Pranie Dywanów Białystok

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Sprzątanie w mieście Białystok.
Wybrane zlecenia

2021-08-21 Wygoda, Białystok
Jaki jest czas oczekiwania na specjalistę od prania dywanów? Mam też pytanie, czy jest możliwe u państwa pranie parowe dywanów? Spadła mi szminka przed chwilą i zanim ją zauważyłam, żdązyłam na nią nadepnąć, jest teraz plama wielkości stopy.

2021-08-18 Zawady
Proszę o informację, jaki jest orientacyjny koszt za czyszczenie dywanu w domu klienta, jeśli na środku jest wielka plama na dywanie spowodowana wylaniem sosu. Kilka godzin temu mieliśmy rodzinny obiad, córka podczas nakrywania stołu upuściła sosjerkę. Ściągnęłam najgrubszą warstwę, niestety jeszcze bardzo ją widać.

2021-08-02 Mickiewicza
Mój mąż jest mechanikiem samochodowym, zazwyczaj przebiera się od razu po skończeniu pracy, żeby czystym wrócić do domu, niestety przemycił dokładnie na skarpecie jakieś mazidło i gdy ściągał buty ubrudził dywan w przedpokoju. Czy mógłby ktoś usunąć tę plamę od smaru?

2021-07-13 Mickiewicza
Dzień dobry. Czy jest u państwa możliwe czyszczenie dywanów z dojazdem do klienta? Mieszkamy w domku dwurodzinnym razem z moimi rodzicami. Co roku zamawiamy pana do wyprania ich, niestety zgubiłam do niego numer i muszę poprosić kogoś innego. Dywany są ogólnie w dobrym stanie, na jednym jest tylko mała plama od farby. Została, gdy kilka tygodni temu malowaliśmy ściany.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502