie można moczyć. Jest on mocno poplamiony. Mieliśmy w domu komunię i na dywanie znalazło się wszystko co było na stole plus buty gości. Czy drogie jest wypranie takiego dywanu? Na kiedy moglibyśmy się umówić aby dowieźć dywan. Bardzo proszę o pilną informację.

10.11.2021
Córki na dzień matki stwierdziły, że coś dla mnie upichcą skoro to "mój" dzień. A że wiele nie potrafią to samodzielnie zrobiły frytki. w sumie to wielki talerz smażonych kartofli, ale liczą się starania i za to duży plus. Minus natomiast za rozsypanie tych frytek na dywan. Poszukuję zatem fachowca od czyszczenia dywanów, który usunie plamy tłuszczu. Proszę o kontakt!

20.10.2021
Dzieciaki bawiły się w ogrodzie, wczoraj było bardzo gorąco więc włączyły zraszacz i zaczęły biegać pod "fontanną" w kaloszach. Wszystko byłoby super gdyby mi nie naniosły później do domu błota. Teraz walczę z plamami na dywanie. Proszę o pomoc i podanie kontaktu do dobrej firmy od czyszczenia dywanów i info jaki jest czas przyjazdu.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063